320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No naistest on minu lemmikud hetkel ilmselgelt Soukalova, Kaisa ja muidugi Olümpia kangelanna Darya. Meestest pigem Fak ja ehk Rastorguejevs.

    Kommentaar


      Björndalen sai täna siis 40. MM-medali, pisut kahju, et tema (mitteametlikul) kaaslannal Kontiolahtis siiamaani üsna nihu on läinud.
      Naistest on Domratševa stiili hea vaadata; samas välimuse poolest on kõige kenam Soukalova.
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        Kaisa tänase voiduga tegi asja kindlasti huvitavamaks.

        Kommentaar


          Üldvõit siis taaskord Martin Fourcade'ile - teenitult.

          Kommentaar


            Ma siis protokollin ka siin ära, et mul on ääretult hea meel, et Daša Domratševa lõpuks ometigi väljateenitult kristallkuuli ära korjas.

            ypaaaaaaaaaa!

            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              See oleks küll jama, kui Johanna ära lõpetaks. Tundub olevat kõige asjalikum nendest "fantastilise neliku" piffidest, lisaks ka kõige kiirem.


              "Järgmise hooaja kohta tean vaid seda, et samamoodi nagu eelmisel aastal ma jätkata ei soovi ja sellel poleksi mõtet. Samas tean ka seda, et praegu sporti jättes kahetseksin hiljem kõvasti. Küsimus pole, kas ma tahan või ei, vaid kas mul on võimalik või ei.
              Siit ka palve, kui sa tead kedagi, kes teaks kedagi, kes tahaks toetada noort Eesti sportlast, siis johanna.ta@gmail.com on kõik pakkumised enam kui teretulnud."
              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

              Kommentaar


                No Björdalen on ikka võimas vana, täna sai siis endale selle hooaja esimese inviduaaldistantsi võidu. Kui vana ta ongi? 42?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                  No Björdalen on ikka võimas vana, täna sai siis endale selle hooaja esimese inviduaaldistantsi võidu. Kui vana ta ongi? 42?
                  41 siiski veel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    41 siiski veel.
                    Saab jaanuaris 42.
                    Elu on lühike, pidu on pikk.

                    Kommentaar


                      Täna algab hooaja 2. etapp, kavas on esimesena sprindidistantsid.

                      Kommentaar


                        Saksa naised võtavad pärast keerulisi aastaid võimu jälle üle.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vara veel öelda, suht üllatuslik esikolmik. Preuss ja Dahlmeier peaksid kõvemad nimed isegi olema. Gössneri sõidukiiruses pole keegi kunagi kahelnud, kui pihta ka veel saab, siis on väga tore.

                          Kommentaar


                            Naiste sõidud on ikka maru põnevad jah olnud viimasel ajal. Üks ligi 20 naist, kes heal päeval võimelised võitma.

                            Kommentaar


                              Meeste jälitussõit algab poole tunni pärast. Kes veel ei tea, siis otseülekannet näeb siit leheküljelt.

                              Kommentaar


                                Näe, lõpusprindikuningas Svendsen on viimastel etappidel juba kaks korda lõpusirgel alla vandunud, täna siis distantsi võitnud Beatrixile. Üldse pole nii tema kui ka noorema Fourcade´i hooaeg päris soovitult kulgenud.
                                Selline huvitav fakt ka, et tänase meeste sõidu esikuuikus 2 sakslast, prantslast ja norrakat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X