320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ülehomme Tapale minek. Keegi targem läätsekandja, kes käinud, äkki oskab aidata? Nimel mulle üldse ei meeldi erilist sporti teha prillidega. Aga ilma prillideta ja läätsedeta olen lihtsalt liiga pime. Kas mul tasuks homme läätsesid sebida, või pole sellel mõtet ja lihtsam on prillidega see jama ära kannatada?

    Kommentaar


      Algselt postitas RedMike Vaata postitust
      Ülehomme Tapale minek. Keegi targem läätsekandja, kes käinud, äkki oskab aidata? Nimel mulle üldse ei meeldi erilist sporti teha prillidega. Aga ilma prillideta ja läätsedeta olen lihtsalt liiga pime. Kas mul tasuks homme läätsesid sebida, või pole sellel mõtet ja lihtsam on prillidega see jama ära kannatada?
      Aeg on pikk, eks jõuad selle aja jooksul ka omale läätsesid hankida kui vajalikuks peaks kujunema. Saad veel ekstra linnaloa sebida äkki.
      Üldiselt pole prillidega eriti häda midagi. Sageli on nagunii vaja kanda kaitseprille, enda omad on aga mugavamad ja lähevad vähem uduseks.
      Noorteajal kasarmus võid pime ka olla, ma arvan, et prillidega toenglamangus on rõve higistada, aga tglt midagi keerulist pole. Proovi suurtükki saada mitte pirri ja elu on suht lill Tapal.
      Algselt postitas Cule
      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

      Kommentaar


        Enda trenniriideid pole vist vajalik kaasa vedada?

        Kommentaar


          Algselt postitas Solfice Vaata postitust
          Enda trenniriideid pole vist vajalik kaasa vedada?
          Sealt antakse pikk kiledress ja lühike dress. Jooksukossid saad ka päriseks endale, ma ei tea kas igalpool on asicsi omad.
          Dresse ei saa endale, aga plätud saab ka.
          Algselt postitas Cule
          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

          Kommentaar


            Algselt postitas magnisco Vaata postitust
            Proovi suurtükki saada mitte pirri ja elu on suht lill Tapal.
            Mis pioneeril viga?
            slimm.ee

            Kommentaar


              Ma ei tea, enne sõjaväge hirmutati mind ka selle siili jutuga ära, aga ajateenistuses ei tekkinud mul kordagi siukest siili vms.

              JanK, pioneeris pead palju kaevikuid jms kaevama...ses mõttes õhutõrjes ja suurtükis vähe lebom...aga noh samas, kui irl oled mingi ehitaja vms siis muidugi oleks parem pioneeri.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                pioneeris pead palju kaevikuid jms kaevama...ses mõttes õhutõrjes ja suurtükis vähe lebom...aga noh samas, kui irl oled mingi ehitaja vms siis muidugi oleks parem pioneeri.
                Ses mõttes, et üks keskmine pioneer "kaevas kaevikut" ajateenistuse jooksul ühe korra -SBK ajal püstilaskepesa. Täpselt sama tegid ka muud väeosad, see on SBK väljaõppes kohustuslik osa. Edasine kaeviku kaevamine nägi välja nii, et mingi krõll sõitis ekskavaatoriga kuskile põllu peale ja tõmbas vao sisse. Või siis tehti seda lõhkeainega. See müüt, et pioneeris kaevatakse jalaväele labidaga kaevikuid, on 100% kellegi luule.
                Sama ka selle seosega, et pioneeris on ehitusalane haridus kasuks. Kui tahad pioneeri saada, siis see on valiku langetamisel hea argument, mida kõrgematele peadele ette sööta. Reaalselt kahe palgi kokkulöömiseks või mootorsaega saagimiseks minu teada spetsiaalharidust vaja pole.
                Panen lõhkamistest ja muust pioneeride tegevusest hiljemalt reedeks väikese video kokku, sügisesele võtule väike propaganda.
                Once a Gooner, always a Gooner

                Kommentaar


                  Isegi mina, miinipilduja, kaevasin rohkem kaevikuid kui pioneer.
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    Mis pioneeril viga?
                    Suurtükid on kõvad relvad ja ma usun, et siiski mugavam kui pioneerielu. Kevadtormil kindlasti mugavam.
                    Aga üldiselt tuleb välja, et Tapal on tore ükskõik kuhu satud. Teil on vedanud
                    Algselt postitas Cule
                    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                    Kommentaar


                      No kui palju sa reaalselt sealt suurtükist lasta ka saad?

                      Mis värk siis lõpuks nende lubadega on? Kehtivad tsiviilis või mitte? Igaüks ajab mingit oma juttu aga kindlat vastust ei tea keegi. Tundub rohkem nagu mingi linnalegend olevat, et ei kehti.

                      Kommentaar


                        ei näe põhjust, miks ei peaks kehtima?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Solfice Vaata postitust
                          No kui palju sa reaalselt sealt suurtükist lasta ka saad?

                          Mis värk siis lõpuks nende lubadega on? Kehtivad tsiviilis või mitte? Igaüks ajab mingit oma juttu aga kindlat vastust ei tea keegi. Tundub rohkem nagu mingi linnalegend olevat, et ei kehti.
                          Kehtivad.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Jõudu ja jaksu siis tänastele minejatele, kelle seas ka mina olen. Õhutõrje siis sihtpunkt ja äkki saab mõne foorumlasega ka tuttavaks seal.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mongol Vaata postitust
                              Ses mõttes, et üks keskmine pioneer "kaevas kaevikut" ajateenistuse jooksul ühe korra -SBK ajal püstilaskepesa. Täpselt sama tegid ka muud väeosad, see on SBK väljaõppes kohustuslik osa. Edasine kaeviku kaevamine nägi välja nii, et mingi krõll sõitis ekskavaatoriga kuskile põllu peale ja tõmbas vao sisse. Või siis tehti seda lõhkeainega. See müüt, et pioneeris kaevatakse jalaväele labidaga kaevikuid, on 100% kellegi luule.
                              Sama ka selle seosega, et pioneeris on ehitusalane haridus kasuks. Kui tahad pioneeri saada, siis see on valiku langetamisel hea argument, mida kõrgematele peadele ette sööta. Reaalselt kahe palgi kokkulöömiseks või mootorsaega saagimiseks minu teada spetsiaalharidust vaja pole.
                              Panen lõhkamistest ja muust pioneeride tegevusest hiljemalt reedeks väikese video kokku, sügisesele võtule väike propaganda.
                              Sellega seoses tuleb meelde kuidas Vahipatis Pääsukese ajal Pioneerid meid "aitasid" ja koppaga kaevikud tegid...mis paari tunniga ääreni vett täis valgusid. Kinni pidid need hiiglaslikud kaevikud ajama teadagi kes...

                              Anyway kui minilabidas lemmik tööriist, siis jalavägi väga hea koht.

                              Kommentaar


                                Lõpetasin gümnaasiumi. Kui ma nüüd ülikooli sisse ei saa, kas sõjaväehärrad hakkavad kirjadega pommitama ja oktoobrist minek või kui vabatahtlikuna ei lähe, võivad nad oma suva järgi saata või mitte saata?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X