320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    vaatasin Bayerni korvpalliosakonna konverentsi, millest ilmekalt avaldusid klubi ambitsioonid ja reaalselt muutusid nad mulle vastupidiselt jalgpalli FC Bayernile üsna sümpaatseteks.
    kust sa seda vaatasid ? Link ?

    Kommentaar


      Hää küsimus, kodulehel oli minu arvates olemas, aga hetkel ei leiagi. Igatahes kaader on päris hää kokku saadud ja kusagilt lugesin, et eelarve pidi ka vist 7 milj. € kanti.

      Kommentaar


        Algselt postitas maarios Vaata postitust
        Kui sa saad selle Moskvast, CSKA fännipoest 1EURiga siis annan sulle pealekauba 50EURi. Jõudu.

        Aga ise ostsin selle, vanas rahas, umbes 800krooniga (CSKA fännipoest), kui sai Moskvas väikesel reisul käidud.
        Pole tähtis see, kui palju see krooni ajal maksis, vaid see, kui palju see nüüd maksab.
        Hala Madrid !

        Kommentaar


          Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
          See on vuffel, 1Euriga.
          Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
          Pole tähtis see, kui palju see krooni ajal maksis, vaid see, kui palju see nüüd maksab.
          et krooni ajal oli veel originaalsärk, aga nüüd euro tuleku järel on järsku vuffel või mida sa õieti öelda tahad?

          müüjale soovitaks aga jebaid.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            et krooni ajal oli veel originaalsärk, aga nüüd euro tuleku järel on järsku vuffel või mida sa õieti öelda tahad?

            müüjale soovitaks aga jebaid.
            Seda ma pole väitnud, kroon ega euro ei puutu üldse asjasse, aga kui mõni aasta tagasi võis see maksta 800 krooni siis nüüd on selle väärtus kindlalt madalam ja sellise saab juba odavalt kätte.
            Hala Madrid !

            Kommentaar


              Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
              Seda ma pole väitnud, kroon ega euro ei puutu üldse asjasse, aga kui mõni aasta tagasi võis see maksta 800 krooni siis nüüd on selle väärtus kindlalt madalam ja sellise saab juba odavalt kätte.
              aga vufliks muutus ikka?

              (retooriline küsimus, tegelikult ei pea põhjendama, miks oli vaja niisama pläma ajada)
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                aga vufliks muutus ikka?
                Kes muutumisest rääkis? Vuffel on see olnud valmimisest saati
                Hala Madrid !

                Kommentaar


                  Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
                  Kes muutumisest rääkis? Vuffel on see olnud valmimisest saati
                  replika mõiste võiks ju ikka arusaadav olla,
                  omanik pole kuskil väitnudki, et see oleks samasugune särk, mida mängijad kannavad.

                  möla ühe euro kohta jääb mölaks.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    omanik pole kuskil väitnudki, et see oleks samasugune särk, mida mängijad kannavad.
                    Just just.Ja sellepärast väitsingi seda mina. Vihjasin, et palju selle eest küsida pole mõtet, kuna pole tegu originaalse mängusärgiga.
                    Hala Madrid !

                    Kommentaar


                      Ahhhh mõtetu jauramine. Lihtsalt küsisin, sest sai selle särgiga Lätis (Riias ja Jurmalas) ringi jalutatud, ning kohalikud kossufännid (arvatavasti) astusid lihtsalt ligi ja küsisid, et kas ma ei sooviks seda maha müüa. Sellest oli siis ka tingitud minu lakooniline küsimus.
                      Särk ei ole jah originaal, tegemist on nn. replica´ga. Originaalid maksavad 2-2,5 korda rohkem. Aga siiski on tegemist hooaja 2004/2005 Venemaa meistrivõistluste mängusärgi koopiaga. Ja kui aus olla siis ega mina endateada ei tea Eestis teist säärast särki ja seetõttu päris 1EUR ikka ei maksa

                      Aga asjast kah...

                      Nüüd siis tehti avalik saladus ametlikuks ehk Kanguri laenuleping Varesesse. Järgmiseks siis ootame Siena lepingu pikkust. Kuigi usun, et räägitud 3a. kontraht peab paika. Äärmiselt huvitav oleks 2012 aasta kevad-suvel Itaalia liiga finaalis Siena ja Varese vastasseisu näha. Loodame, et Kangur siis nüüd on tõisne mängumees ja mängus keskmiselt 10+ punkti ja 5+ lauapalli nopib ja oma aktsiaid veelgi tõstab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
                        Vihjasin, et palju selle eest küsida pole mõtet, kuna pole tegu originaalse mängusärgiga.
                        Ma saan aru, et sina oleksid nõus ostmas ainult sellist Papaloukase higist nõretavat mängusärki, mis temalt peale mängu on vägivaldselt seljast rebitud. Kõik muu CSKA fännipoest ostetav kraam on pettus, mille peale peaks koheselt paukuma hakkama. Iseenesest õige, sest miks nad kirjutavad seljale Papaloukas, kui mees ise pole selle särgiga mänginud? Ajuvaba. Soovin sulle su võitluses edu ja saatsin juba CSKA fännipoele meili "Y U NO SELL ORIGINAL SHIRTS?!?!"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Ma saan aru, et sina oleksid nõus ostmas ainult sellist Papaloukase higist nõretavat mängusärki, mis temalt peale mängu on vägivaldselt seljast rebitud. Kõik muu CSKA fännipoest ostetav kraam on pettus, mille peale peaks koheselt paukuma hakkama. Iseenesest õige, sest miks nad kirjutavad seljale Papaloukas, kui mees ise pole selle särgiga mänginud? Ajuvaba. Soovin sulle su võitluses edu ja saatsin juba CSKA fännipoele meili "Y U NO SELL ORIGINAL SHIRTS?!?!"
                          See,et särk on originaal, ei tähenda seda, et Papaloukas või mis tahes mängja sellega mänginud on
                          Hala Madrid !

                          Kommentaar


                            Oleks Müürsepp taga oleks see särk kohe läinud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                              Oleks Müürsepp taga oleks see särk kohe läinud
                              Sel hetkel polnud poes Müüri särki Muidu seda ma sinna jahtima läksingi, aga müüja teadis rääkida et "hullud" Eesti kossufännid on selle är ostnud. Seega jäi mul üle osta Euroopa parima (minuarvates) tagamängija särk

                              Kommentaar


                                Balti Liiga jätkab, se on kergendus

                                Eilsel klubide ja liiga juhtide kohtumisel Leedus otsustati, et korvpalli Balti liiga jääb ellu.

                                "Lepiti kokku, et korraldava klubi mureks jääb esialgu kohtunike kulude tasumine, kuid samas püsib lootus, et see raha saadakse tagasi – kui liiga leiab uue toetaja," selgitas BC Kalev/Cramo mänedžer Kaarel Sibul Õhtulehele.

                                "Põhiturniiril saab olemas 10–12 võistkonda. Loobunud Norrköpingi Dolphinsi asemel on räägitud Moskva oblasti Triumfiga, pakkumine on tehtud ka TTÜ/Kalevile," vahendab Sibul.

                                Triumfi liitume oleks hea, üks kõva sats juurde ja natuke värsket verd ka, kuid halb asi selle juures on see, et Delfiinid lahkuvad. Aga läbirääkimised ja jutud käivad ning eks sügisel selgub see täpne koosseis.

                                Lisaks leidsin veel sellise tsitaadi.

                                "Otse pääseb lisaks Kaunase Žalgirisele ja Vilniuse Lietuvos Rytas finaalturniirile ka Riia VEF, aga veel pole kindel, kas tuleb Final Four, Final Five või Final Six"


                                Hala Madrid !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X