320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esimest poolt tundi ei näinud ja see vist 'pooli parim osa täna. Aga edasi polnud ka kõige hullem. Aktiivne vastane jättis natuke ruumi ise ka tegutseda ja see meie poistele sobib. Sturr oli teisel poolajal väga viis, ta on vormis ja otsib alati hea lahenduse.
    Aga Migs see Migs. Mõtlen tihti teda vaadates, et 'pooli esiväravavaht ei saa nii möku vend olla. Aga on, juba aastaid. Ja siis tõrjub enda absoluutse lollusega tekitatud pendla - jälle kangelane, jälle järgmine kord väravas.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Ja siis tõrjub enda absoluutse lollusega tekitatud pendla - jälle kangelane, jälle järgmine kord väravas.
      Või siis nupp nokib .

      Kommentaar


        Algselt postitas Katk Vaata postitust
        Toredad põhjendused läbi käinud manu poistel.
        Kas sa oled loll? Aus küsimus. Herrera ja Matic mängivad kaitsvat keskpoolikut nagu Kantegi, miks ei või neid ühte patta panna? Lisaks sellele võiks ka öelda, et need kolm meest on selle koha peal premi parimad.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Kas sa oled loll? Aus küsimus. Herrera ja Matic mängivad kaitsvat keskpoolikut nagu Kantegi, miks ei või neid ühte patta panna? Lisaks sellele võiks ka öelda, et need kolm meest on selle koha peal premi parimad
          Tubli oled. Küsime siis samamoodi vastu aga kas sina oled loll? Täitsa aus küsimus.
          Ma üritasingi aru saada, et miks on sul arvamus, et need 2 sinna parimate hulka kuuluvad sest ilmselgelt lükkasid sa nad just sellepärast sinna nimekirja et sa nii arvasid. Ainult särgi tõttu? Liiga parimaks valitut ühte ritta panna meestega kes polnud kandidaatide hulgas. Matici veel vabandab välja mingi pikema mäluga vaadates, kuna tema 3 aastat tagasi lammutas looma moodi Chelsea ridades (selle hooaja hea mäng on üle paisutatud tänu ManU hetke vormile ning olnud vastastele ning eelmine hooaeg ta ei olnud enam samal tasemel kui Moaninho tiitli hooajal). Aga siis Herrera. Pikalt ta üldse kaitsvamat positsiooni mänginud on, ühe hooaja? Mitmendaks liigas jäädi kui tema seal peamiselt pesitses? Mitu korda ta nüüd sel hooajal platsile on saanud ning mitu korda algrivist. Ma küll ausalt öeldes võtaks oma meeskonda enne teda nt Wanyama, Bakayoko, Idrissa Gueye või Emre Cani (olgugi et talle meeldib tiba ründavam roll rohkem). Või lihtsalt kuna "oma" klubi mehed siis vaja neid promoda? Pmst oli valida ka ju läbi premmi ajaloo mängijate hulgast mehi sinna nimekirja. Makelele, Keane, Vieira oleks kõik olnud väga viis valikud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Tubli oled. Küsime siis samamoodi vastu aga kas sina oled loll? Täitsa aus küsimus.
            Ma üritasingi aru saada, et miks on sul arvamus, et need 2 sinna parimate hulka kuuluvad sest ilmselgelt lükkasid sa nad just sellepärast sinna nimekirja et sa nii arvasid. Ainult särgi tõttu? Liiga parimaks valitut ühte ritta panna meestega kes polnud kandidaatide hulgas. Matici veel vabandab välja mingi pikema mäluga vaadates, kuna tema 3 aastat tagasi lammutas looma moodi Chelsea ridades (selle hooaja hea mäng on üle paisutatud tänu ManU hetke vormile ning olnud vastastele ning eelmine hooaeg ta ei olnud enam samal tasemel kui Moaninho tiitli hooajal). Aga siis Herrera. Pikalt ta üldse kaitsvamat positsiooni mänginud on, ühe hooaja? Mitmendaks liigas jäädi kui tema seal peamiselt pesitses? Mitu korda ta nüüd sel hooajal platsile on saanud ning mitu korda algrivist. Ma küll ausalt öeldes võtaks oma meeskonda enne teda nt Wanyama, Bakayoko, Idrissa Gueye või Emre Cani (olgugi et talle meeldib tiba ründavam roll rohkem). Või lihtsalt kuna "oma" klubi mehed siis vaja neid promoda? Pmst oli valida ka ju läbi premmi ajaloo mängijate hulgast mehi sinna nimekirja. Makelele, Keane, Vieira oleks kõik olnud väga viis valikud.
            Esiteks, ei ole tähtsust üldse kas keegi on parim või mitte, minu arust on liverpooli viga just see, et neil puudub selline mängija kes seda oskab. Mitu väravat manu eelmine hooaeg sisse lasi? Jutt käib kaitsmisest mitte väravate löömisest.

            Argumenteerid, et "mitu hooaega herrera" seal mänginud on ja ise nimetad BAKAYOKOT temast paremaks kes on premis saanud 200 minti?

            Üleüldse on see minu fucking arvamus ja neid kolme nime ritta panna on fucking normaalne ja kui sa sellest aru ei saa siis mine metsa.

            Sa oled fucking debiilik.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Aga Migs see Migs. Mõtlen tihti teda vaadates, et 'pooli esiväravavaht ei saa nii möku vend olla. Aga on, juba aastaid. Ja siis tõrjub enda absoluutse lollusega tekitatud pendla - jälle kangelane, jälle järgmine kord väravas.
              Muahahahaaaa!
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Esiteks, ei ole tähtsust üldse kas keegi on parim või mitte, minu arust on liverpooli viga just see, et neil puudub selline mängija kes seda oskab. Mitu väravat manu eelmine hooaeg sisse lasi? Jutt käib kaitsmisest mitte väravate löömisest.

                Argumenteerid, et "mitu hooaega herrera" seal mänginud on ja ise nimetad BAKAYOKOT temast paremaks kes on premis saanud 200 minti?

                Üleüldse on see minu fucking arvamus ja neid kolme nime ritta panna on fucking normaalne ja kui sa sellest aru ei saa siis mine metsa.

                Sa oled fucking debiilik.
                See, et sinu arvates on Herrera, kes ManUs ainult pinki sügab premmi 3 parima kaitsva pooliku sees teeb siiski sinust debiiliku.
                (Seda ütlen mina, kui ManU fänn)
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                  See, et sinu arvates on Herrera, kes ManUs ainult pinki sügab premmi 3 parima kaitsva pooliku sees teeb siiski sinust debiiliku.
                  (Seda ütlen mina, kui ManU fänn)
                  Põhjus? Kui vaadata puhtalt statistikat (jah olen nõus, et statistikaga saab igast vigurvänte teha, aga midagi ütleb ikka) siis on Herrera näiteks terve eelmise aasta peale olnud kõvem mees. United lasi eelmine hooaeg vähem väravaid sisse kui chelsea, asi polnud kaugeltki kaitses eelmine hooaeg, ründajad olid lihtsalt saamatud.

                  btw päris hea fänn oled kui sinu arvates Herrera koguaeg manus pinki sügab. Eelmine hooaeg sai isegi paar mängu platsile
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Herrera liiga kolme parima kaitsva pooliku rolli valida v, okei...
                    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                    Kommentaar


                      mida te räägite üldse? herrera on attack-minded poolkaitsja, toodi tiimi söötjaks, mitte kaitsvaks poolikuks. unitedis on kaks kaitsvat poolikut - sügaval istuv carrick, kes pigem on loov kaitsev poolik ning matic. pogba võib ka kaitsta, ent see oleks raiskamine.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        väga tublid olete, teate isegi mängijate positsioone, see foorum on fantastika.

                        Teiseks arvamused on arvamused minu jaoks on ta üks parimad, mitte keegi ei muuda mu avamust - who the fuck cares ehk tõesti on punased prillid peas ja mis siis. Lihtsalt kui mingi debiilik tuleb väitma, et MATICIT ja herrerat ei tohi kantega ühte ritta panna siis the f?

                        Enda debiilses argumendis väidab, et herrerat ei saa sinna üldse lugeda, sest ta on premis sellel positsioonil alles ühe hooaja mänginud - järgmine lause räägib kui hea on bakayoko, ilmselgelt unustas maun ära, et see poiss teeb premis debüüthooaega.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Mingid ManU ajukääbikud jälle säutsuvad siin, nothing new...

                          Teisipäeval CL Moskva Spartaki vastu, poistel Quincy Promes ja Glushakov audis. 3 punkti.

                          Kommentaar


                            Ei täitsa toredat huumorit saab lugeda ju. Ainult premmis mänginud mehed ruulivad etc etc.
                            Moskva satsi osas läks teil üldse hästi, et septembris saate nende kodus mängida. Novembri lõpus, Detsembris oleks palju lõbusam.

                            Kommentaar


                              3p olid olulisem, kui kõik muu.

                              Kommentaar


                                Kohtunik ikka sigasegi, sellise asja eest pennal anda? Palli puudutati enne ning sellele ei järgnenud mingit julma sissesõitu. Vardy on muidugi osav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X