320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ega see ka eriti vähem perverssne pole mis seal üldse näha peaks olema et sõtta ei kõlba?
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Ei tea, mina sain terve aja arstlikus ikka riides olla (sel aastal ja 3 aastat tagasi). Ainult särgi pidin korraks eemaldama vist EKG jaoks (või oli röntgen?). Kurat seda enam mäletab.

      Kommentaar


        pärnus olenes see täiesti arstist vist. osad klassivennad pidid noore arstiga ikka kõik riided ära võtma, aga kui mina käisin, pidin ainult särgi ära võtma ja üldse sai mingi paari minutiga see kontroll tehtud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Ei tea, mina sain terve aja arstlikus ikka riides olla (sel aastal ja 3 aastat tagasi). Ainult särgi pidin korraks eemaldama vist EKG jaoks (või oli röntgen?). Kurat seda enam mäletab.
          Röntgen see kindlalt ei olnud (kui sind eraldi seda tegema ei saadetud tavahaiglasse). See särgi ära võtmine oli sinu luude ja kontide üle vaatamine, et kas on normaalne ja ega selgroog liiga kõver ei ole jne. EKG kohta ei mäleta väga, et oleks olnud...pead ei anna, et praegu on. See oli Tallinnas siis ja seda ka mingi 8-10 aastat tagasi.

          Kommentaar


            Algselt postitas ballack Vaata postitust
            Röntgen see kindlalt ei olnud (kui sind eraldi seda tegema ei saadetud tavahaiglasse). See särgi ära võtmine oli sinu luude ja kontide üle vaatamine, et kas on normaalne ja ega selgroog liiga kõver ei ole jne.
            Vaadati luid küll, aga rindkererötgen oli ka mul menüüs.
            Tillinäppimine on vist jah mingi Haapsalu kohalike prouade teema. Haapsalu tüübid rääkisid oma loo ära ja kui kuulsid, et ülejäänud sellise kohtlemise osalised pole olnud, siis oli ikka korralik wtf.
            Once a Gooner, always a Gooner

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              Röntgen see kindlalt ei olnud (kui sind eraldi seda tegema ei saadetud tavahaiglasse). See särgi ära võtmine oli sinu luude ja kontide üle vaatamine, et kas on normaalne ja ega selgroog liiga kõver ei ole jne. EKG kohta ei mäleta väga, et oleks olnud...pead ei anna, et praegu on. See oli Tallinnas siis ja seda ka mingi 8-10 aastat tagasi.
              Kohtla-Järvel 2011. a olid nii röntgen kui ka EKG. Juveele ei näpitud. Psühhiaatriga vestlus kestis umbes kaks minutit, kui ta küsis nime ja seejärel kaks korda kas ma alkot või narksi teen. Asi võis olla selles, et tema eesti keel umbes säänse sõnavaraga piirduski.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Algselt postitas mongol Vaata postitust
                Vaadati luid küll, aga rindkererötgen oli ka mul menüüs.
                Tillinäppimine on vist jah mingi Haapsalu kohalike prouade teema. Haapsalu tüübid rääkisid oma loo ära ja kui kuulsid, et ülejäänud sellise kohtlemise osalised pole olnud, siis oli ikka korralik wtf.
                Oleks see siis prouade teema...
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                  Kohtla-Järvel 2011. a olid nii röntgen kui ka EKG. Juveele ei näpitud. Psühhiaatriga vestlus kestis umbes kaks minutit, kui ta küsis nime ja seejärel kaks korda kas ma alkot või narksi teen. Asi võis olla selles, et tema eesti keel umbes säänse sõnavaraga piirduski.

                  Jap, nii on. K-Järvel on analüüse andma minnes vaja anda verd, kuseda topsi, EKG , kuulmistest ja rindkere röntgen.Seejärel Psühhopaat ( noo ma ei tea , ses suhtes ,et selle psühhiaatri töö seisneb täpselt selles : kas alkoholiga probleeme on ? Narkootikum kasutad ? Kõik , 2 minutit, kui sedagi.) seejärel massiivne järjekord suhteliselt kahtlase tasemega ortopeedi juurde kõrvalkabinetti, kes nt minu puhul dr. Mardna kirjutatust mitte sittagi aru ei saanud, kui ma lõpuks oma vestlustasemel vene keelega suutsin talle enam vähem ligilähedaselt selgeks teha, mis seis mu põlvedega on , ei saanud ta ikkagi aru , otsustas, et kõlbulik piirangutega (reaalselt milleski erilises need piirangud väes ei väljendu , kuigi kui ikka mure on siis ka kuulda võetakse, iga väikse asja pärast muidugi tussi ei mänginud, kuigi vahepeal võis võimalus täitsa tekkida). Peale ortopeedi jälle massiivne järjekord sisearsti/üldarsti/peaotsustaja juurde ja siis otsuse ruumi. Ses suhtes kui nüüd elavjärjekorras ennast "sättida"(loe trügida) ette otsa siis saab lõunaks tehtud, kui muidugi arstid väga palju ei hiline.Esimene kord lahkusin ma sealt kuskil kella viie paiku, tore oli paduvihma käes muidugi avastada, et auto aku on tühjaks saanud ja mahasadanud vihm ka korraliku loigu auto alla ja ümber tekitanud oli.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Algselt postitas d-fox Vaata postitust
                    v-vbl millimeeter. indeed. käis öösiti joonlauaga vormide paigutust mõõtmas.
                    Nähtud ja kogetud asi, kui ta VÕK-i korrapidaja oli. Oli vist sama mehega tegu, kui nüüd mälu ei peta, kes tegeles parajasti käsikiimlusega, kui kabineti astus sisse parajasti auastmelt kõrgem tegelane, kes teatavasti koputama ei pea. Pluss veel, mingi 6 aastat tagasi olid jutud, et vana pole Jaanipäevalt päris mitu aastat ilma sinise silmata koju jõudnud, endsite ajateenijate poolt siis, kes rohkem või vähem tema omamoodi distsipliini all kannatasid.
                    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                      Ega see ka eriti vähem perverssne pole mis seal üldse näha peaks olema et sõtta ei kõlba?
                      Pärnus seda 6 aastat tagasi vähemalt moes polnud, vähemalt minu check in-i ajal. Ju sul/teil olid veel siis vanad nõuka aegsed prouad puldis, kes kontrollisid kahe munandi olemasolu näiteks. Vanakooli vennad, (teadjamad mehed teavad kindlasti oma issi või vanaisa legendaarseid jutte) kes ikka nn. õiges vene sõjaväes(jutumärgid) käisid, sel ajal kontrolliti tugevasti seda värki. Ühe kotiga värd sinna naljalt ei pääsenud.
                      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                        Pärnus seda 6 aastat tagasi vähemalt moes polnud, vähemalt minu check in-i ajal. Ju sul/teil olid veel siis vanad nõuka aegsed prouad puldis, kes kontrollisid kahe munandi olemasolu näiteks. Vanakooli vennad, (teadjamad mehed teavad kindlasti oma issi või vanaisa legendaarseid jutte) kes ikka nn. õiges vene sõjaväes(jutumärgid) käisid, sel ajal kontrolliti tugevasti seda värki. Ühe kotiga värd sinna naljalt ei pääsenud.
                        Oli sellel mingi konkreetne põhjus ka? Kardeti järgmist Hitlerit?
                        Newton Heath 1878

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                          Pärnus seda 6 aastat tagasi vähemalt moes polnud, vähemalt minu check in-i ajal. Ju sul/teil olid veel siis vanad nõuka aegsed prouad puldis, kes kontrollisid kahe munandi olemasolu näiteks. Vanakooli vennad, (teadjamad mehed teavad kindlasti oma issi või vanaisa legendaarseid jutte) kes ikka nn. õiges vene sõjaväes(jutumärgid) käisid, sel ajal kontrolliti tugevasti seda värki. Ühe kotiga värd sinna naljalt ei pääsenud.
                          Oli sellel mingi konkreetne põhjus ka? Kardeti järgmist Hitlerit?
                          Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                          Kommentaar


                            ei tea, minul 2011 aasta suvel Kuressaare KAKis nokut ei näpitud, mune katsuti küll...

                            Kommentaar


                              Pool teenistust läbitud. Ilgelt zajebala on.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Avage sugutiluuk...
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X