320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma tean lugusid, et saadakse ära suht lihtsalt ärevushäiretega. Kuigi ega mul endal pole samas õrnaaimugi mingitest arstlikest asjadest seoses kaitseväega ja kahjuks/õnneks jääb mul endal see teekond nooruse lolluste tõttu ära.

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Allikas?
      Kutsealuste tervisenõuete leevenemine toob kuni 1000 ajateenijat juurde
      308

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Ma tean lugusid, et saadakse ära suht lihtsalt ärevushäiretega. Kuigi ega mul endal pole samas õrnaaimugi mingitest arstlikest asjadest seoses kaitseväega ja kahjuks/õnneks jääb mul endal see teekond nooruse lolluste tõttu ära.
        Sa oled vana ?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          Sa oled vana ?
          oleneb mida sa vanuseks pead, kui sa tahad seda küsimust sarkasmitoonil küsida, siis ma võin vastu ka vastata, et su ema jaoks piisavalt vana.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            oleneb mida sa vanuseks pead, kui sa tahad seda küsimust sarkasmitoonil küsida, siis ma võin vastu ka vastata, et su ema jaoks piisavalt vana.
            Selliste postituste pärast jääbki mulje, et sa oled 13.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
              Selliste postituste pärast jääbki mulje, et sa oled 13.
              Sa ei taband ikka selle postituse sisu absoluutselt ära....

              Kommentaar


                Ma pigem arvan, et siin on teemaks krim karistus või põhikooli mitte läbimine.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                  Ma pigem arvan, et siin on teemaks krim karistus või põhikooli mitte läbimine.
                  Põhikool on ikkagi seljataga paljude imestuseks ja isegi ülikoolitee pooleli. Kunagi sai alaealisena halba seltskonda kuuludes peale tulirelva ebaseadusliku käitlemise ja sellega oli ühelpool. Nii et, kes sõjaväkke minna ei taha, siis siin on üks äärmuslik viis (sarkasm).

                  Kommentaar


                    Tõesti imestusväärne sellisel juhul.

                    Kommentaar


                      Need kes teist meie kaitseväe välkõppustel on käinud, andke ülevaadet, mida te seal tegite? Niisama lapi lükkamine jälle?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Need kes teist meie kaitseväe välkõppustel on käinud, andke ülevaadet, mida te seal tegite? Niisama lapi lükkamine jälle?
                        Ise ei käinud aga kuna töötan Kaitseväes, siis veidi kursis. Põhiliselt korratakse üle üksiksõduri taset. Käiakse laskmas automaate ning väike põrkamine ka. Suurte üksuste asju ei tehta, samas tegevust peaks jaguma. Passimist vast on pigem forsseerimisel ja dekomplekteerimisel.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Millest see Siilile kutse saamine sõltub? Käisime sõpradega samal ajal aega teenimas 3a tagasi, nemad olid autojuhid/reamehed, said kutse. Mul pole mingit infot Siili kohta, olin muidu n-srs.

                          Kommentaar


                            Heremile tehti ettepanek hakata KVJks. Väga õige valik!
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              Heremile tehti ettepanek hakata KVJks. Väga õige valik!
                              Absoluutselt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
                                Millest see Siilile kutse saamine sõltub? Käisime sõpradega samal ajal aega teenimas 3a tagasi, nemad olid autojuhid/reamehed, said kutse. Mul pole mingit infot Siili kohta, olin muidu n-srs.
                                Ise teenisin 14/15 ja tundub, et meil said kõik kutse (olenemata ametist ja auastmest) ja seda siis esmakordselt. Varem kui kutsuti, siis vabatahtlikuks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X