320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no siin asi ilusti lahti seletatud.http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudis....d?id=45711619
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas dwideng Vaata postitust
      Kogu selle negatiivsuse juures tooks välja ühe positiivse asja - Kalev ja Kuusmaa on saavutanud mingisuguse uue leveli Eesti klubikorvpallis.
      Mina sellega küll ei nõustu. Ma ütleks, et Rocki tase on üle aastate halvim, Kalev mängib sellist mängu nagu kaks "suurt" mängima peakski.

      Kommentaar


        Rock mängib jah sellist mängu, nagu Cramo mullu. Kui mullu oleks olnud tänavune Rock, oleks Tarvas lausa meistriks tulnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Mina sellega küll ei nõustu. Ma ütleks, et Rocki tase on üle aastate halvim, Kalev mängib sellist mängu nagu kaks "suurt" mängima peakski.
          Nõustun, sest ikkagi on see meeskond, kes sai ju Balti liigas ka tuimalt lakki. Sellest on rääkinud ju kõik, et meie korvpalli kõige haledam mure ongi see, et vaadatakse finaalseeriat ja selle pealt öeldakse "Polnud viga, paneme täiega". Aga kui välja minnakse, siis ollakse ikka kuradi kusikari Vabandust väljenduse pärast.

          Kommentaar


            Mul on siiski tunne, et Kuusmaas on treenerit küll. TTÜ pani mängima ja nüüd Cramo ka. Ess tal on mingid oma kindlad asjad, milleni ta tahab jõuda koosseisuga ja sellega saavutatakse juba mingi kvaliteet. Kogemust veel juurde ja ongi olemas korralik treener mitmekümneks aastaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Mina sellega küll ei nõustu. Ma ütleks, et Rocki tase on üle aastate halvim, Kalev mängib sellist mängu nagu kaks "suurt" mängima peakski.
              Ära siis nõustu, aga ma jään enda juurde. Kui veel oskaks paremini pikki kasutada siis oleks ka ühisliigas miskit teha juba. Mängu intensiivsus on kasvanud, lambi pallikaotusi on vähem, palli vallatakse paremini. Lihtsalt kuna vaatasin teisipäeva õhtul Rocki-Cramo mängu ja öösel kell 3 Bulls Hawks mängu, siis ei olnud sellist tunnet, et vaatan mänge, mille tasemeid saab võrrelda valgusaastatega, nagu see oli veel 2-3 hooaega tagasi. Munemist on vähem, pall tuuakse kiiremini üle, üldse on asi teravamaks läinud. No nagu võrrelda Saku ja A Le Coq'i õlut - vahe on sees. Lisaks arvan ma, et liiga tihti otsitakse põhjusi meeskonna isikkooseisust, head treenerid panevad tavaliselt pea iga meeskonna mängima. Kuusmaa on saamas heaks treeneriks.

              Kommentaar


                Praeguse üle ootuste kehva Rocki vastu võib tõepoolest paista, et poisid on vahepeal kõvasti vitamiine söönud ja Kuusmaa järsku eksimatuks niiditõmbajaks moondunud, aga pange see asi ikkagi perspektiivi. Hooaja lõikes näitasid siiski nii VTB kui Balti liiga ära, kus Kalev omadega on. OK, Balti liiga kohamängudest väljajäämisel oli mitmeid ülalpool väljatoodud objektiivseid põhjuseid, aga näiteks kaotust kodus Liepajale ei vabanda miski. Aegumatut tõde korrutades - mängitakse ikka nii, nagu lastakse. Isegi Veski paistaks NBA materjal, kui täitunuks vanameister Dorbeki soov ja ta saanuks härra oma naiskonda poolfinaaliks Eclexi vastu tugevdama.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                  Praeguse üle ootuste kehva Rocki vastu võib tõepoolest paista, et poisid on vahepeal kõvasti vitamiine söönud ja Kuusmaa järsku eksimatuks niiditõmbajaks moondunud, aga pange see asi ikkagi perspektiivi. Hooaja lõikes näitasid siiski nii VTB kui Balti liiga ära, kus Kalev omadega on. OK, Balti liiga kohamängudest väljajäämisel oli mitmeid ülalpool väljatoodud objektiivseid põhjuseid, aga näiteks kaotust kodus Liepajale ei vabanda miski. Aegumatut tõde korrutades - mängitakse ikka nii, nagu lastakse. Isegi Veski paistaks NBA materjal, kui täitunuks vanameister Dorbeki soov ja ta saanuks härra oma naiskonda poolfinaaliks Eclexi vastu tugevdama.
                  Ei tahaks advokaadiks hakata, aga võrreldes eelmise aastaga oli mäng ikka kokkuvõttes öö ja päev. Meeskonna suurim häda oli hooaja keskel täiesti kõikuv mäng, kus suudeti kodus lüüa VEFi, kuid kaotada Liepajale. VTBs oli tegelt sama häda. Kuulen taustaks juba hääli, et eks vastased ei pingutanud VTBs. Päris nii ikka ei olnud, Prokom vaevalt et miskilt provintsivõistkonnalt kodus (oli tasavägine mäng) ja võõrsil tahtis tappa saada, nt zalgirisega mängiti katkise meeskonnaga päris hästi (ja tegelt ka võõrsil, sest sel hetkel olid rohelised hirmsas hoos ka Euroliigas). Need mehed seal liigas ei ole õlleliiga mängijad, et vahet pole, vastasel juhul nad poleks neis võistkondades palgatšekki välja võtmasl.

                  Kokkuvõttes on sellele kõikumisele minu meelest kaks põhjendust: suurim häda oli meeskonna komplekteerituse venimine (Toome ju hooajaeelset ettevalmistust ei teinud, Dunigan tuli poole pealt, Skele veel hiljem, kõige põhjuseks kindlasti ka raha, mida vist oli u 7-8 miljonit krooni), sinna läks mäng Balti liigas TTÜga. Sellele järgnev vigastustelaine tappis kah kaks mängu Baltis (kodus Vents ja väljas Perlas) ning sisulised edasipääsulootused selles sarjas. Lõppeks jäi ju nt Rockiga põhiturniiril vahe 2 võitu... Kuna hooaja keskel tehti veel ettevalmistuse puudujääke mõnele mehele tasa, siis see seletas ka seda mängude kõikumist ja ootamatuid lagunemisi.

                  Teiseks, kogu meeskonna suhtumine, alates omanikest, treenerite ja mängijateni: teatud mängudele mindi ikka mütsiga lööma ning mängu hakati lõplikult leidma siis, kui lubati pead veerema panna. Liepaja mäng oli parim näide- alates mänedzmendist kuni mängijateni, kes veel päev enne seda tribüünil muigel sui jälgisid, kuidas TTÜ Liepajat kodus loputas. VTBs pärast võitu samuti lasti rihma lõdvaks ning saadi võõrsil pakid. Kui oli do or die, siis tehti paar väga kõrgel tasemel mängu. Mängijate kvaliteet ei ole lihtsalt selline, et ilma võitluseta VTBs pakke rasvaseid ploome ei saadaks. Meeskonnana kasvati kokku alles pärast paari katastroofi Baltis, seda ka moraalselt.

                  Võib-olla lihtsalt taheti ka kohe liiga palju: eelmise aasta katasroofi järel suudeti alles ennast porilombist välja tõmmata, duši alla pole veel jõutud. Nagu Ruutki tänases ajalehes kinnitab: kui sellist mängu oleks näidatud alates detsembrist, oldaks äkki Balti liiga FFis. Ühe hooajaga päris imet ka ei tee, eriti, kui sul on tegu 25-27 ja vanemate mängijatega. Kohus on veel Kuusmaa suhtes otsust arutamas, kuid küsimus ei ole ainult peatreeneris vaid ka klubijuhtkonnas ning teatud mängijates personaalselt. Võrreldes eelmise hooajaga ollakse tee peale jõutud, nüüd võiks loota, et järgmine aasta vanker natuke veerema ka hakkab, siis saab alles sell kohtuotsuse ära teha.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Sõber lõppenud hooajast.

                    Rockid ja Cramod ei saa endale lubada, et pingiotsal on kollanokad, neil on vaja löögijõulisi mehi, kes Balti liigastki võite nopivad. Mul pole Tarvas kunagi 12 härga võtta. Et aga mängu üleval hoida, peab olema viis-kuus tasemega poissi ja hea, kui need oleksid eesti poisid. Mida jälle ei saa lubada, sest eesti paremad poisid on ikka Tartu-Tallinna ringsõidul. Ja sellepärast tuleb välismaa poole vaadata. Aga nende võtmine on nagu põrssa kotis ostmine. Kunagi ei tea, mis selle mehe südames põksub. Tihtipeale paneb raha asjad paika. Võib juhtuda nii, et sama summa eest saad võõrsilt palju parema mehe kui Eestist. Siis pole kahtlustki, keda eelistada. Tallinna-Tartu telje mehed tahavad ju kõik hirmus palju raha saada.
                    Ja kunagine Rapla loots, Don Nelsoni käekirja Eestisse importija Ozell Wells on tagasi. Seekord Valgas.

                    Kommentaar


                      Olgu vastas, kes tahes, ikkagi on õhus olukord, kus Kalev näitab hoopis teist kvaliteeti, kui hooaja hakul ja keskel. Selle meeskonna mängu ei pea häbenema, silmaga on ju näha. Tarvas taoti päris mutta ja sama on kordumas Rockiga. 99% on Ruudul õigus, et sellise löögijõuga sats oleks hooaja kestel võinud tegusid teha. Hiljaks küll jäädi, aga rõõm näha, et väga head taset suudetakse lõpuks ikkagi näidata. Särts on sees ja uimerdamist pole.
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Kas täna on tõesti korvpalliliidust tulnud käsklus,et kohtunikud peavad tartut aitama?nii haige vile igatahes.aga kalev võidab isegi siis kui tuleb ka kohtunike võita!väga tõsine koduvile täna,finaaliks võiks ikka mujalt kohtunike tuua
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          Kas täna on tõesti korvpalliliidust tulnud käsklus,et kohtunikud peavad tartut aitama?nii haige vile igatahes.aga kalev võidab isegi siis kui tuleb ka kohtunike võita!väga tõsine koduvile täna,finaaliks võiks ikka mujalt kohtunike tuua
                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          ei ole kibestunud aga see pool tallinna klubi koht on esiliigas aga ehk kunagi juhtub ka saaremaal nii,et saavad omale päris iseseisva meistriliigaklubi nagu selline lootus on viljandil
                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          lindi pealt lastakse!kes seda meeskonda ikka toetavad
                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          no aga kõik nad treenivad boltonis.Ning Bolton on iseseisev klubi mitte kellegi fübriid,kuniks kure iseseisvaks ei ole saanud nii kaua in nende koht esiliigas!
                          Rohud võtmata jälle?

                          Kommentaar


                            Dunigani "viga", kus ta puhtalt käe peale pani ja siis see Soku vastu tehtud "ebasportlik" olid tõepoolest imelikud, aga eks ikka juhtub. Ma loodan, et seeria jätkub, saaks Suurhalli veel tšekkima minna mängu.

                            Kommentaar


                              Äkki saavad kohtunikud palka iga mängu pealt eraldi. Mida rohkem mänge, seda rohkem sulli.

                              Kommentaar


                                Õnnitlused Kalevi toetajatele, pole kahtlustki - võitis parim! Kahju, et mulle Kalevis ei sümpatiseeri keegi peale treeneripingil olijate.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X