320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orly Vaata postitust
    Huvitav kas Tanel Sokk saab koondisesse, kui ta terveks saab. Ja kelle asemele? Saage? Ei tahaks eriti uskuda.

    Vat see on juba bingo loto laadne küsimus. Aga noh uute koondisemängudeni on nüüd tükk tühja maad.... Aga Praegu tundub et tagameeste kolmik Sokk-Saage-Veideman on ennast koondisse kindlalt kinnitanud.

    Kommentaar


      Palun öelge et see on nali aga Hollandi kooseisus mängis eile keegi Osaikhwuwuomwam !1!! huvitav kuidas kommentaatorid ta nime hääldasid... Paistab jälle "põline" madalmaallane olevat
      RummaBastards!

      Kommentaar


        Algselt postitas jansa Vaata postitust
        Palun öelge et see on nali aga Hollandi kooseisus mängis eile keegi Osaikhwuwuomwam !1!! huvitav kuidas kommentaatorid ta nime hääldasid... Paistab jälle "põline" madalmaallane olevat
        Sa nagu eelmist lehte ei lugenud või teed siin meelega kino?
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Algselt postitas jansa Vaata postitust
          Palun öelge et see on nali aga Hollandi kooseisus mängis eile keegi Osaikhwuwuomwam !1!! huvitav kuidas kommentaatorid ta nime hääldasid... Paistab jälle "põline" madalmaallane olevat
          Kahjuks või õnneks mängis antud mehike kõigest 1min ja kommentaatorid ei võtnud tema nime suhu(vähemalt mina ei mäleta,et oleks ei Osaikhwuwuomwam ega Craig öeldud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
            Kahjuks või õnneks mängis antud mehike kõigest 1min ja kommentaatorid ei võtnud tema nime suhu(vähemalt mina ei mäleta,et oleks ei Osaikhwuwuomwam ega Craig öeldud.
            Ega jah põline hollandlane sai mängu alles lõpus ja Kalkun vist ei pannud seda tähele, ja kui panigi siis nimelt ei hakanud oma keelt väänama

            Kommentaar


              Tähelepanuga on teil probleeme, mainis küll korra. Välja tuli umbes sama hästi nagu see nimi esimese korrga välja saabki tulla.

              1:36:30 @ http://sport.err.ee/korvpall/videod/...7-363c460d6ebe
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                Sa nagu eelmist lehte ei lugenud või teed siin meelega kino?
                ..tõesti ei viitsinud eelmisi lehti lugeda.
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  Väga spets, et moodi on tagasi tulnud peatreeneri personaalsed hinnangud mängijatele. Visnapuu tegi seda Rocki kohta, nüüd Sokk koondisest.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Tähelepanuga on teil probleeme, mainis küll korra. Välja tuli umbes sama hästi nagu see nimi esimese korrga välja saabki tulla.

                    1:36:30 @ http://sport.err.ee/korvpall/videod/...7-363c460d6ebe
                    Krt, ütles jah. Tõesti ei pannud tähele, kuna Kalkun tegi selle nime lühemaks kui tegelt on

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Tähelepanuga on teil probleeme, mainis küll korra. Välja tuli umbes sama hästi nagu see nimi esimese korrga välja saabki tulla.

                      1:36:30 @ http://sport.err.ee/korvpall/videod/...7-363c460d6ebe
                      Su teine lause tekitas hea tuju, eks ta nii oli jah.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas maarios Vaata postitust
                        Krt, ütles jah. Tõesti ei pannud tähele, kuna Kalkun tegi selle nime lühemaks kui tegelt on
                        hetk on ka parajasti selline, et kui suures plaanis näitab samal ajal mingit tütarlast, siis läheb kalkuni mula kõrvust mööda..,tavaliselt
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Täna hakkab siis kossu em. Keda võitjaks pakutakse siis - Hispaania ja Leedu?
                          Ise arvan, et Hispaania selle võistluse kinni paneb, Leedu saab ka kodupublikku ees võisteldes lisamotti ja kes teab, mida suudetakse.
                          Prantsusmaa ja Serbia võivad ka hea õnnestumise korral finaali saada, teistelt seda eriti ei usu, Kreeka ei ole oma parimas rivistuses, Türgi vaevalt eelmise em. edu korrata suudab ja teistel suurtel pole piisavalt pikka pinki taga.

                          Kommentaar


                            Minu tagasihoidlik arvamus

                            Hispaania koosseis on metsikult kõva, kindlsti on nad suured favoriidid. Selge see, et Hispaania on selle EMi peafavoriit. Gasol ja co on kohal ja need mehed ei tule millegi muu järgi, kui ainult ja ainult kuld, Minu arvamus,mida suudavad -kuld

                            Kreeka on igal suurturniiril favoriitide ringi kuulunud, aga see EM on mitmed suured tegijad puudu, ja koosseisu vaadates,see sellest Kreekast on asi kaugel. Kindlasti on seal kõik head mängjad, aga Hispaaniaga võitlemiseks sellest ei piisa, olgugi, et mäng ei käi paberil. Minu ennustus,mida suudavad - veerandfinaal

                            Serbia meeskond tõusis üllatajanaa paar aastat tagasi EMil poodiumi teisele astmele, Ivkovic on teinud sellest meeskonnast meeskonna. Sisuliselt on kõik Serbia hetke tugevama löögiga karud kohal ning kui 2009.aastal pärast finaalikaotust arvati, et sel hetkel oli see meeskond turniiri võitmiseks toores ning paari aasta pärast on nad selleks valmis siis NÜÜD on selleks aeg. Serbia koondis on jälle ülikõva löögirusikas ning Minu ennustus - pronks

                            Saksamaal on Nowitzki,Kaman,Jagla ja kui need mehed eesotsas oma mängu jooksma saavad siis see meeskond võib see Eurobasket hullu teha. Selge see, et kahest-kolmest mehest on vähem, et mängida medalite peale. kogu meeskond peab kaasa tulema ning kui suured staarid oma mängu jooskma saavad ja teised kaasa tulevad siis Poolfinaal pole suur üllatus, kuld on juba natuke ehk liiga palju pakkuda, aga Saksamaa kohta ei tea kunagi.Minu ennustus,mida suudavad - veerandfinaal,kuna kõik poolfinaalkohad on minu ennustused juba ära pandud, aga medal ei ole kindlasti üllatus.

                            Leedul on koduturniir, milleks on väga kaua ning väga põhjalikult ette valmistatud, kontrollmängud ei läinud küll väga hästi, aga see lisab veel ja veel tahtmist ja viha juurde. Kui meeskond mängu käima saab,koudpublik taha tuleb siis on KÕIK võimalik. Sky is the limit sellel meeskonnal ! Minu ennustus,mida suudavad - Hõbe

                            Türgil sai kindlasti kodusest MMist indu juurde, aga miski sisetunne ütleb, et nad ei ole see MM nii teravad, kodus oli neil ülivõimas kodupublik, iga korv pani publiku rõkkama, meeletud emotsioonid, siin Leedumaal neid sellist asja pole, aga tasemel meeskond mängib igal pool hästi, saab näha , minu ennustus,mida suudavad - veerandfinaal

                            Venemaal ei ole eelmiste turniiridega võrreldes palju mängjaid vahetunud, aga need, mis on vahetunud, on olnud suured vahetused. Kirilenko on EMil, David Blatti sõnul intelligentseim mängja, keda ta kunagi treeninud on. See mees teeb tööd nii väljakul, kui väljaku kõrval. Tema on see, kes annab sellele meeskonnale emotsiooni,usku, see on sellel turniiril Venemaa üks hing.

                            Siiski on Venemaal väiksed probleemid keskmängjate osas, Mozgov on ainuke kindel keskmängja, Kauni puudumine on kindlasti valus hoop, eks näeb kui palju see tunda andma hakkab, aga minu ennustus,mida suudavad - pronks.

                            Prantsusmaa ärkas eelmine aasta üles, näitas head mängu, kui said endale veerandis Hispaania vastu ja sellel turniiril ei olnud play-off faasis enam Hispaanlaste vastu võimalik mängida.

                            On kõvasi mehi meeskonnas küll, aga nagu Türgilegi, siis Prantsusmaale ma väga suuri panuseid ei paneks. Ei ole EMi eelsed mängud just midagi suurt näidanud, enam ei mängi need mängud rolli, kuid midagi need näitavad.

                            Kindlasti on meeskond tugev, kuid Minu ennustus,mida suudavad - Veerandfinaal

                            Sloveenial on võrreldes eelmise turniiriga mehi puudu, kuid kontrollmängudes näidati võimast hoogu.

                            Lorbek,Lakovic,Smodis,Jagodnik on meeskonnad ja alla medali see meeskond mängima ei lähe, minu ennustus,mida suudavad - siiski veerandfinaal
                            Hala Madrid !

                            Kommentaar


                              Ei meeldi mulle see Hispaania haipimine igal pool. Meeskonnas on jah suured staarid koos aga ka staaridel on kehvasid päevi ja iga kord ei lähe pall läbi rõnga. Jah ta saab edasi alagrupist ja ka vahegrupist aga ma võitu ei usu. Või õigem oleks öelda ma loodan et Hispaania ei võida.

                              Ma ise loodan väga finaalis näha Leedu-Serbia lahingut. Hispaania võiks kolmanda koha eest madistada Prantsusmaaga.
                              Ma ise ennustaksin ja loodan sellist rida näha 18.septembril:
                              1. Leedu
                              2. Serbia
                              3. Hispaania
                              4. Prantsusmaa
                              5. Venemaa
                              6. Sloveena

                              Kommentaar


                                räägime striimidest ka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X