320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas skint Vaata postitust
    Jah, või siis Carlos Delfino, Steve Nash, Francisco Garcia, Luol Deng, Carlos Arroyo, Greiviz Vasquez.

    Ei mul tegelt arutellu midagi lisada ei olnud. Martin lihtsalt (loomulikult teadlikult ja tagamõttega...) on ridade vahel toonud mängu kodustamisteema. Smooth.
    Kolmeteistkümnes mees võib Kurbas kah olla. Mudugi võiks vabandada, et ees oli a'la ehk toodud esile mängijatüüp või nii ja siis sobilikud venniksesed järgi, kuid mõttestu, sest tõesti ei teadnud,et Horford mingi Dominikaani poiss on. Ega ma temast seetõttu muidugi nüüd viletsamalt arvama hakka.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Mõtetu mauramine siin selle teema ümber, aga noh eks järgmisel suvel paista ole, kui kindlalt see "dream team" seal pjedestaalil on

      Ütlen väikese vihjema (võiboll valan õli tulle ) aga Miami Heat pidi ka 2010/2011 hooajal ülikindel võitjameeskond olema kuna seal sellised nimed nagu Wade, LeBron, Bosh jne. See pidi lausa purustamatu jõud olema... Aga noh nagu me kõik teama tõmbas Nowitzki&CO Miamile koti pähe.

      Kommentaar


        Ohvkoors on Hispaania võimeline USAle Londoni finaalis ära tegema. Gasolid ja Ibaka on paremad kui ükskõik, kes USA neile vastu paneb. Hispaanial jällegi pole kedagi ligilähedast, noh, teate küll millistele mängijatele.

        Selge see, et USA on favoriit, aga Hispaania võit ei oleks väga suur üllatus. Eriti kuna finaal on üks mäng ja ühes mängus võib kõike juhtuda.

        Word to your mother.
        Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

        Kommentaar


          Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
          Ohvkoors on Hispaania võimeline USAle Londoni finaalis ära tegema. Gasolid ja Ibaka on paremad kui ükskõik, kes USA neile vastu paneb. Hispaanial jällegi pole kedagi ligilähedast, noh, teate küll millistele mängijatele.

          Selge see, et USA on favoriit, aga Hispaania võit ei oleks väga suur üllatus. Eriti kuna finaal on üks mäng ja ühes mängus võib kõike juhtuda.

          Word to your mother.
          Noh kas ainult Hispaania, aga hetkel, võrreldes muu maailmaga, üks kõvemaid satse kindlasti, aga heal päeval on neid USA alistajaid teisigi

          Kommentaar


            Kui Hispaania fänn ütleb, et heal päeval me võime võita Dream Teami, siis Dream Teami fänn ütleb, et heal päeval me võidame Hispaaniat 40-ga! Nii ongi.
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas Aílton Vaata postitust
              Kui Hispaania fänn ütleb, et heal päeval me võime võita Dream Teami, siis Dream Teami fänn ütleb, et heal päeval me võidame Hispaaniat 40-ga! Nii ongi.
              Ja sitemal päeval kaotavad nad USAle ning tavapäraselt mängivad punkt-punkti

              Kommentaar


                Seda teemat lugegdes tuli meelde, et peale Dream Teami edu 1992 aastal, loputas kaks aastat hiljem muu maailma satse sama võimsalt ka selline USA koondis, kuhu kuulusid vennad kes esimesse Dream Teami ei mahtunud - sisuliselt siis teine koosseis. Mäletan, et mõned korvpallianalüütikud arvasid, et kui USA paneks oskuslikult mehi jaotades välja sada satsi, oleks muu maailma parim meeskond 101-ne.
                Tegelikult on muu Euroopa (samuti Argentiina aga ka Brasiilia, Hiina ja veel mõne riigi) korvpall selle ajaga ikka uskumatu arengu läbi teinud...

                Kommentaar


                  Algselt postitas maarios Vaata postitust
                  Noh kas ainult Hispaania, aga hetkel, võrreldes muu maailmaga, üks kõvemaid satse kindlasti, aga heal päeval on neid USA alistajaid teisigi
                  Sul on kohutav arvamus ja väga vähesed jagavad seda sinuga.
                  Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
                    Sul on kohutav arvamus ja väga vähesed jagavad seda sinuga.
                    Kurat, see on Jürvi-Hool ju.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                      Kurat, see on Jürvi-Hool ju.
                      Mida? Mida sa korvpallist arvad?
                      Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
                        Sul on kohutav arvamus ja väga vähesed jagavad seda sinuga.
                        So what? Mul on vähemalt mu enda arvamus. Aga noh kui sa tahad miskit asjalikku kah teemasse öelda siis anna tuld...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maarios Vaata postitust
                          So what? Mul on vähemalt mu enda arvamus. Aga noh kui sa tahad miskit asjalikku kah teemasse öelda siis anna tuld...
                          Mida? Arvamusega ei ole nii, et "oma arvamuse" omamine neile mingi lisaväärtuse annab. Sa arvad, et USA koondis ei ole nii hea nagu see tegelikult on. Ilma mingite põhjusteta. Samal ajal pole USA päris pikka aega isegi ühtegi võrdset mängu mänginud. Kogu "muu maailm" on neil 100% kindlalt tagataskus. Su loll lojaalsus "Euroopale" pimestab sind päris tugevalt.
                          Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
                            Mida? Arvamusega ei ole nii, et "oma arvamuse" omamine neile mingi lisaväärtuse annab. Sa arvad, et USA koondis ei ole nii hea nagu see tegelikult on. Ilma mingite põhjusteta. Samal ajal pole USA päris pikka aega isegi ühtegi võrdset mängu mänginud. Kogu "muu maailm" on neil 100% kindlalt tagataskus. Su loll lojaalsus "Euroopale" pimestab sind päris tugevalt.
                            Kas sa soovid pikka argumenteerimist, miks ma oman seesugust arvamust?? Ma võin loll ka olla kui tahan aga ma hakkan argumenteerima kui sa soovid....

                            Kommentaar


                              Palun.
                              Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
                                Palun.
                                Ahjaa ennem jäi mainimata, et ma ootan sinu arvamust, MIKS SEE USA KOONDIS SIIS SINU ARVATES NII HEA ON?? Kui ikka on ??

                                Kommentaar

                                Working...
                                X