320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Raske rada on tore aga teisalt tõesti vähendab üllatuste võimalusi. Eriti naiste seas, kui Domracheva ja Mäkerainen on teistest sõidukiiruse poolest ùle. Viimasel ajal kipuvad ka pihta saama.

    Kommentaar


      Jälitused tulevad korralikud andmised ikka

      Kommentaar


        Dorini võit oli sprindis meeldiv üllatus. Mälu järgi oli ta enne lapse sündi üks MK sarja kindlamaid laskjaid aga suusa kiirus ei olnud tavaliselt piisav, et võite võtta. Sel hooajal on aga ka kiirus tulnud. Meestest kahju, et vanem Fourcade napilt medalist ilma jäi.

        Aga jälitussõidud ehk tulevad veelgi põnevamad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Dorini võit oli sprindis meeldiv üllatus. Mälu järgi oli ta enne lapse sündi üks MK sarja kindlamaid laskjaid aga suusa kiirus ei olnud tavaliselt piisav, et võite võtta. Sel hooajal on aga ka kiirus tulnud. Meestest kahju, et vanem Fourcade napilt medalist ilma jäi.

          Aga jälitussõidud ehk tulevad veelgi põnevamad.
          Ja nii ka oli, isiklikult on kahju, et Björndalen ilma jäi, samas oli pisut üllatav noorema Fourcade'i üsna kehv sõiduvorm- heal päeval oleks ta medali võitnud.
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            Lesseri võit jätab külmaks aga Dorinile kahest kaks. Loo moraal? Meie neiud peaks hakkama järelkasvule mõtlema. Zidek minu mälu järgi hakkas ka peale lapse sündi paremaid tulemusi näitama.

            Kommentaar


              Minu jaoks on müsteerium olnud meie Darya Jurlova, kodusel EM'l justkui lendas rajal, laskmine on selline tiba kahtlane, aga nüüdseks kiirus täiesti kadunud.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Minu jaoks on müsteerium olnud meie Darya Jurlova, kodusel EM'l justkui lendas rajal, laskmine on selline tiba kahtlane, aga nüüdseks kiirus täiesti kadunud.
                Eks kipub olema meie talialade sportlaste puhul kurb tendents, et tiitivõistlustel ei ületata end, vaid tehakse pahatihti hooaja viletsamaid võistlusi.

                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Lesseri võit jätab külmaks aga Dorinile kahest kaks. Loo moraal? Meie neiud peaks hakkama järelkasvule mõtlema. Zidek minu mälu järgi hakkas ka peale lapse sündi paremaid tulemusi näitama.
                Ka Bente Skari puhul meenub see, et pärast sünnitamist jätkas vaat et paremagi hooga. Ja noh, Grete Gaim ja Kauri Kõiv on paar, ehk võtavad õppust.
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                  Eks kipub olema meie talialade sportlaste puhul kurb tendents, et tiitivõistlustel ei ületata end, vaid tehakse pahatihti hooaja viletsamaid võistlusi.



                  Ka Bente Skari puhul meenub see, et pärast sünnitamist jätkas vaat et paremagi hooga. Ja noh, Grete Gaim ja Kauri Kõiv on paar, ehk võtavad õppust.
                  No Grete on paras müsteerium, seega sinna oma raha ei panustaks.

                  Kommentaar


                    No see naiste 15, thriller kuni viimase meetrini ikka See Kaisa viimane ring läheb ajalukku.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      See Kaisa viimane ring läheb ajalukku.

                      hea, et lisaks Virolainenile ka Wiererist ettepoole sai, muidu oleks lõpuks ikka medalist ilma jäänud,
                      mis soomlannale juba surmkindel näis,

                      Soukalova andis vahepeal juba intervjuusid
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Putkavahinaine. Jälle vanem Fourcade neljas.

                        Lessingult hea võistlus ja Ermitsilt hea sõit.

                        Kommentaar


                          Rõõm näha, et Neunerile on tekkimas peagi sama väärikas mantlipärija. Loodetavasti ei otsusta Dahlmeier mingi 5 aasta pärast koduperenaiseks hakata kuskil Saksa metsades. Samuti on ülejäänud neiud üsna lootustandvad. Pole neid Sahkermahker-Steelesid vaja, kes mainet rikuvad.
                          Mis muidu Gössnerist saanud on? Viskas püssi põõsasse?

                          Pole väga see hooaeg neid etappe näinud, aga teeb rõõmu kui kehvad need Norra naised on. Kahju et Tšehhi kolmandal vahetusel lasketiirus silme eest mustaks läks, olnuks ehk veidi huvitavam see lõpp.

                          Kuuse Lempz on vist ka natuke jalkat vaadanud. Manuela Neuner

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Brick
                            Mis muidu Gössnerist saanud on? Viskas püssi põõsasse?
                            MK-s ja IBU Cupil on ikka kaasa teinud aga laskmine on veel hullem, kui enne seda rasket vigastust. Lisaks pole ka sõiduvorm tal vanal tasemel olnud. Loodetavasti saab ikka järgmine hooaeg jalad korralikult alla. Pidi ju tema Neuneri mantlipärija olema. Ka ses mõttes, et laskmine on tal alati üle kivide ja kändude olnud aga suusarajal oli kuratlikult kiire, nagu Neuner. Dahlmaier peaks terve sarja peale üldse üks kindlamaid laskijaid olema.

                            Aga tänane esikolmik oli sümpaatne. Hea, et venelannad, norralannad ja ukrainlannad medalitelt välja jäid.

                            Kommentaar


                              Mulle meeldivad Norra naised, ja tegid täna ka oma ära, medalit selle nasikonna poolt ei oota küll mitte keegi, neil on ehk üks top 20 naine ja ülejäänudel ole isegi top 40 või no Horn ju vahepeal on sähvatanud, pigem korra-kaks, ülejäänud aja kuskil taga, ma just huviga ootan, millal tuleb Poireele või Bergerile mantlipärija, praegustest ei paista, smas Berger ka alustas juba päris vanana lammutamist, ehk Eckhoffil veel veidi aega, ülejäänud kehvad. Mina just ei salli Saksa võistkonda, mulle ei meeldi sellised suured valitsejad nagu Norra murdmaas ja meeste laskesuusas on olnud, siikonhaol muidugi mitte nii hullult. Pole peale Gössneri keegi sealt sümpaatne olnud ja kuigi Neuner oli enamvähem siis lemmikud ikka mujalt, varasemad sakslannad olid väga vastukarva, erti Wilhelm. Õnneks päeva päästis Dorin ja Itaalia vahva sõit.

                              Kommentaar


                                Sakslannad pole ju valitsenud viimastel aastatel. Viimane tiitlivõistluste kuld pärineb 2012. aasta MM-ilt. 2013 MM ja Šotsi Olümpial ei jõutud üldse medalitele ning MK-d on valitsenud sel aastal Tšehhi neiud.

                                Naistest on mulle pea alati sakslannad sümpatiseerinud (mingit kindlat põhjust polegi). Henkel, Glagow, Hauswald, Neuner, Gössner ja ka Dahlmeieri tegemistel on silma peal hoitud ajast, kui ta ühes naiskonnavõistluses noore-rohelisena (mitte et ta praegu vana oleks) tuli ja päästis. Ei mäleta mis MK-etapiga tegu oli aga Neuner veel igatahes sõitis. Prantslannad on ka üle aastate ikkagi sümpaatsed olnud (Bailey, Dorin). Sakslannadest Wilhelm, Apel ja Disl samas on üsna vastumeelsed olnud. Nagu ka venkud, norrakad, rootslased ja ukrainlased. See Bergeri raiuv stiil tekitas tahtmise silmad peast välja kraapida. Vastukaaluks - mäletan, kui Domracheva alles MK sarja ilmus. Siis sai tema sõidustiili imetletud. Vot selline peab suusatamine välja nägema. Kuigi mul ta võitude vastu midagi ei ole (massist võiks talle ju midagi kukkuda), siis mingiks lemmikuks ta kujunenud ei ole. Sel hooajal MK-kokkuvõttes pigem kaldun ikka Mäkkeräineni poolele. Temaga seoses meenub aeg, kui ta suvisel MM-il (?) suht noorena Otepääl medaleid võttis. MK-s ta siis veel tegija ei olnud. Mingi 2007. aasta oli siis äkki?

                                Meestest sai kunagi prantslaste poole hoidma hakatud ajast, kui suur vastasseis oli Björndalen vs Poiree. Enam-vähem tollal sai ka minu laskesuusa jälgimine alguse. Norra vanameistrit ei kannatanud siis absoluutselt aga aastatega on ka vaatumeelsus tema vastu leevenenud. Müts maha, et ta nii vanalt suudab veel noortele konkurentsi pakkuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X