320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Dahlmeier lõpetas ka karjääri ära
    Allikat?

    Kommentaar


      Just treenis ju täiega ja valmistus olümpiaks? Ta pole veel peaaegu midagi saavutanud, miks ta peaks ilma väga suure põhjuseta lõpetama. Laskesuusatamises võib igaüks maailmameistriks tulla, aga olümpia on iga nelja aasta tagant.

      Kommentaar


        Laura Dahlmeier pole minu allikatel ka kindlasti tippsordist lahkunud.. Miks ta peaks? Vanust ju on tal ainult 24.

        Kommentaar


          Täiesti haige... mul oli peale eelmise hooaja lõppu koguaeg teadmine, et ta lõpetas karjääri ära ja tahab elus tegeleda muude asjadega ja ta ei taha tippspordiga terve elu tegelda. Ma ei tea, kellega või millega ma selle segamini ajasin või kust see tuli - vabandused vale info levitamise eest. Minu viga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Täiesti haige... mul oli peale eelmise hooaja lõppu koguaeg teadmine, et ta lõpetas karjääri ära ja tahab elus tegeleda muude asjadega ja ta ei taha tippspordiga terve elu tegelda. Ma ei tea, kellega või millega ma selle segamini ajasin või kust see tuli - vabandused vale info levitamise eest. Minu viga.
            Ta on maininud jah, et ei pruugi kaua tegeleda, vist on vihjanud, et võib paari aasta pärast lõpetada.

            Kommentaar


              Tobreluts hooaja lõpus

              Kommentaar


                Suusakiirus on meie sõitjatel ikka endiselt masendav. Jälle ületreenitus?
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Herrmanni vanust vaadates olin pisut üllatanud. Kohe 29. Alles nagu suusas tuli noorena ja hakkas sprintides tegusi tegema. Laskesuusas tundub, et rajal tal vastast ei ole (isegi Mäkerainen mitte) ja suvega on talle ka laskmine selgeks õpetatud. Dahlmeieril ja Koukaloval saab raske Herrmanniga olema, kui nad naasevad.

                  Aga hea meel ka, et Zahkna eile meite punktiarve avas. Kahju vaid, et Tobrelutsu vuntside arvelt. Näis, mis mehed täna teevad.

                  Kommentaar


                    Johanna Talihärm on vapustav. 11. suusaeg, nagu välk selgest taevast, kaotust Kaisale 49 sekundit, kes oli teistest selgelt üle, teisele ajale kaotas Johanna ainult 32 sekundit.

                    Kui on olemas suusakiirus on kõik võimalik, ehk loodetavasti on lõpuks jälle kellegile kaasa elada see hooaeg.

                    Kommentaar


                      Tiril Eckhoffi on kahju vaadata: suusakiirust jagub, aga märkidele pihta ei saa. Õnneks on lümpjani veel paar kuud.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Siin asi siiski vähe tõsisime, Eckhoffil olevat probleeme nägemisega (näeb topelt vms). Sõida kui kiirelt tahad, aga kui ees virvendab 5 märgi asemel 10, ongi kohad sellised, nagu see hooaeg seni on olnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ev0luti0n Vaata postitust
                          Siin asi siiski vähe tõsisem, Eckhoffil olevat probleeme nägemisega (näeb topelt vms). Sõida kui kiirelt tahad, aga kui ees virvendab 5 märgi asemel 10, ongi kohad sellised, nagu see hooaeg seni on olnud.
                          Eile oli tõesti näha, kuis lamades sai ilusti 3 esimest alla, ja siis hakkas äkki meeletult silmi pilgutama. Tulemuseks nukker 2+2
                          Elu on lühike, pidu on pikk.

                          Kommentaar


                            Kalev Ermits tegi eile ikka supersõidu, seega tänase halli ilmaga tasub mõlemat Laskesuusa ülekannet vaadata :P

                            Kommentaar


                              Naiste sõit oli võimas, mu lemmik Prantsusmaa lõpetas Saksamaa valitsusaja. Kas Dorin jäetakse olümpial välja. Saksamaa 5. ja 6. number lammutasid. 3. ja 4. number ebaõnnestusid. Ei ole kerge olla Saksa peatreener. Tomingas oli tubli.

                              Kommentaar


                                Denise Herrmann nüüd küll Saksama 5-6 number pole. Kindlasti mitte see hooaeg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X