320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õnneks saab Milly oma lemmikpositsioonile alati naasta.

    edit: loen praegu et Klopp vihjab paarile võimalikule lisa pisivigastusele peale derbyt, et kontrollitakse alles homme üle. Ei avaldanud kes. Ja Matip ei tee veel isegi trenni ning Lallana, küll trennis, on seni ikka välja arvatud, ehk vast käib tal omaette pre-season. Isegi ei üllatuks kui Salah on pingil, kes ründajatest kõige rohkem siiani mänginud. Niiet üllatusi võib ka homme tulla!
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Siit jõuab kenasti minu originaaljärelduseni. 'pool ei näita tiitliambitsioone. Euroopas püsimine oli kahtlemata oluline, aga veel kahe punkti City'le loovutamises ma ka midagi positiivset ei näe. Üksikute mängijate vigadele pole mõtet üleliia keskenduda, oluline on, millise signaali Klopp oma koosseisuvalikutega andis. Kõigile: omadele, vastastele, fännidele. Signaal oli - saame ka niimoodi hakkama. Ei saanud.
      Aga ma lõpetan selle siinkohal. Homme juba uus mäng.
      Jah, ma ka rohkem sel teemal vaielda ei viitsi kuna see tiirutab ühe koha peal lihtsalt.
      Minu meelest ei ole igal jumala võimalusel kõikide parimate meeste koos mängitamine mitte tiitliambitsiooni näitamine vaid pigem enesetapp siin nov keskpaiga kuni jaanuari alguse mängugraafikut vaadates, aga eks lõpuks jääb igale oma tõde.
      Minu meelest andis Klopp signaali, et usaldab oma mängijaid ja tahab neid hoida heas vormis in the long run mitte ei mindud kedagi alahindama.

      Aga jh, eks tulevik anna arutust.

      Kommentaar


        Tuleb välja et Salahil oli reielihasega probleeme ja vahetati seetõttu varem välja. Ning Bobby ja Phil ei alustanud med tiim soovitusel. Kes oleks osanud arvata et Kloppil on rohkem informatsiooni kui soccerneti spetsialistidel.

        Salah on see hooeg mänginud 2200 minutit. karjääri keskmine on tal 3300, rekord 3800. Siia juurde Kloppi ülimalt füüsist nõudev mängustiil ja tihenev mängugraafik siis obv tuleb mehele puhkust anda (nagu ka teistele). Manel on see hooaeg juba kaks korda reiega probleeme olnud. Coutinho samuti tihti mängukõlbmatu. Pakun, et võib ühe käe sõrmedel kokku lugeda need korrad mil näeme veel fab4-ja koos alustamas see hooaeg.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas Redman Vaata postitust
          Tuleb välja et Salahil oli reielihasega probleeme ja vahetati seetõttu varem välja. Ning Bobby ja Phil ei alustanud med tiim soovitusel. Kes oleks osanud arvata et Kloppil on rohkem informatsiooni kui soccerneti spetsialistidel.
          Ja sina usud siiralt kõike mida (hiljem) kirjutatakse?

          Kõige rohkem sai peale mängu puid alla just Klopp, mitte Mane ega Dejan vu. Ja seda tunnustatud persoonide poolt, mitte niisama targutajate poolt. Pole see ka kaugelt esimene kord, kui treeneri mäda hakatakse paar päeva hiljem avalikult ajakirjanduses ravima.

          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Uh, mulle tundus just, et robertson oli ründepoolel ikka väga halb. Tundus nagu ta arvas, et on endiselt Hull Citys ja esmane reaktsioon oli, et kuidas pall kasti peksta.
          +1

          Kõige kehvem esitus mehelt meie särgis.
          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            Täna siis selline meeskond, mis oleks võinud derby't mängida. Klopp on ikka müstik küll.

            Benitez: "In football, everything is a lie".

            Kommentaar


              Karius kah väravas. Derbys oleks tahtnud näha siis?
              ..ja nii ongi

              Kommentaar


                Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                Karius kah väravas. Derbys oleks tahtnud näha siis?
                Miks mitte, Miku ainus liigutus oli ju Shreki sisselöödud pennal võrgust välja võtta. Usun küll, et selle liigutusega oleks ka Karius hakkama saanud.
                Benitez: "In football, everything is a lie".

                Kommentaar


                  Kuradi maunod! Klopp mängis Evertoni nii üle, et paha hakkab ja te kiunute siin? Tulemus oli frustreeriv, no shit, aga sitta juhtub. Täna siis palun haavadele balsamit ja pargitud bussile uksest ja aknast tuugalt sisse vajutada. Saame oma Fantastic Four-i vaadata

                  Kommentaar


                    Hakkasin arvutist Viaplayd sättima telkusse, kuid vist pole vajagi? VSB on vist kava vahetanud ja Arsenali mängu asemel näitab Liverpooli

                    Kommentaar


                      Manest on ikka alles oma hale vari peale vigastust.

                      Kommentaar


                        Kuidagi mannetu on täna meie fab4. Fir tegi Mane't ja ega suurt midagi muud juhtunudki.

                        Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                        VSB on vist kava vahetanud ja Arsenali mängu asemel näitab Liverpooli
                        Oh mis sa tühja siin tolmu üles keerutad, Arsenali omad on tillikatega juba ammu sina peal.
                        Benitez: "In football, everything is a lie".

                        Kommentaar


                          Maned panin tähele umbes 39 minutil esimest korda, puhastas eest postist vastaste korneri 😳.

                          Kommentaar


                            Päriselt? Kohtunikud on mu**id
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Kahju poistest

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Päriselt? Kohtunikud on mu**id
                                Mis mul nägemata jäi? Käega lõi ju
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X