320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Määrustikus on kirjas, et telefoni võib vabal ajal kasutada.
    Jah ,samamoodi on ka ära defineeritud vaba aeg. VJP's oli see siis õhtusöögi ja õhtuse rivistuse vahele jääv aeg, kui ei olnud muid kohustusi ( a la lume rookimine, muud huvitavad "harjutused" jms ) Et noorte ajal üldiselt meil oli 15 minutit telefoniaega kui kõik muu hästi oli päeva jooksul.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Kui ma linnalubasid ei saaks, siis ma ei tea mida ma oma eluga peale hakkaksin.
      Tra, istud vanglas ja parim asi keelatakse ka ära :/
      juulis räägid juba Lima Limast? Kus patis nii hea elu on või oled üleajateenija?
      Ise ei kujuta ette, et SBK ajal oleks aega foorumis postitada.

      Kommentaar


        Ma olen jaanuari kutse

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Kalevi omad? Suurtükkil jms. on lubatud. Meil on keelatud :/ .

          Kus rühmas oled?
          Jaa, arvatavasti olid teised. Alguses arvasin, et kõigil keelatud. Kalevi kolmas rühm. Me oleme teistest Kalevi omadest eemal B-kasarmus.

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Ma olen jaanuari kutse
            Sides jaanuraivõttu pole, läks meelest ära, et sellised tegelased ka kusagil ringi jooksevad. Mis teil see lõpuharjutus on ja mida te Kevadtormi ajal tegite?

            Kommentaar


              Tormi ajal tegime Scoutsidega koos vastutegvust. Ja lõpuharjutust kui sellist polegi? Nüüd lihtsalt juuli ja oktoobri noortega SBK ja kojuminek.

              Kommentaar


                Nii, sain esimese linnaloa nv-ks juba kolmandal nädalal. Homme kella kaheksaks tagasi umbes. Täna oleks plaanis sõbraga mõned õlled lahendada. On ähvardatud küll et pannakse puhuma ja võetakse vereproovid. Puhumisega probleemi ei tohiks olla aga kaua nt neli õlut veres püsivad?
                Koondise põhimängija

                Kommentaar


                  hui tehakse mingi vereproov LOL

                  Kommentaar


                    puhuma pannakse küll, meil tehti seda vaid korra, esimeselt linnaloalt tulles. (13. nädal)

                    Kommentaar


                      Kas SBK-d on võimalik ka kordama jääda ja kui jah siis mille tõttu? Ning kas SBK lõpurännakul olevad ülesanded mis on vaja täita, on individuaalsed või jagu täidab neid koos?

                      Kommentaar


                        Kordama ei jää, aga näiteks kupis ei saa sa konte peale kui SBK eksameid ära ei tee, oled siis ülejäänud aja nn "blokk" ja oled tangis igalpool. Lõpurännakul on osad asjad individuaalsed (n. mõõdistamine, kauguste mõõtmine) ja osad koos jaoga (n. tuli ja liikumine) . Räägin siis sellest mis kupis oli, teistes väeosades vb teistmoodi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ltltl Vaata postitust
                          Kas SBK-d on võimalik ka kordama jääda ja kui jah siis mille tõttu? Ning kas SBK lõpurännakul olevad ülesanded mis on vaja täita, on individuaalsed või jagu täidab neid koos?
                          Meil tegid paar kutti, kes SBK -d eri põhjustel ei läbinud tõesti uuesti. Olid nad suvine kutse ja tegid sügisesega, ehk meiega uuesti SBK. Vanade seas nad muidugi selle tõttu respekti ei saanud.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Tervist, kuna järgmine nädal komisjoni (esimest korda), siis juhul kui võetakse mind kuulda, kuhu oleks asjalik end paigutada? Ilmselt sooviksin 2014 Juuli,et siis saab ülikool kenasti lõpetatud ja kohe aeg ära teenida,et ei tuleks pausi. Või on Juulis halb minna?
                            Samuti kuhu minna? Varasemalt olin kindel,et merevägi on see õige, aga viimasel ajal selle kohta halba kuulnud,et paras passimine ja harja lükkamine, ning laevale saavad ainult ~30 (kes merekooli ajalooga). Sinna võetakse vist jaan/juuli?.
                            Või minna Tapale, seal vist koolitatakse autojuhte? Saaks ehk vähemalt siis paar kategooriat juurde. Kuigi kuulsin,et nüüd enam sõjaväes saadud kategooriad tsiviilis ei kehti?
                            Või hoopis Kuppi, kuhu mul 15km kõigest, ehk tulevastel linnalubadel oleks suts koju ja suts tagasi.
                            Igasugune nõu/arvamus on oodatud

                            Kommentaar


                              Ma ütleks, et mine Kuppi. hea lähedal kodus käia. Taha luuresse. Igav ei hakka ja passimist pole

                              Kommentaar


                                Meil sidepatis jäi ka paar suve SBK venda kordama ja tegid oma SBK meiega sügisel uuesti. Palju õnne neile, topelt nussi. Lõpurännakul on ülesanded meeskondlikud (jagu) ja eksamid individuaalsed (vs liikumisviisid). Lõpurännak on tagantjärgi meenutades ajateenistuse vingeim osa - 60 kilti täisvarustuses -15 kraadi ja põlveni lumes.

                                Autojuhte koolitatakse igas väeosas. Kupis on muidugi see tore, et kuna neil masinaid vähe ja meil (StSip) oli masinaid sitaks, siis nad rentisid oma staabikompaniile StSipist, peale kevadtormi läksid poisid lõbusalt reservi ja meie saime nende kasutatud masinaid ööläbi pesta ja konserveerida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X