320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Dahlmeierist tuleb ikka ypris vihane tädi, väga võimsalt ikka esineb. Laseb hästi ja sõidab ka kiirelt. super. Neunerile ikkagist tuleb järeltulija.

    Kommentaar


      Oh jah, neiu Eckhoff. Perfektne ja kiire sõit ometi kord ja siis viimases tiirus kolm mööda.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Ma isiklikult ei kurvasta, sest Wierer ehk kõige kenam praegu.
        Elu on lühike, pidu on pikk.

        Kommentaar


          Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
          Ma isiklikult ei kurvasta, sest Wierer ehk kõige kenam praegu.
          Soukalova ja Kaisa ka suht samas klassis, Kaisa tiba vanem lihtsalt.

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Soukalova ja Kaisa ka suht samas klassis, Kaisa tiba vanem lihtsalt.
            ?

            Kommentaar


              mehed-mehed! Täpselt nii nagu suusatamises on Johaug ja siis tükk tühja maad, on laskesuusatamises Soukalova.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                ?
                Miri oli kõige kenam, kuni ma Wiereri avastasin.

                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                mehed-mehed! Täpselt nii nagu suusatamises on Johaug ja siis tükk tühja maad, on laskesuusatamises Soukalova.
                Kas see on mingi peen trollimine või .....?
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                  Kas see on mingi peen trollimine või .....?
                  naissportlaste teema ei ole nagu eesti jalgpall. Miski jääb siiski pühaks ning sellistel teemadel ma ei trolli.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    mehed-mehed! Täpselt nii nagu suusatamises on Johaug ja siis tükk tühja maad, on laskesuusatamises Soukalova.
                    Maitse asi. Mulle sümpatiseerib Jessica Diggins rohkem, kui Johaug.


                    Ja Soukalova pingutab krohviga üle. Gössner on minu valik laskesuusast.

                    Algselt postitas GoldenEagle
                    Miri oli kõige kenam, kuni ma Wiereri avastasin.
                    Wierer on ka kena tõesti.

                    Kommentaar


                      Mu lemmik ka välimuselt Wierer juba ammu. Gossnerit vast kaua enam ei näe, kui pihta saama ei hakka. Tal ikka meeletult raske selle relvaga, s8idab väga hästi, aga raisk pihta ei saa.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                        Mu lemmik ka välimuselt Wierer juba ammu. Gossnerit vast kaua enam ei näe, kui pihta saama ei hakka. Tal ikka meeletult raske selle relvaga, s8idab väga hästi, aga raisk pihta ei saa.
                        Hooaja algul ikka sai enam-vähem ja pääses ka poodiumile. Lasi muidugi ka kõvasti aeglasemini, kui kiiremad naised. Võibolla on nüüd taas kiirustama hakanud. Potentsiaal on jätkuvalt olemas. Kuna Preuss vist pidi pikemat aega vigastatud olema, siis vist väga suurt ohtu ei ole, et MK-le ei pääse. Hooaja alguse komeedi Hammerschmidti tulemused pole ka uuel aastal väga säravad olnud.

                        Kommentaar


                          meeskonnal paistab potentsiaali olema, 14. koht täna. millal viimati alla 4 minuti kaotasime?
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Hooaja algul ikka sai enam-vähem ja pääses ka poodiumile. Lasi muidugi ka kõvasti aeglasemini, kui kiiremad naised. Võibolla on nüüd taas kiirustama hakanud. Potentsiaal on jätkuvalt olemas. Kuna Preuss vist pidi pikemat aega vigastatud olema, siis vist väga suurt ohtu ei ole, et MK-le ei pääse. Hooaja alguse komeedi Hammerschmidti tulemused pole ka uuel aastal väga säravad olnud.
                            Mis Preussil juhtus?
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                              Mis Preussil juhtus?
                              Ma ei tea, mis täpselt juhtus aga kõrva jäi, et jalaluus mõra vms. Väga kaua vist ei tohiks välja siiski olla.

                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              meeskonnal paistab potentsiaali olema, 14. koht täna. millal viimati alla 4 minuti kaotasime?
                              Tõesti väga positiivne. Kui 32ne Kõiv välja jätta, siis kõik ka üsna noored . Ermits ja Treier 23 ning Zahkna vaid 21.

                              Kommentaar


                                Pange jah Gossner relay tiimi, lamades sai juba 2 trahviringi, nihhuijaa hea ikka. Hildebrand vast ei tahtnud ise s8ita, aga miks mitte Hinz, kes iganes. No fakk, kus mulle see Gossner ei meeldi, teab, et ei oska lasta ja ikka on vaja esimesel ringil ca 10 sekki tagasi s8ita, et siis m88da uhada. 8st lasust 5 pani siis m88da, pysti tuleb umbes sama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X