320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -thierry-
    Eveli Saue, Tagne Tähe ja Sirli Hanni. Said 2005 juunioride MMil teates pronksi. Kes seda mäletas?
    Kusjuures, mina mäletasin, a noh, ma olen üle keskmise biatlonifänn kah. See oli Eesti naiste laskesuusatamise taassünd põhimõtteliselt, sest pärast Krista Lepiku lõpetamist üheksakümnendate teises pooles ei olnud meil pikka aega rahvusvahelisel tasemel naiste laskesuusatamist sisuliselt olemaski. Selles valguses on praegune olukord meie naiste hulgas juba päris talutav.
    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

    Kommentaar


      Super uudis! http://sport.postimees.ee/2716560/ig...medalit-puudma
      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        Johan Talihärmel läks täna paar lasku mööda.

        Kommentaar


          Eestlaste puhul puhtalt laskmine ka ei aita, Rene Zahkna 68 .koht, 0 trahvi, +2:49.5

          Kommentaar


            Täna tulistati ikka nii hästi, et aeglasematel meestel oligi raske kõrgemale pääseda. Huvitav, mis Talihärmiga juhtus? Närvid ei pidanud vastu?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Täna tulistati ikka nii hästi, et aeglastem meestel oligi raske kõrgemale pääs. Huvitav, mis Talihärmiga juhtus? Närvid ei pidanud vastu?
              Äkki klõpsutas tühja püssiga, kuhu oli ühe padruni unustanud?

              Kommentaar


                Pigem lasi valet märki esimeses tiirus ja teises lihtsalt feilis. Seda esimest on juhtunud küll. Ega 5 mööda lasta mingi maailmaime ei ole, Suur Magdalena Neuner on isegi viieka teinud ma mäletan.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Eestlaste puhul puhtalt laskmine ka ei aita, Rene Zahkna 68 .koht, 0 trahvi, +2:49.5
                  Tüüp teeb esimese võistluse meeste seas ja Sa tood ta välja kui ebaõnnestuja?
                  Ma ütlen, et kõva värk, läbida esimene MK puhaste paberitega.
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zaz Vaata postitust
                    Tüüp teeb esimese võistluse meeste seas ja Sa tood ta välja kui ebaõnnestuja?
                    Ma ütlen, et kõva värk, läbida esimene MK puhaste paberitega.
                    Ma ei öelnud, et ebaõnnestuja. Muidugi on tore, et sai puhtalt lastud, aga fakt on ikkagi see, et Zahkna ei saa ka puhta laskmise juures jälitussõitu ning peaaegu 3 minutit pakki 10km peale on pigem palju. Ma julgesin temast rohkem loota, sest noorte seas on mees ikka kõva tegija. Paralleeli võib tuua ka tänase Grete Gaimi esitluse kohta ning tal ei olnud esimene MK etapp elus see.

                    Kommentaar


                      Noh ma ei tea, kas on keegi üldse 19-aastasena hüpanud järsku noortest meeste sekka ja kohe paugutama hakanud? Küllap ikka natuke läheb kohanemisaega jne
                      Grete Gaimilt vist juba võiks nagu midagi oodata küll. Eks järgmine hooaeg näis kas on arengumärke.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Kes siis püssi peale seda hooaega nurka viskavad? Naistest Berger, Henkel, Flatland. Keegi kindlasti veel. Meestest Sumann Bergman ja Ferry? Noorem Fourcade kuuldavasti tervet programmi kaasa ei tee, kuna tahab murdmaad proovida ja sealt MM- ilt medalit võita.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Kes siis püssi peale seda hooaega nurka viskavad? Naistest Berger, Henkel, Flatland. Keegi kindlasti veel. Meestest Sumann Bergman ja Ferry? Noorem Fourcade kuuldavasti tervet programmi kaasa ei tee, kuna tahab murdmaad proovida ja sealt MM- ilt medalit võita.
                          Selles valguses tekib küsimus, et mida meie veteranid mõtlevad?
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Kes siis püssi peale seda hooaega nurka viskavad? Naistest Berger, Henkel, Flatland. Keegi kindlasti veel. Meestest Sumann Bergman ja Ferry? Noorem Fourcade kuuldavasti tervet programmi kaasa ei tee, kuna tahab murdmaad proovida ja sealt MM- ilt medalit võita.
                            Naistest Zaitseva ka äkki siis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                              Naistest Zaitseva ka äkki siis.
                              Pidavat veel ühe hooaja proovima. Viimastes sõitudes näitas head vormi ja pääses paaril korral ka poodiumile.

                              Muide tänases naiste massstardis kolmandana poodiumile tõusnud Marie Dorin-Habert olevat kolmandat kuud sedapspidi. Ehk temalgi jääb tuleva hooaja esimene pool vahele. Tagasi peaks aga olema Gössner. Näis kas ta suudab suurde mängu tagasi tulla.

                              Lahkujatest jäävast tühimikust rääkides saab huvitav jälgida kas näiteks Rootsi meeste koondisega läheb sarnaselt nagu naiste omaga paar hooaega tagasi, kui kaks suurt lõpetasid. LIndström neil muidugo on aga see on ka kõik. Bergerist jääva tühimiku naiste hulgas võiks teoorias täita Eckhoff, kes juba sel hooaja kõva sammu oma arengus edasi tegi. Sakslannade puhul vast ei tasu üleliia muretseda. Neil on korralik noorteseltskond peale tulemas ja nagu eelnevalt mainitud, siis Gössner peaks ka tagasi olema.

                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              Selles valguses tekib küsimus, et mida meie veteranid mõtlevad?
                              No mis sa teed. Noored ju peale ei tule.

                              Kommentaar


                                Tohohh! Lessing tegi täna hea sõidu. Rajal vaid pool minti aeglasem nooremast Fourcade'ist. Üks möödalask rasketes oludes ja hetkel finishis koguni kuues. Top 15-20 peaks vast ära tulema.

                                Edit: Heal juhul isegi top 10.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X