320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Nii oli, lisaks jäi sul Boone mainimata.
    Mulle endale on küll Cramo selle hooaja koosseis natuke ebasümpaatne ja ega klubigi mõned tegemised usaldust ärata aga ilmselt on potentsiaali küll, et esmakordselt VTBs play-offi jõuda.
    Miks?
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      See Cramo vs Avtodori mäng hetkel.. Müstiline, eriti kui eile oli Euroliigas natukene sarnane mäng Gran Canaria ja CSKA vahel.

      Kommentaar


        See Läti korvpallurite film oli pealiskaudne ja klišeelik, aga muutis mind miskipärast väga emotsionaalseks.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          See Läti korvpallurite film oli pealiskaudne ja klišeelik, aga muutis mind miskipärast väga emotsionaalseks.
          Mulle meeldis. Hästi tehtud ja, selles mõttes, et polnud sellist kannatamine ja igavad kaadrid. Ja hoog oli ka sees.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Täna teatas Hispaania ajakirjanik Chevo de Lucas, et Eesti korvpallikoondise ääremängija Siim-Sander Vene on lahkumas Hispaania kõrgliiga klubist Fuenlabrada. Nüüdseks kinnitas Euroliigas mängiv Hispaania meeskond Herbalife Gran Canaria, et Vene on liitunud nende klubiga.


            Kuna Cran Canaria peatreener alles vahetus, tundub nagu tegemist oleks olnud just uue peatreeneri poolt algatatud lükkega? Igatahes kui Cran Canaria meie kanalite eetrisse mahub, siis tasub vaadata.

            Kommentaar


              Simas Sanderis tegi Olympiacose karukoopas täitsa korraliku mängu :P

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Simas Sanderis tegi Olympiacose karukoopas täitsa korraliku mängu :P
                Canaria kõige resultatiivsem.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Euroliigat vaadates tekkis sõpradega väike vaidlus. Mina arvan, et use meeskond jalutaks muu maailma dream teamist rahulikult üle. Sest Lebroni, Curryt ja Duranti ei võta üklsi vend kinni.
                  Nemad raiuvad, et nii ei ole.
                  Ma muidugi ei tea kossust suurt sittagi. Mis üldsus arvab?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Euroliigat vaadates tekkis sõpradega väike vaidlus. Mina arvan, et use meeskond jalutaks muu maailma dream teamist rahulikult üle. Sest Lebroni, Curryt ja Duranti ei võta üklsi vend kinni.
                    Nemad raiuvad, et nii ei ole.
                    Ma muidugi ei tea kossust suurt sittagi. Mis üldsus arvab?
                    Muidugi kui Usa dream team kasvõi natukene meeskondlikult mängiks ja pingutaks, siis seal ei oleks küsimustki. Olümpiamängud ja MM on ju reaalselt pildi ette näidanud, et mis vahe on ja seal Euroopa meeskonnad pingutavad ninast vere välja ja NBA staarid viskavad üksteise võidu rahulikult erilisest kaitset ega meeskonnamängu mängimata ning fneed võidud tulevad ikkagi suhteliselt veenvalt. Ainsad korrad siin viimasel ajal, kus on vastu saadud ongi Finaalides Serbia-Hispaania, kus meeskonna vedajateks on ikkagi olnud Nba staarid ala Gasol jne.

                    Kui võtta nüüd reaalselt Muu maailma Dream Team Giannis-Jokic-Capela-Simmons-Adams-Gallinari-Vucevic-Valniacunas-Schröder-Ayton-Bogdanovicid jne ja muidugi Embiid, siis saaks kindalsti ülimalt võimsa alg 5 koos pingiga vastu panna ning oleks asi juba palju tasavägisem.

                    Kommentaar


                      Kui tsentrid ja ääred kannataks võrdlust, siis muul maailmal tagaväljale pole eriti kedagi võtta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Kui tsentrid ja ääred kannataks võrdlust, siis muul maailmal tagaväljale pole eriti kedagi võtta.
                        Hetkese vormi põhjal Simmons-Doncic oleks juba Nba mastaabis väga kõva tagapaar. Pingilt Shcröder ja Serbia Bogdanovic lisaks samuti korraliku taset.

                        Kommentaar


                          Paberil peaks muidugi USA võitma. Aga noh, aastatel 2004-2006 pidanuks samamoodi võitma, kuigi said tappa isegi Puertoriikolt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Euroliigat vaadates tekkis sõpradega väike vaidlus. Mina arvan, et use meeskond jalutaks muu maailma dream teamist rahulikult üle. Sest Lebroni, Curryt ja Duranti ei võta üklsi vend kinni.
                            Nemad raiuvad, et nii ei ole.
                            Ma muidugi ei tea kossust suurt sittagi. Mis üldsus arvab?
                            Eks siin alga juba sellest, et kas NBA reeglid või FIBA reeglid, kas NBA mõõdud või FIBA mõõdud jne, kuid vahe on kindlasti aegade väikseim, mis on ka loogiline ja seda ei vaidlusta tõenäoliselt keegi.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Eks siin alga juba sellest, et kas NBA reeglit või FIBA reeglid, kas NBA mõõdud või FIBA mõõdud jne, kuid vahe on kindlasti aegade väikseim, mis on ka loogiline ja seda ei vaidlusta tõenäoliselt keegi.
                              Ja kas üks mäng või parim seitsmest.

                              Kommentaar


                                Suurhall esimest korda üle 10 aasta vist klubimänguks välja müüdud, loodetavasti suudetakse siis seis viisakana ka hoida, CSKA-l seni vaid 2 alla 24punktilist võitu VTBs see hooaeg...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X