320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Parim/Halvim reklaam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Parim/Halvim reklaam\'

    Hansapanga reklaamil ka midagi viga pole: \"Hai!\" :P
    izerman@hotmail.com

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Parim/Halvim reklaam\'

      Ei viitsi praegu mõelda, milline hea on, aga ma olen nõus kõigega, mis eston ütleb.

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Parim/Halvim reklaam\'

        Algselt postitas eston maravilha


        Algselt postitas piilupart


        \"Jaa, tubli poiss, tee suu lahti, üks amps veel, oiii lusikas lendab suhu. Nüüd võtame ühe ampsu lenduri eest ka.\"

        Räägiks nagu titega.
        ee... võibolla see ongi taotluslikult nii
        Ma tean, et see ongi nii.
        Armas minumeelest.

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Parim/Halvim reklaam\'

          See on tore reklaam, mis soovitab igal hommikul suhu endale toppida oral biid
          Ärkad- ja juba päev perses.
          Algselt postitas tank
          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Parim/Halvim reklaam\'

            Ega Teleturu omadele ikka miski vastu ei saa. Minu suur lemmik oli mingi makaronikeetmiseks mõeldud imepott, eriti see koht, kus vales potis keedetud spagetid täie hooga kraanikaussi visatakse.
            ETV võiks kuskilt arhiivist vanad nõukaaegsed reklaamid välja otsida, neid vaataks iga kell.
            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Parim/Halvim reklaam\'

              Algselt postitas norsk



              ETV võiks kuskilt arhiivist vanad nõukaaegsed reklaamid välja otsida, neid vaataks iga kell.
              Need peaksid netis isegi täitsa saadaval olema. Mäletan, et naersin ennast neid vaadates ikka päris ribadeks.
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Parim/Halvim reklaam\'

                Algselt postitas norsk
                ETV võiks kuskilt arhiivist vanad nõukaaegsed reklaamid välja otsida, neid vaataks iga kell.
                Google can be your best friend: retroreklaamid

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Parim/Halvim reklaam\'

                  tohoh. ajast kui ma viimati lehvalehvat vaatasin.. on sinna uusi reklaame tekkinud. guuuud.

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Parim/Halvim reklaam\'

                    Neist vanadest on üks parimaid see puljongi reklaam... Klassika.

                    Aga muidu ikka kosmodisk... \"Vaadake, ma saan siin isegi peaaegu istuda ja selg noh eriti ei teegi valu...\" Või midagi sarnast.

                    Kirde saia oma on ka hea, kahju hakkab jah tüdrukust... äkki peaks selle pere toetuseks mingi korjanduse korraldama?

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Parim/Halvim reklaam\'

                      Olen natuke jälginud soome komertskanaleid ja pean tunnistama, et sommidel meiega võrreldes ikka reklaaminduses paremad mõtted. Eriti meeldib üks Sonera reklaam. Aga Eesti kanalitelt meeldisid need Radiolinja reklaamid, kus taustaks head Eesti muusikat Genialistidelt, Dagölt ja Jääboilerilt lasti. Need reklaamid mõjusid siiralt. Aga ausalt öeldes ei suuda vaadata igasuguseid pesukaitsete, pesupulbrite, närimiskummide jne. reklaame. Ma saan aru, et tõesti on raske sellistele toodetele head reklaami välja mõelda, aga no need, mis praegu on, on küll kõik üle mõistuse kehvad ja ühekülgsed.

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Parim/Halvim reklaam\'

                        Algselt postitas SleepWalking


                        Algselt postitas norsk
                        ETV võiks kuskilt arhiivist vanad nõukaaegsed reklaamid välja otsida, neid vaataks iga kell.
                        Google can be your best friend: retroreklaamid
                        Suured tänud lingi eest! Nii palju toredaid mälestusi... Nostalgia raisk....
                        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Parim/Halvim reklaam\'

                          Kas parim või halvim aga Viasati reklaam raadios kutsub veel tänagi endale sati muretsema,sest \"Selgub Inglise karikavõitja,rääkimata CL finaalist 25 mail\"

                          Ühesõnaga-osta meilt viasati pakett,ainult meie suudame sind ajas tagasi viia
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Parim/Halvim reklaam\'

                            Mulle meeldivad reklaamid mis jooksevad MTV muusikakanalis ja kus on tegelasteks 4 venda ja iga reklaam lõppeb sellega kuidas kõige noorem vend saab pinksi reketiga ilusa punase MTV logo perse peale.Kui keegi teab linki kust neid netis vaadata siis oleks tore kui ta need siia postitaks.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Parim/Halvim reklaam\'

                              Algselt postitas Rein


                              Mulle meeldivad reklaamid mis jooksevad MTV muusikakanalis ja kus on tegelasteks 4 venda ja iga reklaam lõppeb sellega kuidas kõige noorem vend saab pinksi reketiga ilusa punase MTV logo perse peale.Kui keegi teab linki kust neid netis vaadata siis oleks tore kui ta need siia postitaks.
                              Avatavasti internetsist.

                              kuugel

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Parim/Halvim reklaam\'

                                Kallis roholinekonn!

                                Kirjutan sulle esimest korda. Mul on suur-suur mure või tegelikult on sul suur-suur mure: inimesed tahavad, et sa vait jääksid. Kõikjal kostuvad hüüded, tsiteerin - 6735. Kelvin Farrell: \"Kill the frog, its the gayest thing since Graham Norton!!!!\"; 6723. Amanda: \"Please, *gets on hands and knees* I\'m begging you, get rid of this frog, and take his little friends aswell! I can\'t take it anymore!!!\"; 6699. Rick Walker: \"That frog needs shooting....\"; 1571. Edward Hartwell Goose: \"Ban that frog!\" ja nii edasi ja nii edasi. Kõige ebameeldivam on see, et nad teevad seda ilmselgelt sinu selja taga. Aga nüüd pöörasin sinu tähelepanu sellele, tegele probleemiga. Sa saad sellest üle! Link.

                                Murelik skint.

                                Parimat!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X