320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Peaks ilmselt Manute Boli või Dikembe Mutombo telefoninumbri hankima ja näitama neile seda Renny Harlini gruusiafilmi ja ütlema, et meie oleme grusiinid. Äkki tulevad appi?
    Tõsiselt rääkides, siis Gruusia ikka ostis need kaks meest, cash is king. Eesti saaks pakkuda midagi veelgi meeldivamat e EL "kodakondsust" e kodustatud mitte-eurooplased saaksid mitmeski liigas nn kvoodi alt välja. Kui isegi Mintenegrol on põhimängujuhiks Omar Cook...
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kuulge, mina küll ei usu, et need päris ülikoolikoondis oli. Üheski USA koondises pole pärast kodusõda nii palju valgeid olnud.
      Basket kirjutas neist lähemalt. Need on ida ranniku mehed, kes euroopas treening laagris
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Mis 2.10+. Pigem juba siis 2.20.

        Kommentaar


          krdi hea oli ikka mängu vaheajal näidatud klipis Babenkot vaadata...

          Kommentaar


            Kas mul jäi mängus miskit kahe silma vahele, kui väidan, et esimene pealtpanek lubati ameeriklastele alles viimasel sekundil?

            Kommentaar


              Meedia ja kossufännid võiksid vähe tuure maha võtta. Eilse mängu lõpuminutitel oli Kalkuni ja ilmselt ka publiku käitumisest välja lugeda, nagu oleks koondis jällegi imepartii teinud ja USA eesotsas nende tippudega kotti pannud. Minu jaoks oli küll esitus üsna masendav, kuna esiteks ei olnud vastas meeskond, vaid suvalistest noortest kokku klopsitud kooslus, teiseks võiks NCAA-st sarnaseid ja paremaid "koondiseid" kokku panna kümneid, kui mitte sadu. Kolmandaks aklimatiseerumine. Jne.

              Enden võib küll jahuda, et tüübid ei osanud maa-ala ja kuna mäng on individuaalse meisterlikkuse peal, siis peaks olema lihtne neid meeskondlikult kinni võtta, aga eilsest koondise mängust ma küll midagi lihtsat välja ei lugenud. Suht kahju isegi, et Cartwright vahepeal oma lollide pallikaotustega mängu võrdsustas ja et Triche'il viimastel minutitel enam vise nii hästi ei läinud...

              Kommentaar


                Algselt postitas skint Vaata postitust
                Meedia ja kossufännid võiksid vähe tuure maha võtta. Eilse mängu lõpuminutitel oli Kalkuni ja ilmselt ka publiku käitumisest välja lugeda, nagu oleks koondis jällegi imepartii teinud ja USA eesotsas nende tippudega kotti pannud. Minu jaoks oli küll esitus üsna masendav, kuna esiteks ei olnud vastas meeskond, vaid suvalistest noortest kokku klopsitud kooslus, teiseks võiks NCAA-st sarnaseid ja paremaid "koondiseid" kokku panna kümneid, kui mitte sadu. Kolmandaks aklimatiseerumine. Jne.

                Enden võib küll jahuda, et tüübid ei osanud maa-ala ja kuna mäng on individuaalse meisterlikkuse peal, siis peaks olema lihtne neid meeskondlikult kinni võtta, aga eilsest koondise mängust ma küll midagi lihtsat välja ei lugenud. Suht kahju isegi, et Cartwright vahepeal oma lollide pallikaotustega mängu võrdsustas ja et Triche'il viimastel minutitel enam vise nii hästi ei läinud...
                Ei ole mina ühegi tõsisema kossufänni- ja asjatundja silmist (kossuajakirjanikke võib kah jagada asjatundjateks ja vahendajateks), kõrvust või näppude alt erilisi tuure näinud sellest USA üliõpilaste üle võetud võidust. Lihtsalt kaks turniiri on õnnestunud ning positiivset emotsiooni pakkus pigem Gruusia alistamine ja see, et suudeti nt Ukrainaga tasavägiselt mängida. Tase meil ongi hetkel selline, et sellised asjad lähevad positiivsele poolele.
                Tuure võib olla oli näha siis, kui u-20 kõrgemasse divisjoni tõusis. Kõike kokku võttes on siiski meeldiv, et korvpallis on nüüd pisutki edusamme näha (mehi rohkem välisliigades, üks neist suisa Euroliiga klubiga 3 a leping, noored u-20 tegid head mängu, ka u-18 5. koht oli täitsa arvestatav tulemus, pluss nüüd siis ka rahvuskoondise mõningad edukad mängud ning ka naised tegid ju päris korraliku esituse). Selle pinnalt annab lootust, et rahvas ka rohkem saali tuleb ning esiklubid äkki ka jälle maast tõusma hakkavad.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Järgmine aasta võiks mõned suurte neegritega vaesed Aafrika riigid kutsuda. Äkki mõni 2.10+ neeger läheks hüppesse, küsiks varjupaika, võtaks kodakondsuse ja saaks ehk koondisest ka asja, sest tsentripositsiooni kõrvalejättes näib koondis üsna okei. Oleks näiteks esimeses mängus Pašulia terve mängu tõsiselt paugutanud, olnuks asi väga kole.
                  Kui ma nüüd ei eksi siis meil on säärane seadus mis ei luba kahte kodakondsust. Või mäletan miskit valesti. Sellega ei tohiks probleeme tulla. Aga FIBAs on seesugune reegel küll, et kui oled kord juba ühe riigi MEESTE koondist esindanud siis mõne muu riigi koondst esindada enam ei saa.
                  Parandage mind kui ma eksin.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas maarios Vaata postitust
                    Kui ma nüüd ei eksi siis meil on säärane seadus mis ei luba kahte kodakondsust. Või mäletan miskit valesti.
                    Zee on zihuke njaljakas ziaduz, et kuigi ei lubata, ziiz seda teist või eesti oma ei luba sääädus ära võtta kah, kui juhuslikult kaks või kolm tükki neid um. Zeega nokake kinni ja kodakondsus lahti värk.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Eks ole ju. "Nii-nii kahju, et ameeriklased lõpus pallikaotusi tegid ja viskeid kotti ei pannud."

                      Juba mängu alguses ma ütlesin oma heale sõbrale, kellele meeldib individuaalne mängustiil, et sellise mänguga ameeriklased meid küll ei võida. Hull loogika on tulla palliga üle, paar põrgatust ja siis üle käte kolmene uhada. Mingi lühike vend hakkas neil lõpus ikka otseselt mängu sinna samusesse keerama isetsemisega.

                      Hulganisti positiivset saab neist mängudest kaasa võtta. Irvhambad saavad nüüd muidugi kihistada selle video peale, kus Toome pealtpaneku mööda pani, aga mees tegi tegelikult sümpaatsed esitused. Talts vb oli kohati väheke nähtamatu, aga mängis oma osa lõpuks siiski välja. Saage puhul on toodud nahaalsust esile ja seda tal on jätkuvalt - Rootsi treenergi tõstis mängus nendega just "number seitset" esile, kuna ta pani tähtsad visked sisse. Kõik põhitegijad pakkusid elamuse, ootan pikisilmi Kanguri ülejärgmist hooaega ning Veidekas ruttu-ruttu Rockist minema!

                      Toome puhul tahaks veel lisada seda, et ta võiks tsentrile omaselt pallid kindlalt pealt vajutada. Kohati on ta selline uimane ja kui lay-upi kasuks otsustab teatud hetkedel, siis Hollandi vastu pühib Elson palli kohe minema.

                      Keedus, Kitsing, Kurbas, Raadik - huvitav, mitu minutit nad kokku saavad augusti lõpu kolmes mängus?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust

                        Keedus, Kitsing, Kurbas, Raadik - huvitav, mitu minutit nad kokku saavad augusti lõpu kolmes mängus?
                        Kas nad üldse valitute sekka mahuvad ? Võibolla tehakse vahepeal miskeid uuendusi meeskonnas. Äkki Vallo tahab enne põhihooaega rügada natukene. Võibolla Soku Tannu kah silma korda ajanud seks ajaks. Võib teisigi üllatusi tulla ju, kuigi mina seda hetke kooslust ei lõhuks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
                          Toome puhul tahaks veel lisada seda, et ta võiks tsentrile omaselt pallid kindlalt pealt vajutada. Kohati on ta selline uimane ja kui lay-upi kasuks otsustab teatud hetkedel, siis Hollandi vastu pühib Elson palli kohe minema.
                          Täpselt. Näiteks selles olukorras oleks võinud Toome ka kahe-käega-layupi-ürituse asemel donki panna.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas maarios Vaata postitust
                            Kas nad üldse valitute sekka mahuvad ? Võibolla tehakse vahepeal miskeid uuendusi meeskonnas. Äkki Vallo tahab enne põhihooaega rügada natukene. Võibolla Soku Tannu kah silma korda ajanud seks ajaks. Võib teisigi üllatusi tulla ju, kuigi mina seda hetke kooslust ei lõhuks.
                            Naljatilk. Koondise juurde käivad ikka ettevalmistus ja kokkumäng ka. Rääkimata sellest, et valikmängud on sisuliselt paari nädala kaugusel. Või mõtlesid sa järgmist aastat?
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Ei taha Toomet välja vabandada aga kas ta mitte kergelt puusa ei saanud antud olukorras?

                              Kommentaar


                                Sesmõttes vahet pole, fakt on see, et Toome on ainus (mööndustega) tsenter maailmas, kelle vabaviske ja kolmeste protsent on parem kui donkamiste oma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X