320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

    Algselt postitas Nathan


    Algselt postitas christian21


    Algselt postitas fittibaldi
    no offense christian, aga pead sa tõesti ta provokatsioonidele vastama? üks teema teil juba on, jätkake siis seal kui muidu ei saa.
    See ei ole seal meie teema, see on Nathani teema! Selle jaoks peaks olema foorumis administraatorid vms, kes selliseid \"meie \" teemasid kustutaksid ja foorumiliikmed, kes sellistele provokaatoritele jalaga p....e annaksid. See, et teie talute, kuda miski vend foorumit läbustab, see on Teie asi. Kuna see inimene on leidnud endale nüüd objekti kelle kallal ilkuda, siis peaksite olema õnnelikud, kuna kogu oma energia tundub see isik minule suunavat. Ma olen üritanud käituda viisil, \"targem annab järele\", aga see ei aita nagu on näha. Ma veelkord toonitan, see ei ole MEIE teema, see on foorumis, see on ka foorumi liikmete ja administraatorite teema.

    Mis puutub siin nimetatud idiootidest sõjarditest, siis ei erine sõjavägi sugugi tavalisest ühiskonnast, kus on nii idioote kui ka geeniusi. Sõjaväes ei saa lihtsalt seltskonda valida ja tuleb koos eksisteerida nii ühtede kui teistega, kuna kogukond on lihtsalt väiksem. Ja ülemuseks ei pruugi saada just need, kel on kõrgemad vaimsed võimed, kuna kõrgema võimekusega isikud enasmasti ei ole huvitatud teenistusest, mis on pikem kui 8 kuud, samal ajal kui teatud kujudel on seal viibimiseks aega küll. Samas ei ole seal üldist seaduspära. Meil käis NAK-is miski 10 matsi, kui ma ei eksi ja idikaid oli vaid paar-kolm. Veebelid ei olnud ka just maailma kõige intelligentsemad inimesed, samas ajal, kui on rühmaülema (n-ltn) kohta võiks öelda, et oli tegemist vägagi intelligentse ja kiire otsustusvõimega isikuga. Ja kui tuua veel võrdlusi tavaellu, siis on päris hulgaliselt väikefirmade juhte, kellel pole isegi keskharidust, aga nad on ülemused. Samas ajal suurte kontsernide juhiks sellised vennad ei saa tavaliselt. Meil Eestis antakse ikkagi sõjalist kõrgharidust ja kui ma ei eksi, siis rühmaülemaks alla selle ei saa. Vähemalt meil selliseid ei olnud. Samas olid vahipatis enamuses sellised vennad, kellel kõrgharidus olemas või tulemas. Idikaid ei panda laetud relvaga presidenti valvama või mis?
    vaatame siis juba koos sinu vanemaid postitusi või mis?
    kus on roppusi ja tsenseerimata asju kyllaga

    Pada sõimab Katelt

    Et siis nagu.......mõistus võiks eale juba järgi jõuda kaua see menopaus siin kestab???
    Tee endale selgeks, mis on menopaus!
    Aga jah, aeg on siit foorumist jalga lasta. Vähemalt üritan. Esitasin taotluse, eks näis kas see ka rahuldatakse.
    Eks näis kuda provokatsioonid nüüd jaotuma hakkavad
    Ja runno, pidid Sa preaegu minu provokatsioonidele vastama? IRW

    P.S Nathan, ma ei unusta Sind iial
    KORVPALL ON PAREM KUI JALGPALL

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

      sain samuti mingi toreda seaduse või määruse tõttu vabastuse ja nagu teema alguses mainiti - kes ei ole käinud see on õnnelik et ei pidanud minema.

      aga tegelikult ei tahtnud üldse sellest rääkida. ma ei mõista miks te Christian21\'te hurjutate kui Nathan oli TAAS see kes terava üles tõmbas.
      vend pandi üks kord paika Christiani poolt (ja see oli väga ilus sooritus) aga paistab et nüüd hakkab tal jälle katus ära sõitma. vahest tuleks taas \"kokkusaamine\" kokku leppida sest paistab et see oli ainus kord kus Naatan põõsas kükitades ja hirmust värisedes oma elu üle järgi mõtles ja lubas mõtteis jumalale et enam kunagi foorumisse roppusi ja sõimu ei postita

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

        Hurjutatakse seepärast, et christian21 tekitab vastumölisemisega endast objekti, kelletl Nathan saab alati tähelepanu. Kui seda tähelepanu aga ei tuleks, poleks Nathanil enam sittagi postitada. Seni, kui christian21 aga vastab, jätkub see väga huvitav ja tore mõttevahetus edaspidigi.

        Teemasse!

        Ja ma ei viilinud, mind lihtsalt ei võetud. Ja põhjus pole ajupuue, nagu kindlasti pakuks vastikud inimesed nagu näiteks skint.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

          Mina ei küsiks midagi niimoodi ja ma pole üldse vastik. Tegelt ka.

          Aga olgu, ma nüüd lähen ja kui tagasi tulen ja end välja puhkan ja te ikka kõik head lapsed olete, siis võin pajatada toredaid lugusid kaitseväeteenistuse päevilt. :P

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

            Algselt postitas Martin


            Hurjutatakse seepärast, et christian21 tekitab vastumölisemisega endast objekti, kelletl Nathan saab alati tähelepanu. Kui seda tähelepanu aga ei tuleks, poleks Nathanil enam sittagi postitada. Seni, kui christian21 aga vastab, jätkub see väga huvitav ja tore mõttevahetus edaspidigi.

            Teemasse!

            Ja ma ei viilinud, mind lihtsalt ei võetud. Ja põhjus pole ajupuue, nagu kindlasti pakuks vastikud inimesed nagu näiteks skint.
            Ära muretse ei jätku! Mui mazz mu privaatsõnumit loeb ja selles sisalduvat soovi aktsepteerib, siis olen ma siit läinud.
            Meil Läänemaal on komme, et kellele ei meeldi läheb ära! Mulle ei meeldi. Ja veel on komme, et ära lähevad need (kas vabatahtlikult või sunniviisiliselt), kes mölisevad, mitte need, kes vastu \"mölisevad\" (kui Martin seda nii nimetab). Asjad on siin teistmoodi ja mulle nii ei meeldi, seega lähen mina.
            Edu Teile Nathanile mitte vastumölisemises
            KORVPALL ON PAREM KUI JALGPALL

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

              Päris pikalt räägid juba seda juttu, et lähed ära ja siin kohe üldse ei meeldi. Sellegipoolest rõõmustad sa meid oma sõnavõtudega siiamaani
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                Algselt postitas christian21
                Ära muretse ei jätku! Mui mazz mu privaatsõnumit loeb ja selles sisalduvat soovi aktsepteerib, siis olen ma siit läinud.
                Ära saab minna ka nii, et teed log offi ja siis ei tule enam sisse. Nii lihtne see ongi.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                  Algselt postitas zaz


                  Päris pikalt räägid juba seda juttu, et lähed ära ja siin kohe üldse ei meeldi. Sellegipoolest rõõmustad sa meid oma sõnavõtudega siiamaani
                  Ei sõltu minust! Kui oled võimeline, siis kustuta ise mu konto, kui mitte, siis ära targuta?! Ma nimelt Mazzilt tegutsemist.
                  Aga ära muretse, ma lähen varem või hiljem! Kas selleks kulub tund või kaks see ei määra midagi.
                  KORVPALL ON PAREM KUI JALGPALL

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                    Algselt postitas christian21
                    Ei sõltu minust! Kui oled võimeline, siis kustuta ise mu konto, kui mitte, siis ära targuta?! Ma nimelt Mazzilt tegutsemist. Aga ära muretse, ma lähen varem või hiljem! Kas selleks kulub tund või kaks see ei määra midagi.
                    Kontosid minu teada ei kustutata. Nii kurb kui see sinu jaoks ka pole.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                      Algselt postitas Martin


                      Algselt postitas christian21
                      Ei sõltu minust! Kui oled võimeline, siis kustuta ise mu konto, kui mitte, siis ära targuta?! Ma nimelt Mazzilt tegutsemist. Aga ära muretse, ma lähen varem või hiljem! Kas selleks kulub tund või kaks see ei määra midagi.
                      Kontosid minu teada ei kustutata. Nii kurb kui see sinu jaoks ka pole.
                      Kurb tõesti.
                      Ära võta isiklikult, et Sinu lemmikfoorum minu lemmikute hulka ei kuulu ja et mul on raske mulle pähe s.....id kasutajaid ignoreerida.
                      KORVPALL ON PAREM KUI JALGPALL

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                        Kaitseväes halli puubaraki ees
                        seisab laigulises mundris ülbe näoga mees.
                        Ta on veidi vanem, kui need teised siin,
                        ta ülesandeks on säilitada disitsipliin

                        Ta vaatab, kes on jobu, kes ei ole
                        Ning jobud saavad pasunasse kohe
                        Täpselt nagu tema sai enne teiselpool aeda
                        Nüüd ta maksab kätte, tal on aega

                        Ta on väike Kingissepp, pisike Kalinin,
                        Ilma võimuta ja vuntsideta Stalin

                        Üksi õige mees ei lähe aega raiskama ,
                        Aastaks ajaks sõjaväkke lolli mängima

                        Vot nii laulab 1 punkbänd. Ise loodetavasti/arvatavasti sõjaväkke ei saa tervislikel põhjustel

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                          Miks te siin omavahel kisute küll?

                          1) christian21 vastu suunatud kriitika on olnud selgelt ülepingutatud. Nagu sisukaid postitajaid oleks siin foorumis liiga palju, eks.
                          2) christian21 ise võtab selgelt liiga südamesse asja. Väljas särab päike, jaluta veidi ringi ja räägime siis uuesti.

                          Teemasse: nõustun suures osas eika öelduga.

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                            Kui juba hommikul vara rivis seisma pead sa
                            Mina poole päevani jään voodisse magama
                            Nii kaunis on hommik mind ootab kuum ja päiksene Pirita
                            Keset kuuma päeva metsas higisena joosked sa
                            Sa ju tead et gaasimaskis suvel raske hingata
                            Ka minul on palav on ju palju kauneid naisi rannas liikumas
                            On nädal mööda läinud ja koju sa ei saa
                            Su tüdruk laupäeva õhtul tantsib diskol üksinda
                            Sa kasarmu peldikut nii kurvalt küürid oma hambaharjaga


                            Minust ei saa iial ajateenija
                            Olen hullumeelne ja see ausalt muret tekitab
                            Et lapseks vist jään ja meheks ei sirgugi iial ma

                            Ja pärast kõike seda valmis oled kohtuma surmaga
                            oh ema kui sa vaid teaksid pojast mees on sul sirgumas


                            Vot nii laulab 1 vägaheabänd! Õige kah!
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                              Püsigem teemas eksole! Nagu väiksed lapsed
                              Tulihingeline Eesti jalgpallikoondise toetaja!

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                                Marmorile sõbralik soovitus, kui sa soovid siin foorumis oma teemale ainult korrektseid ning asjalikke poste, siis kõige parem ära tee teemat üldse, no tegelt on ka erandeid, kuid siis peaksin kuskilt luubi ära virutama.


                                Kommentaar

                                Working...
                                X