320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

    ise olen ka käind ja 8 kuud. 31 dets ja 1 jan ja 24 veb istusin arnoldi valves võtsin ka iraagis langenud sõduri vatsu......õppus algas esimese päevaga ja lõppes viimase peagu reservi mineva päevaga....õppus õppuse otsas ja nii räägitud lebost ei saanud juttugi olla, pidev õppus ja trenn.....mets metsa ja veel kord mets ja nii jutti 8 kuud...eriti mõnna oli mingi -24 magada metsas puu all nii et silmamunad ka jäätusid räägimata teistest keha osadest põhiliselt terve talv sai metsas oldud...vähemalt nii öeldi et meid koolitati eliit kompaniiks,vähemalt eesti sõjaväe issid tegelesid meiega jne sattusin valesse kohta

    PS mõttetu asi igastahes ärge minge ja viilige minema, ainult lollid lähevad sinna sest see on maha visatud aeg ja nii mõttetu sets mingid ajukääbikud ja koolis peksa saanud ülemused nussivad su ajusid, selline alaarenenud koht on sõjaväegi kuhu saadetakse heidikud ja idikad...ärge mingi vähegi kui aju peas on ja mõistust...ajaraiskamine kui ei taha saada sõjaväelaseks....ülemused olid igastahes nii madala IQ et ainult ahasta ja palu jumalat appi....

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

      Algselt postitas eestimees



      PS mõttetu asi igastahes ärge minge ja viilige minema, ainult lollid lähevad sinna sest see on maha visatud aeg ja nii mõttetu sets mingid ajukääbikud ja koolis peksa saanud ülemused nussivad su ajusid, selline alaarenenud koht on sõjaväegi kuhu saadetakse heidikud ja idikad...ärge mingi vähegi kui aju peas on ja mõistust...ajaraiskamine kui ei taha saada sõjaväelaseks....ülemused olid igastahes nii madala IQ et ainult ahasta ja palu jumalat appi....
      ja ise nimetad ennast veel eestimeheks
      Ise sain minema sõjaväst kroonilise haiguse tõttu ja olen rahul.
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

        Algselt postitas daywalker


        Algselt postitas eestimees



        PS mõttetu asi igastahes ärge minge ja viilige minema, ainult lollid lähevad sinna sest see on maha visatud aeg ja nii mõttetu sets mingid ajukääbikud ja koolis peksa saanud ülemused nussivad su ajusid, selline alaarenenud koht on sõjaväegi kuhu saadetakse heidikud ja idikad...ärge mingi vähegi kui aju peas on ja mõistust...ajaraiskamine kui ei taha saada sõjaväelaseks....ülemused olid igastahes nii madala IQ et ainult ahasta ja palu jumalat appi....
        ja ise nimetad ennast veel eestimeheks
        Ise sain minema sõjaväst kroonilise haiguse tõttu ja olen rahul.
        ma olen ilma selleta ka eestimees...olen tõeline patrioot......ega see et sõjaväes ei käi ei tähenda et sa pole patrioot!

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

          ok ole siis eestimees edasi, peaasi et sina ja muud ajateenistuse läbinud mind väetit ja nõrka ikka mingi sõjaolukorra tekkimisel väärikalt kaitseksid
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

            nii, eelmine aasta sai keskkool lõpetatud.
            läksin tööle, ning teenisin raha kooli jaoks. tuli aeg minna uuesti komissariaati. öeldi nii : lõpetasite kooli eelmine aasta JAH. ei tahtnud edasi õppida JAH. läksite hoopis tööle JAH.
            sügisel (oktoobris) siis minek Kuppi.

            ma olen praegu nii maruvihane. mul on hea töökoht, ma saan head pappi, mu lõpueksami tulemused kestavad veel 3 aastat. olen aastakese veel tööl, teenin raha jne.
            aga ei, selle asemel viiakse mind kuskile Võrru kartuleid koorima. well , fuck that.

            võimaluse viilida leiab alati, ning selle ma leian.
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

              Minu sõjaväkke mitteminemiseperiood langes sellesse aega, kui vene sõjaväe hirm oli ikka väga sügavalt sees veel. Kuidas ma vabastuse sain, ei hakka siia kirja panema..noh nagu ikka saadi..
              Viimasel paaril aastal olen aga asja vastu sügavamat huvi tundma hakanud ja paari nädala kaupa istuks metsa juba päris hea meelega. See kiiks käis ikka suht tugevalt läbi. (äkki on see seotud pere ja koduga??). Olen ka asja uurind natuke aga minusugust, kes ei ole püssi elu sees käes hoidnud eriti keegi ei taha...
              niisiiis - eriolukorras kõlblik tagalateenistuseks...

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                sai kunagi lolli peaga sõjakolledzisse astutud. noorte aega saadeti tegema Kuppi, mida loetakse mitteametlikult Eesti kõige hullemaks kohaks sõjas käimiseks. vähe sellest- kui sealsed üleajateenijatest jaoülemad said teada, et nende alluvad on tulevased nooremleitnandid, siis saime topelt p...enu..i. mälestused tollest ajast- hindamatu väärtusega! (ülejäänud asjade eest maksab MasterCard)
                ahjaa, õigel ajal lõi mõistus pähe ning võimaluse avanedes vahetasin koolis eriala

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                  kõige parem, kuhu minna.. pidi olema sidepatt. sealt lastakse sportlasi ka suht kergelt treeningutele/võistlustele.

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                    minusuguseid vastu ei võetud ja ma ei pahanda.

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                      Been there, done that.

                      Tra, skint, hakka õppima nüüd! Homseks ju vaja paljupalju teada... mina igatahes arvan, et sõjaväest see laiskus alguse saabki (vähemalt minu ja minu rühma-, kompaniikaaslaste puhul). Aga seda mitte võib-olla päris sõnasõnalt võtta, kommenteerin pikemalt äkki millalgi ka.

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                        Algselt postitas fittibaldi
                        no offense christian, aga pead sa tõesti ta provokatsioonidele vastama? üks teema teil juba on, jätkake siis seal kui muidu ei saa.
                        See ei ole seal meie teema, see on Nathani teema! Selle jaoks peaks olema foorumis administraatorid vms, kes selliseid \"meie \" teemasid kustutaksid ja foorumiliikmed, kes sellistele provokaatoritele jalaga p....e annaksid. See, et teie talute, kuda miski vend foorumit läbustab, see on Teie asi. Kuna see inimene on leidnud endale nüüd objekti kelle kallal ilkuda, siis peaksite olema õnnelikud, kuna kogu oma energia tundub see isik minule suunavat. Ma olen üritanud käituda viisil, \"targem annab järele\", aga see ei aita nagu on näha. Ma veelkord toonitan, see ei ole MEIE teema, see on foorumis, see on ka foorumi liikmete ja administraatorite teema.

                        Mis puutub siin nimetatud idiootidest sõjarditest, siis ei erine sõjavägi sugugi tavalisest ühiskonnast, kus on nii idioote kui ka geeniusi. Sõjaväes ei saa lihtsalt seltskonda valida ja tuleb koos eksisteerida nii ühtede kui teistega, kuna kogukond on lihtsalt väiksem. Ja ülemuseks ei pruugi saada just need, kel on kõrgemad vaimsed võimed, kuna kõrgema võimekusega isikud enasmasti ei ole huvitatud teenistusest, mis on pikem kui 8 kuud, samal ajal kui teatud kujudel on seal viibimiseks aega küll. Samas ei ole seal üldist seaduspära. Meil käis NAK-is miski 10 matsi, kui ma ei eksi ja idikaid oli vaid paar-kolm. Veebelid ei olnud ka just maailma kõige intelligentsemad inimesed, samas ajal, kui on rühmaülema (n-ltn) kohta võiks öelda, et oli tegemist vägagi intelligentse ja kiire otsustusvõimega isikuga. Ja kui tuua veel võrdlusi tavaellu, siis on päris hulgaliselt väikefirmade juhte, kellel pole isegi keskharidust, aga nad on ülemused. Samas ajal suurte kontsernide juhiks sellised vennad ei saa tavaliselt. Meil Eestis antakse ikkagi sõjalist kõrgharidust ja kui ma ei eksi, siis rühmaülemaks alla selle ei saa. Vähemalt meil selliseid ei olnud. Samas olid vahipatis enamuses sellised vennad, kellel kõrgharidus olemas või tulemas. Idikaid ei panda laetud relvaga presidenti valvama või mis?
                        KORVPALL ON PAREM KUI JALGPALL

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                          Algselt postitas fittibaldi
                          no offense christian, aga pead sa tõesti ta provokatsioonidele vastama?

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                            Käidud,oldud.olin jägalas 6 kuud ja mingid päevad peale.Nii vähe sellepärast,et Eesti kaitseväe au kaitstes kadrioru staadionil piirivalvurite ja akadeemikute vastu tõmbasin selja nii rängalt ära,et sai ravivõimlemist tehtud ja kaks aastat oli jõusaalidel ja muul trennil kriips peal.Igati tore aeg oli kroonus,pärast jaanipäeva sai kartsas silmad lahti löödud jne.Kodus sai ikka palju käidud,ka hüppes.Siinkohal tervitaks Paide JK väravavahti kes hüppeskäimist juba esimesel nädalavahetusel toetas

                            edit.Õppustest nii palju,et Aegviidus sai kaks ööd vist metsas viibida,siis viidi need kes pati vutikoondisesse kuulusid tagasi pataljoni,nii et tihti peale olime kompaniis 5-6 mehega ainult.Vedas,et staabiülem vuti fanatt oli.Samal aastal võitsime ka pika puuga Kalevi päevad pärnus.tuntumatest olid meil praegu Dünamos mängiv Urmas Sorge ja kunagi U-21 Andres Pasnitšenko kes nüüd vist karjääri juba lõpetanud.

                            edit 2:Ülemustest nii palju,et kuna suht hilja kroonu läksin (mingi hommik uksekell ja küsimus \"kus te olete olnud need aastad?\" Vastust,et tööl ei peetud miskiks) siis olid enamus ülemused minust nooremad,õnneks pärast paari nädalat said ka nemad aru,et kui ikka kõik korras siis lambist n*****a ka vaja pole.Kõikse paremad olid muidugi sellised üleajateenijad kes olid reamehe auastmes aga ametikoht oli rühmaülem (94 oli kõik võimalik).Harimatud ja saamatud olid ja mis kõikse hullem-hädapätakad ka kõiges muus.
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                              Algselt postitas christian21


                              Algselt postitas fittibaldi
                              no offense christian, aga pead sa tõesti ta provokatsioonidele vastama? üks teema teil juba on, jätkake siis seal kui muidu ei saa.
                              See ei ole seal meie teema, see on Nathani teema! Selle jaoks peaks olema foorumis administraatorid vms, kes selliseid \"meie \" teemasid kustutaksid ja foorumiliikmed, kes sellistele provokaatoritele jalaga p....e annaksid. See, et teie talute, kuda miski vend foorumit läbustab, see on Teie asi. Kuna see inimene on leidnud endale nüüd objekti kelle kallal ilkuda, siis peaksite olema õnnelikud, kuna kogu oma energia tundub see isik minule suunavat. Ma olen üritanud käituda viisil, \"targem annab järele\", aga see ei aita nagu on näha. Ma veelkord toonitan, see ei ole MEIE teema, see on foorumis, see on ka foorumi liikmete ja administraatorite teema.

                              Mis puutub siin nimetatud idiootidest sõjarditest, siis ei erine sõjavägi sugugi tavalisest ühiskonnast, kus on nii idioote kui ka geeniusi. Sõjaväes ei saa lihtsalt seltskonda valida ja tuleb koos eksisteerida nii ühtede kui teistega, kuna kogukond on lihtsalt väiksem. Ja ülemuseks ei pruugi saada just need, kel on kõrgemad vaimsed võimed, kuna kõrgema võimekusega isikud enasmasti ei ole huvitatud teenistusest, mis on pikem kui 8 kuud, samal ajal kui teatud kujudel on seal viibimiseks aega küll. Samas ei ole seal üldist seaduspära. Meil käis NAK-is miski 10 matsi, kui ma ei eksi ja idikaid oli vaid paar-kolm. Veebelid ei olnud ka just maailma kõige intelligentsemad inimesed, samas ajal, kui on rühmaülema (n-ltn) kohta võiks öelda, et oli tegemist vägagi intelligentse ja kiire otsustusvõimega isikuga. Ja kui tuua veel võrdlusi tavaellu, siis on päris hulgaliselt väikefirmade juhte, kellel pole isegi keskharidust, aga nad on ülemused. Samas ajal suurte kontsernide juhiks sellised vennad ei saa tavaliselt. Meil Eestis antakse ikkagi sõjalist kõrgharidust ja kui ma ei eksi, siis rühmaülemaks alla selle ei saa. Vähemalt meil selliseid ei olnud. Samas olid vahipatis enamuses sellised vennad, kellel kõrgharidus olemas või tulemas. Idikaid ei panda laetud relvaga presidenti valvama või mis?
                              vaatame siis juba koos sinu vanemaid postitusi või mis?
                              kus on roppusi ja tsenseerimata asju kyllaga

                              Pada sõimab Katelt

                              Et siis nagu.......mõistus võiks eale juba järgi jõuda kaua see menopaus siin kestab???
                              R.I.P Steffi
                              7.05.05


                              Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                                Algselt postitas eestimees

                                ise olen ka käind ja 8 kuud...

                                ...ainult lollid lähevad sinna sest see on maha visatud aeg ja nii mõttetu sets mingid ajukääbikud ja koolis peksa saanud ülemused nussivad su ajusid, selline alaarenenud koht on sõjaväegi kuhu saadetakse heidikud ja idikad...
                                Too much information

                                Kommentaar

                                Working...
                                X