320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas v50 Vaata postitust
    http://soccernet.ee/benitez-votab-su...tuse-tuuri-ule

    Hüvasti, Rafa? Keda 'pooli fännid asendusena näeksid?
    Kui see nüüd tõepoolest tõsi on, siis Mourinhot pooldaks mina.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jose Vaata postitust
      Kui see nüüd tõepoolest tõsi on, siis Mourinhot pooldaks mina.
      Nojah, kui keegi teine Sind esile ei tõsta, siis pead ise tõstma, eksole
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Nii Juve kui ka 'Pool on hetkel kohutavas vormis.

        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Nojah, kui keegi teine Sind esile ei tõsta, siis pead ise tõstma, eksole
          Täpselt

          Kommentaar


            Noor lootustandev sakslane müüdi Fulhamile. Nüüd saab vähemalt mõne kolmekümne aastase keskpärase vennikese osta.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Noor lootustandev sakslane müüdi Fulhamile. Nüüd saab vähemalt mõne kolmekümne aastase keskpärase vennikese osta.
              Buchtmann tundus tõepoolest andekas poiss. Sel hooajal pole ma tõsi end tema tegemistega kursis hoidnud. Aga ehk on tal Fulhamis lootust paari aasta jooksul põhisse mängida. Meil ei paista see oma kasvandikel õnnestuvat.
              Aga ründajat me siis ei vaja. Isegi Leicesterist vabaks lastud Paul Dickov jäeti tähelepanuta.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Et tohutut ründajate tulva 'poolis kuidagigi vähendada, laenati noor Nathan Eccleston Huddersfieldi hooaja lõpuni.
                Kohalikus karikasarjas astusid üles reservid, pärast pikaajalisi vigastusi näitasid end Kelly ja El Zhar.
                'pool: Gulacsi, Kelly (El Zhar 46), Mavinga (Threlfall 87), Ayala, Darby, Spearing, Plessis, Irwin, Kacaniklic (Brouwer 74), Pacheco, Amoo. Subs: Oldfield, Mendy.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Ei saa aru, miks Rafa ei taha kedagi akadeemiast pingile panna. Ründajaid ma mõtlen. Sitemaks ju seis ei lähe ning noored saavad kogemusi. Kasvõi samune Eccleston. Kes teab, äkki oleks NGoogist tulusam. Aga nüüd jääb ootama Rafa järgmist käiku, nagu eelmises postis kirjutasin, võiks noorte asemel mõne keskpärase mängija tuua. Üks suure ringi küsimus, mis kindlasti ka läbi käinud siit. Kes suutis viimati akadeemiast tulles esindusmeeskonnas läbi lüüa? Stevie ja Owen või?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Kes suutis viimati akadeemiast tulles esindusmeeskonnas läbi lüüa? Stevie ja Owen või?
                    Enam-vähem nii ta on. Eks paar üritajat on vahepeal olnud: Stevie Warnock või Neil Mellor näiteks, aga need on varsti maha müüdud. Houllieri lõpuaastail käis akadeemia põhjas ära, praegu läheb seal juba veidi paremini.
                    Ehk järgmine manager usaldab rohkem noori kasutada.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Ärge palun ...... Akadeemia on nii lk 320 teema

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        järgmine manager
                        Lootus on lollide ootus.

                        Kommentaar


                          Liverpool legend Ian Rush is confident that manager Rafa Benitez will remain at Anfield despite being heavily linked with a move to Juventus. The former striker believes that it wouldn't make sense for Rafa to leave the Reds for the Old Lady.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Ülikonnad ja fännid ei suuda kokku leppida, mida omavahelisel kohtumisel tegelikult räägiti. Igal juhul on selge, et jänkidel tuleb lähikuudel kusagilt rohkesti lisaraha leida kui nad klubi omanikeks jääda tahavad. Ning hulgaliselt katteta lubadusi ladusid nad klubisse tulles lauda ja neid jäid sinisilmselt uskuma ka endised omanikud Mooresid.
                            Uudiseid tegelikult pole: 'pool on omadega pees kuni uut raha kusagilt sisse ei voola.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Uudiseid tegelikult pole: 'pool on omadega pees kuni uut raha kusagilt sisse ei voola.[/QUOTE]

                              Ma ise ei suutnud kusagilt leida infi selle kohta,et kuhu see 133 milkut pandi,mis uue sponsori käest saadi..või polegi veel saadud seda kätte??Oskab keegi ehk vastata?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tarry Vaata postitust
                                Uudiseid tegelikult pole: 'pool on omadega pees kuni uut raha kusagilt sisse ei voola.

                                Ma ise ei suutnud kusagilt leida infi selle kohta,et kuhu see 133 milkut pandi,mis uue sponsori käest saadi..või polegi veel saadud seda kätte??Oskab keegi ehk vastata?
                                Kas seda ei saada mitte siis kui leping kehtima hakkab ehk suvel? Võib olla ma eksin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X