320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Selles kuradi Frenchys vms tunduvad menüüjärgi ka ikka päris kirved hinnad.

    Mingit liha-gluteeni-glükoosi-laktoosi-vaba söögikohta pole veel tehtud?
    Krahli küljes on Vegan ning kõrval see Aed. Esimene oli väga äge, teises pole veel käinud.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Tallinna Vangla
      Mis rooga enim soovitad?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas raudidas Vaata postitust
        Olen käinud seal kivipaberkäärides. Portsud on väiksed ning soovitan sul ribi mitte võtta, sest võid pettuda. Kuigi see burger ilma lihata oli päris maitsev siis selle annus jäi väheseks. Ja hinnad on vist kalleimad seal telliskivi linnakus
        Mis pask see veel on? Oli seal vähemalt kala liha asemel siis või?
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Ma käisin just ükspäev mingis kohas TIK-i ja munitsipaalpolitsei kõrval (mingi ilgem hipikoht), kus pakuti kikerherneburgerit ja no see oli küll täiesti arusaamatu värk. Kikerhernevärk oli üsna saepurulik, mida üritati kastmega natuke katta, aga üldmulje oli ikka täiesti negatiivne.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Mis rooga enim soovitad?
            Telliskivide vahelt pressitud lumi.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
              Mis pask see veel on? Oli seal vähemalt kala liha asemel siis või?
              No burgeri põhjaks oli kokkupressitud lillkapsapüree vist ning ala kotleti asemel oli suur täidetud shampinjon lisandiks olid mingid friikad ka-see oli vege burks, muidugi sai sama ka muruniidal toidetud veise hakkpihviga.

              Kommentaar


                Taimetoitlusele ma väga pihta ei saa - mis selle mõte on? Toortoitumine on ses suhtes ausam teema, et vitamiine ei hävita.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Taimetoitlusele ma väga pihta ei saa - mis selle mõte on? Toortoitumine on ses suhtes ausam teema, et vitamiine ei hävita.
                  Järelikult pole sa moeteadlik inime.

                  Kommentaar


                    Vegetoitumine vähendab karmavõlga sinu toidulaua jaoks hukkunud loomade , ehk looduse, ehk maailma ees. Maailmas hukkub sadu miljardeid loomi meie toidu laua jaoks (liha nomnom)
                    sellise lehma liha süües ei peakski trennis käima.

                    Kommentaar


                      Cafe Lyon on Tallinnas tore koht, Õismäe oma siis, Viru keskuse omas pole käinud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Tõsiselt ma ei saa aru, et kes on need inimesed, kes reaalselt sellistes kohtades käivad. Söögikohti on näiteks Eestis nii mitmeid ja eripalgelisi (mujal maailmas veel rohkem), et miks siis mingeid õlis hangunud friikaid ja väga kummalise konsistentsiga burgereid järada? Ma saan aru, et kui pilt ees virvendab ja kogu meri on põlvini, siis võib kusagil kell 3 öösel tulla idee, et tahaks burksi, aga muidu...

                        See kõlab nagu küsimus, et kas Manni makaronid või Säästumakaronid.
                        Lennujaamades on BK enamvähem ainuke koht kus mõistliku hinna eest kõhu täis saab ja ausalt tunnistades, siis mõnikord tekib küll rämpstoidu isu, see nüüd ei tähenda, et seda rohkem kui korra või 2 kuus tarbima peaks.
                        Peale kõige muu ma tavaliselt neid mäki friikaid ei telligi ja burxil endal pole häda midagi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Foody Allen
                          Ei olnd asi teis. Sai ka sõbraga proovima mindud ja peale natukest aega viisaka näoga mälumist vaatasime mõlemad natuke peerusüüdlase näoga teineteisele otsa, et mis jamps see nüüd on.

                          e: selle BK ja McD jutu kohapealt nüüd ilgelt nokkida, siis teema pealkiri on 'Soovitage head söögikohta'. On ka teemad 'hea purks kastmega' vms ja 'rõve pohmell'. Kui kahe katku vahel valida, siis BK muidu..
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                            No burgeri põhjaks oli kokkupressitud lillkapsapüree vist ning ala kotleti asemel oli suur täidetud shampinjon lisandiks olid mingid friikad ka-see oli vege burks, muidugi sai sama ka muruniidal toidetud veise hakkpihviga.
                            Aga miks sa siis paska valisid, kui teine valik oli ka?
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                              Aga miks sa siis paska valisid, kui teine valik oli ka?
                              Mina sõin suitsutatud searibi, minu pruut sõi seda vege burksi

                              Kommentaar


                                As eye-opening as "Blackfish" and as inspiring as "An Inconvenient Truth". A new cut from executive producer Leonardo DiCaprio now exclusively streaming on Netflix.

                                väärt film, soovitan.. sa oled see mida sa sööd

                                Kommentaar

                                Working...
                                X