Lehekülg 1894, kokku 1927 EsimeneEsimene ... 89413941794184418841890189118921893189418951896189718981904 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 37 861 kuni 37 880, kokku 38532

Teema: Liverpool FC

terrible cunt Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Chamberlainist on väga kahju ja hakkame nende viimaste mängudega rämedalt puudust tundma. Keskväli on kriisis. Kedagi pole hetke kolmikule vahetuseks tuua. Tuleb lapsi võtta pingile sellisteks mängudeks. Aga meiega saabki ju pulli kõvasti. Kiidaks vähemasti siis neid kes platsil olid, Milner oma tavalises kõike-tegevas rollis imetlusväärne ja Henderson tegelikult oli ülitähtis mängu algusepoole, enne Salahi esimest väravat, et hoida see rooma surve ära. Paluks, et rohkem vigastusi ei tuleks.
    Esikolmikust ja Salahst ei hakka üle kordama, kiidusõnad hakkavad otsa saama.

Muidugi mingid itaalia tiblad korraldasid reaalset small-time sitta Anfieldi ees. Loodetavasti saadakse kätte ja loodaks võõrsile reisivatele Liverpooli fännidele ohutut teed. Kusjuures hala 100 korda rohkem mingi määritud city bussi üle kui selle.

Tsitaat Algselt postitas N4pster Vaata postitust
    Tuletan meelde, et Roma pole see hooaeg kodus endiselt CLis ühtegi väravat lasknud endale ja neil on külas käinud sellised hiiud nagu Atletico, Chelsea ja Barca. Kes oleks uskunud, et Barca seal nullile jääb...
    hiiu... pubi? või mis hiiu... krt.. ei saagi aru praegu, eks hiline tund ka juba

Professionaal Kasutaja N4pster avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Eks võib tõesti raskusi tekkida sellise sõna mõistmisega, kui viimasest liigatiitlist hakkab juba 28a mööduma

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ma ei taha millelegi vihjata, aga 1981 mängisid Euroopa karika finaalis Liverpool ja Real Madrid ning mängu ainsa värava lõi Liverpooli vasakkaitsja Alan "Barney" Kennedy.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Ma ei taha millelegi vihjata, aga 1981 mängisid Euroopa karika finaalis Liverpool ja Real Madrid ning mängu ainsa värava lõi Liverpooli vasakkaitsja Alan "Barney" Kennedy.
    Kennedy on veits vana ja pole CL'i ülesse antud.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Kennedy on veits vana ja pole CL'i ülesse antud.
    Mis siis sellest, nüüd on meil Andrew "Rocco" Robertson. (OK, Rocco on tegelikult tema poja nimi, hüüdnime ei tea)
    kyllä kukko kyökissäkin käkättää

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Võttes arvesse seda intentsiivsust, millega ta vastaseid penetreerib, siis Rocco on õige hüüdnimi.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Robertson on muidugist Robbo. Ja kuigi ma ennist midagi vihjata ei tahtnud, siis Klavan on ju ka vahel vasakkaitses mänginud?!
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Rääkides keskväljast, pakub Echo järgmisi lahendusi (et keegi kolmikust Milner/Hendo/Wijnaldum saaks liigas puhata):
    1. Muuta formatsiooni 4-2-3-1 peale nii, et Mane, Firmino, Salah ees mängiks Solanke või Ings.
    2. Kasutada TAA-d keskväljal.
    3. Kasutada noortesatsist Kane'i või Jonesi.
    Mina ei usu neist ühtegi - arvan, et kogu keskväljakolmik tuleb laupäeval platsile ja hoitakse hinge kinni, et midagi ei juhtu. Üks alternatiiv, mis oleks ehk eelmistest veidi reaalsem, on Woodburni kasutamine keskväljal. Aga jällegi - ammuilma testimata. Raske uskuda, et Klopp sellegi peale läheb.
    kyllä kukko kyökissäkin käkättää

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Mina ei usu neist ühtegi - arvan, et kogu keskväljakolmik tuleb laupäeval platsile ja hoitakse hinge kinni, et midagi ei juhtu.
    Oletame, et Hendo läheb katki ja Roma vastu oleks keskväli täielik läbikäiguhoov ja mängitakse edasipääs maha. Kas Klopp tõesti julgeks võtta sellist ajuvaba riski? Ma annaks laupäeval kõikidele põhiässadele puhkust ja paneks platsile kõik teised, kes kahel jalal suudavad enamvähem seista.
    Joga Bonito!!!

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
    Oletame, et Hendo läheb katki ja Roma vastu oleks keskväli täielik läbikäiguhoov ja mängitakse edasipääs maha. Kas Klopp tõesti julgeks võtta sellist ajuvaba riski? Ma annaks laupäeval kõikidele põhiässadele puhkust ja paneks platsile kõik teised, kes kahel jalal suudavad enamvähem seista.
    tahaks järgmine aasta ka CLi mängida, kui NV tuleb kaotus siis chelsea juba veidi liiga lähedal. kolme väravaga edu on päris kindel ka.

U21 Kasutaja tarry avatar
    Liitus foorumiga
    May 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    tahaks järgmine aasta ka CLi mängida, kui NV tuleb kaotus siis chelsea juba veidi liiga lähedal. kolme väravaga edu on päris kindel ka.
    CL-i võitjana ju saame nagunii ka järgmine aasta seda mängida.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas tarry Vaata postitust
    CL-i võitjana ju saame nagunii ka järgmine aasta seda mängida.
    Esmalt on vaja väga palju Reali mängijaid ära vigastada.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Eee, Roomas on ka mingi sats ju?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Turvalisuse kaalutlustel ei saa ma enam oddscheckerile ligi, aga mis on Roma edasipääsemise koefitsient? 1:Lesterile?

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Igatahes mitte olematu.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Reservmängija Kasutaja Wikat avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2009

Algupärane

Liigas ei saa mingi mudasatsiga peale lennata. TOP 4 ei ole veel sugugi kindel. Mingid vangerdused kindlasti tehakse, kuid põhituumik jääb ilmselt suuresti samaks.

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Wikat Vaata postitust
    Liigas ei saa mingi mudasatsiga peale lennata. TOP 4 ei ole veel sugugi kindel. Mingid vangerdused kindlasti tehakse, kuid põhituumik jääb ilmselt suuresti samaks.
    Tuleb mõistlikuse piires roteerida.
    Praegu on ikkagi kauniskahju sellest, et eelmine nädal kaks punkti ära anti lõpuga. Oleks palju rohkem ruumi hingata hetkel.
    Aga ülioluline on vältida vigastusi. Meie mehe võimalused alustada on head.
    FC Flora

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Turvalisuse kaalutlustel ei saa ma enam oddscheckerile ligi, aga mis on Roma edasipääsemise koefitsient? 1:Lesterile?
    Bet365 @ 10

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Kui kedagi huvitab siis mindi täiega peale + Klavan põhis

Professionaal Kasutaja Kristen avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2010

Algupärane

Väga halb mäng. Peale Salah esimeste minutite võimalust ei tekitatud praktiliselt mitte midagi. Gomeze söötude klaviteedupuudus tuleb eraldi välja tuua.

Aga siiski. Kas kunagi Liverpoolile mõni penalti ära ka antakse? Nii ilmselge käepall, kui vähegi olla saab ja jälle andmata. Tramaeivõi. Kuna viimati penaltit lüüa sai üldse?

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud