320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui lööd 3 omaväravat kas siis saab palli endale? sest Bridcuttil peaks see võimalus olema.

    Kommentaar


      Algselt postitas Ljs Vaata postitust
      Kui lööd 3 omaväravat kas siis saab palli endale?
      Ja tuligi ära. Oot keegi Dunk lõi hoopis 3. omavärava...
      Adiós amigos

      Kommentaar


        'pool on möödund hooaja ManU parima väravaküti vahepeal salaja hankinud?

        Kommentaar


          Mõnus õhtu.
          Mäng oli kirju nagu karneval, eriti õnnetu oli too 5-1 värav. Lausa halenaljakas.

          Kommentaar


            Väga nauditav sellist värki vaadata. Eriti teisel poolajal, pärast Carrolli kolmandat. Liiga harva saab 'pooli esituses jalgpalli lihtsalt nautida. Samas aitas Brighton palju kaasa ka oma avatud mänguplaaniga.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Super mäng täna! Hea, et Suarez ka värava kirja sai, muidu oleks see penalti võibolla natukene kripeldama jäänud.

              Nüüd väike trip Wembleyle ja toome selle väikese karika ära
              sigpic

              Kommentaar


                bargain
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Mõnus vahepeal täiesti pingevabalt ka Liverpooli vaadata.

                  See Dunki värav oli tordile kirsiks.

                  Kommentaar


                    krissidest rääkides

                    imelisel kombel on kõigil musta värvi jalatsid
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Carra jalatsite värvi pole näha ju ... jagad siin valeinfot..

                      Kommentaar


                        Tundub, et see tüüp otsis oma kassi.
                        Aga väga nauditav töö ja sellise koosseisuga nii peabki, edasi siis palju raskem katsumus pargitud bussi taas ümber lükata - vähemasti Anfieldil.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Saabasteta kass oli kõvasti šefim.
                          How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                          Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                          Kommentaar




                            ... ja mõned siinsed (loodetavasti lapsfännide) kommentaarid annavad päris hea põhjuse järgmistes mängudes kasvõi Stoke'i pooldada.

                            Kommentaar


                              uskumatu, et Adam nõnda kõrgele suutis hüpata. Teinekord ma ei suuda isegi mõista, et kus kohast ta need söödud ja löögid suudab välja imeda... sündinud talent vist

                              Lisaks sellele, et ükski heategu ei jää karistuseta, jäi mängust silma ka palli patsutamisest loobumine - keskväljal. Mängijatele vist öeldi, et kui keskväljal üle kahe puute teed, siis plekki ei saa. Kui teed rohkem puuteid, siis pead edenema tühja tsooni, kuid mitte vähem kui 15st meetrit.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Kõige rõõmustavam on vist ikkagi SG-d tippvormis näha. Vahepeal natuke aega tundus, et temaga on lood päris halvasti. Aga juba see kuidas ta eile neljanda värava eel jooneni sööstis ja sealt veel nõnda terava palli teele suutis panna. Vana hea on tagasi.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X