320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Värava meisterdamine, mis 'pooli Euroopas edasi aitab, oli äkki abiks? Ei tea. Enam-vähem normaalne mäng kui see Reina koomiline viga välja jätta. Aga äkki oli seegi abiks - võttis Steaua pressingu maha ja lubas mängu lõpu kergemalt võtta.
    Tabeliseis siis: 'pool 9, Steaua 6, ülejäänud 4. Edasipääs ja alagrupi võit kindlad.
    Normaalne? Minu arust oli ikka päris kole mäng, eriti veel teine poolaeg, või ootan ma 'poolilt liiga palju kui tahan neid ründamas näha ja mitte enda poolel istumas?

    Kommentaar


      Algselt postitas zip Vaata postitust
      Normaalne? Minu arust oli ikka päris kole mäng, eriti veel teine poolaeg, või ootan ma 'poolilt liiga palju kui tahan neid ründamas näha ja mitte enda poolel istumas?
      Euroopas võõral väljakul ei rünnata nagu peata kanad kui viigistki kenasti piisab.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Euroopas võõral väljakul ei rünnata nagu peata kanad kui viigistki kenasti piisab.
        Saan sellest aru kui kaitse on tugev ja peab survele korralikult vastu, täna anti vastasele palju nurgalööke ja Reinal olid käed-jalad tööd täis. Õnneks polnud Koncheskyt äärel, erinevalt Aureliost pole sel mehel kiirust üldse, tõenäoliselt isegi mitte Steaua tasemel.

        Kommentaar


          David Cameron's Premier League predictions
          http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/foot...us/9243912.stm

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Värava meisterdamine, mis 'pooli Euroopas edasi aitab, oli äkki abiks? Ei tea. Enam-vähem normaalne mäng kui see Reina koomiline viga välja jätta.
            Nägin ainult esimest pooleaega ja siis koperdasin pöffile. Esimese poolaja põhjal olid Babel ja Jova suhteliselt normaalsed. Aurelio oli äss ja Cole oli nii ebakindel nagu haavaleht sügistormis. Pachecot jälgisin väga suure huviga, aga kuna ta enamuse ajast lihtsalt kõndis platsil siis muutus see väga kiiresti igavaks.

            Värav oli Reina koba küll (iroonia, et kõige kogenenum mees platsil failib eks?), aga ei saaks öelda, et kaitse oleks mingi ulmesuper olnud.

            Aga ma olen õnnelik. Just seepärast, et mängiti sellise koosseisuga. Sai nähtud mida noored ja (ära)tõugatud teha oskavad. Isukamalt oleksid pidanud jooksma!

            Kommentaar


              See noor keskkaitsja, Danny Wilson= tulevikustaar.
              Babel oli ka super, Roy võiks teda rohkem Premieris kasutada, mitte ainult Euroopa liigas.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Aga ma olen õnnelik. Just seepärast, et mängiti sellise koosseisuga. Sai nähtud mida noored ja (ära)tõugatud teha oskavad. Isukamalt oleksid pidanud jooksma!
                Viimane mäng tuleb veelgi ebatähtsam. Uuesti B tiim platsile ja teisele väravavahile peaks võimaluse andma.

                Kommentaar


                  Dani Pacheco ei lähe poolist kuhugi, uus leping 2014. aastani

                  Kommentaar


                    duubel

                    Kommentaar


                      Nii on, lisaks Pachecole sai uue lepingu ka Martin Kelly. Mõlema lepingud 30. juunini 2014. Daniel Agger teeb ka paranemises suuri edusamme, loodetakse, et enne jõule on juba mänguvalmis.

                      Kommentaar


                        Mis kell mäng hakkab ? 21:00 või 22:00 ?
                        sigpic

                        Kommentaar


                          22

                          ei teagi, et esmaspäeviti mäng varem hakanud oleks
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Mäng on ka VSB's nähtav.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Reina, Johnson, Konchesky, Skrtel, Kyrgiakos, Meireles, Lucas, Kuyt, Maxi, Babel, Ngog.

                              Subs: Jones, Kelly, Aurelio, Poulsen, Cole, Jovanovic, Shelvey.


                              Torres puudub, kuna tema naine läks "labouri", mida iganes see siis ka ei tähendaks.

                              Kusine seis tundub, valisin ikka õige päeva LFC peale raha panna
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                                Reina, Johnson, Konchesky, Skrtel, Kyrgiakos, Meireles, Lucas, Kuyt, Maxi, Babel, Ngog.

                                Subs: Jones, Kelly, Aurelio, Poulsen, Cole, Jovanovic, Shelvey.


                                Torres puudub, kuna tema naine läks "labouri", mida iganes see siis ka ei tähendaks.

                                Kusine seis tundub, valisin ikka õige päeva LFC peale raha panna
                                Naine hakkas sünnitama nagu ma aru sain.

                                Villal peaks päris nõrgapoolne koosseis olema, vigastused korralikult neil seda lõhkunud. Tuleb vast ära Liverpoolile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X