320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis Reina sai 20 minutit ennem mängu lõppu kollase kaardi mängu venitamise pärast ? Mida kuradit naq ?
    sigpic

    Kommentaar



      Eks see paras põrgu oli seal, seda nii Liverpooli meestele kui ka kastikohtunikele. Jube kahju, et Torres oma võimalust ära ei löönud, kodumängule oleks palju kergem olnud minna 2:2 viigilt. Babel ise mängis lolli, pole vaja minna torkima, sama käib ka Aggeri kohta kes kogu aeg kohtunikuga vaidles. Teisele mängule minna on raske, palju kaarte all ja varumehi just üleliia meil ei ole. Vähemalt on üks võõrsilvärav all.

      Kommentaar


        Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
        Mis Reina sai 20 minutit ennem mängu lõppu kollase kaardi mängu venitamise pärast ? Mida kuradit naq ?
        Ta palli lahti mängimine võttis aega julgelt üle minuti pakuks.. pole mitte midagi imestada selles, et sai ju..

        Kommentaar


          See vist sai alguse sealt, kui Benfica mängija lükkas talle palli, aga Reina ei teinud sellest väljagi, lasi sel üsna kaugele veereda. Reina väga tihti kaarte ei teeni, et vist pole sest kollasest midagi.

          Kommentaar


            Algselt postitas zip Vaata postitust

            Eks see paras põrgu oli seal, seda nii Liverpooli meestele kui ka kastikohtunikele. Jube kahju, et Torres oma võimalust ära ei löönud, kodumängule oleks palju kergem olnud minna 2:2 viigilt. Babel ise mängis lolli, pole vaja minna torkima, sama käib ka Aggeri kohta kes kogu aeg kohtunikuga vaidles. Teisele mängule minna on raske, palju kaarte all ja varumehi just üleliia meil ei ole. Vähemalt on üks võõrsilvärav all.
            see benfiikalaste "aga ma lõin ju palli, näed!" - tegelt said ainult jalgadele pihta - ajas mõistetavalt vere keema. pluss muud selga tõukamised ja nende mitte vilistamine.
            kahjuks suutsid vastased kohtuniku end haletsma panna ja meil leidus mõni, kes sellega kaasa läks.
            Aggerile on alati meeldinud enda agressiivsust väljendada - tema käitumine pole midagi uut. Babbel on aga vist paari räpifilmi hiljuti vaadanud.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Kuna huvitav Agger oma värava ära lööb. Juba mitu mängu olen tähelepannud, et nillib ja nillib
              Ei pidanudki kaua ootama. Poleks Babel seda lolli punast teeninud, oleks mäng ka meie olnud vast. Mille eest Insua kollase sai, vaevu puutus üldse. Ning Aimari penalti olukord. Sai jalga, kukkus maha, vaatas kohtunikku ning pärast seda vedeles külili ning hoidis näost kinni. Miks kõik kohe näost haaravad? 'Poolil oli ka selliseid. Ning lõpetuseks, keegi Manku fänni nägi seal? Natuke enne kolmandat minutit, oma rohe-kollase salliga
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Benfica-Liverpool, 1.aprill

                Kohtunikest tegelikult päris kahju...
                Ei olnud önne selles mängus Liverpoolil, vile oli reeglitepärane. Kastikohtunik fikseeris käega mängu-oli näha, et peakohtunik oleks andnud lihtsalt nurgalöögi. Võib olla see suluseis Torrese värava puhul jääb kripeldama, aga mis teha-see on JALGPALL! JOKK!

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaups Vaata postitust

                  vile oli reeglitepärane.

                  Mina nii ikka ei arva Penaltid olid jah õieti antud, aga see punane oleks pidanud olema kollane ja pigem siis Benfica mängijale punase andma
                  sigpic

                  Kommentaar


                    No nüüd tuleb ilmselgelt välja kaupsi ja k-punkti erinevus, ühel on veel puna-valged prillid ees ja teisel pole. See punane oli täiesti õigustatult antud ja varemgi selliste zestide eest saadud, enamus jaolt on need olnud küll suunatud kohtuniku poole kuid seekord oli asi samavõrd idiootne.

                    Kommentaar


                      Homme Birmingham võõrsil, Liverpool võiks ikka ära võita. Kindlasti saab olema raske mäng, aga kui neljandat kohta tahetakse, peab õppima ka võõrsil võitma. Tottenham sai Sunderlandilt 1-3 suskamisse, nendega on hetkel vahe 'pooliga 4 punkti. Neljandaks tõusis nüüd City kes küttis Burnley'le 6-1 sauna. Hoian pöialt, et ikka pool krabaks neljanda, parem nemad kui City CL'is.

                      Kommentaar


                        Tõeliselt hea meel on Torrese üle kes hakkab vaikselt jälle ilma tegema
                        Tõeliselt kahju on kuulda Aquilani kohta. Minu jaoks väga sümpaatne mängumees aga need vigastused..

                        Loodame et 'pool võtab Birminghamis oma ära
                        Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                        Kommentaar


                          Nonii, täna siis mäng Birmingham'i vastu. Pidades silmas tabelit ning neljapäevast mängu, oleks võit väga oluline. Täna võiks neid mängitada, kes benfica vastu ei saa mängida. Kaugel Aurelio oma vigastusega on? Meil pole vist kedagi vasakule panna rohkem.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Nonii, täna siis mäng Birmingham'i vastu. Pidades silmas tabelit ning neljapäevast mängu, oleks võit väga oluline. Täna võiks neid mängitada, kes benfica vastu ei saa mängida. Kaugel Aurelio oma vigastusega on? Meil pole vist kedagi vasakule panna rohkem.
                            "Liverpool boss Rafa Benitez has been handed a boost after revealing Martin Skrtel and Fabio Aurelio should return early next month."

                            Selline teade märtsi lõpust, rohkem öeldud ei ole.

                            Kommentaar


                              Mul üks selline küsimus ka Aquilani kohta

                              Kas tal on mingi kindel vigastus mis teda läbi aegade vaevanud on?
                              Kuskilt lugesin, et midagi hüppeliigesega. Ei tea kas see tõsi ka on. Mõni targem inimene võiks vastata
                              Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                              Kommentaar


                                Reina, Insua, Johnson, Carragher, Kyrgiakos, Lucas, Gerrard, Rodriguez, Benayoun, Kuyt, Torres.

                                Subs: Cavalieri, Agger, Aquilani, Babel, Ngog, Degen, Mascherano.

                                Kurat Lucas täna põhis, miks Aquilanit sisse ei topi? See on hea, et Mascherano on varus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X