320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas maarios Vaata postitust
    Oh looda sa :@
    Neljapäeval ei suutnud nad isegi Eesti-Austria mängu lõpuni näidata kuna AK hakkas. ETV näitab hoopis miskit kergeraksu MMi, kus Eestlased kohal, aga noh medaleid.... ei usu... ma loodan et siis ka AK rikub mõne ülekane ära!!!!
    No ma ei tea seda teemat väga hästi, aga oled kindel, et ETVl on üldse luba näidata korvpalli, isegi kui nad tahaks? VSB ju näitab.

    Kommentaar


      Algselt postitas maarios Vaata postitust
      ETV näitab hoopis miskit kergeraksu MMi, kus Eestlased kohal, aga noh medaleid.... ei usu... ma loodan et siis ka AK rikub mõne ülekane ära!!!!
      Eestil on korvpalli EM-lt kullalootus või?

      Kommentaar


        Hollandi koondisega on siia saabumas selline härra nagu Craig Osaikhwuwuomwan.

        Rohkelt mänguminuteid talle ja palju õnne sellele, kes antud mängu kommenteerib.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Hollandi koondisega on siia saabumas selline härra nagu Craig Osaikhwuwuomwan.

          Rohkelt mänguminuteid talle ja palju õnne sellele, kes antud mängu kommenteerib.
          Noh, võta see nimi lahti. Osaik-wu-wom-wan. Pole ju raske?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Noh, võta see nimi lahti. Osaik-wu-wom-wan. Pole ju raske?

            Osaikh-wuwu-om-wan

            Kommentaar


              Craig pole kergem öelda?

              Kommentaar


                No ma usun et nad Craig hakkavadki ütlema, kui mehel just selja peal miskit kolmandat, nn. hüüdnime moodi asja pole!!!
                Aga ennustaks homme Eestile vajalikku +9 võitu.

                Kommentaar


                  Tänase mänguga olen kyll rahul! Sellest meeskonnast vb veel tulevikuski raskemate vastaste vastu midagi loota.

                  Kommentaar


                    Oiblinn... elamus otse saalist = VÕIMAS =) =)

                    Kommentaar


                      Täna oli saalis ikka korralik õhkond.Lained värgid särgid.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Kuigi jah, jalkafoorumis(loodetavasti Rootsi Kunn ja Co annavad andeks), siis ikkagi peab tõdema, et praegust koondist on hea vaadata. Sokk tüürib käesolevat materjali õiges suunas ja pigistab võistkonnast parima välja. Ammu oli juba aeg hakata meestel jaksama ja kõrget pressi vastastele peale panema. Kogu Euroopa on ses suunas juba ammu astunud, kes ei jõua, jääb lihtsalt maha. Vastane hoiti ülevälja pinges ja nii pole kerge kellelgi. Kui vaja, tehti õige viga ja suruti mõnuga. Kui rünnakul koostöö ladus ja vise ka veel läheb, on mäng igati viimase peal.

                        Eks see käib laias laastus vutimeeste kohta samuti, tuleb õppust võtta ja jaksama hakata, küll siis ka väravaid ja võite tuleb.
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                          Eks see käib laias laastus vutimeeste kohta samuti, tuleb õppust võtta ja jaksama hakata, küll siis ka väravaid ja võite tuleb.
                          Eks siit see kossu-vuti valikmängude süsteemi erinevus välja tuleb. Ühel on suvi otsa aega laagerdada, teisel 2-3 päeva enne mängu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                            Eks siit see kossu-vuti valikmängude süsteemi erinevus välja tuleb. Ühel on suvi otsa aega laagerdada, teisel 2-3 päeva enne mängu.
                            Rumal võrdlus. Mitu mängu peab aastas jalkakoondis ja mitu kossu oma? Jalkas on veel enamikel meestel hooaeg poolepeal ja ei tohiks võhma ning oskustega mingeid probleeme ju olla? Aga reaalsus on tiba teine ...

                            Mis kossukoondisse puutub siis seni kuni korraliku kolli korvi all pole, seni me suurte poiste mängumaale ei roni. Kehv keskmik ei enamat. Uus valiktsükkel , uue süsteemiga, paar võitu vast nopitakse. Ei enamat.
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas boobek Vaata postitust
                              Rumal võrdlus. Mitu mängu peab aastas jalkakoondis ja mitu kossu oma? Jalkas on veel enamikel meestel hooaeg poolepeal ja ei tohiks võhma ning oskustega mingeid probleeme ju olla? Aga reaalsus on tiba teine ...
                              Seda ma räägingi, et Sokk & co võib mehed oma äranägemise järgi valmis timmida, kuid Rüütli sõltub pea täielikult koduklubides tehtavast tööst. Muidugi on variant, et Tarmo helistab kord nädalas mehed läbi ja uurib, et palju keegi peale trenni veel metsajooksu teinud on.

                              Kommentaar


                                Huvitav kas Tanel Sokk saab koondisesse, kui ta terveks saab. Ja kelle asemele? Saage? Ei tahaks eriti uskuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X