320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Southampton on itaalia keeles Roma?

    Kommentaar




      Olemas, natukene jääb kriipima kõik räägisid, et nii hea ja puha. Minuarust ta seda raha väärt pole väga eks aeg näitab. Vähemalt ma ei näinud eelmine hooaeg midagi erilist temas.

      Nüüd võiks Mignolet minna. Karius võiks õppida pingil väheke.
      ..ja nii ongi

      Kommentaar


        maru vaikseks on see "me oleme paremad, sest me-ei-kuluta" trumm siin teil viimasel ajal jäänud.
        Last edited by plastic'99; 20.07.18, 03:01. Põhjus: mää

        Kommentaar


          Eks neid kadedaid nüüd ikka välja ujub. Jah, võinuks Wardi proovida, aga nagu Klopp ütles - kui nii hea mees oli saadaval ja raha ostuks olemas, tuli ta ära võtta. Olnuks ka ütlemata kurb kui kõike Coutinho eest saadut poleks meeskonna tugevdamiseks kulutatud.
          Olgu veel eilse kohta lisatud, et rõõm oli Joe Gomez't taas platsil näha. Tervis tagasi.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Ward oleks võinud saada võimaluse idd. Nende mängude põhjal mida mina teda näinud olen poleks ta halvem olnud, kui meie ex nr 1 ja ex ex nr 1.
            Hull rahh pandi hakkama ja nüüd peab meest tõestama, et saime mida tahtsime. Kui ennast õigustab siis on tulevastel suvedel mida tabloididest lugeda...

            Kommentaar


              Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
              https://www.liverpoolfc.com/news/fir...m-alisson-deal

              Olemas, natukene jääb kriipima kõik räägisid, et nii hea ja puha. Minuarust ta seda raha väärt pole väga eks aeg näitab. Vähemalt ma ei näinud eelmine hooaeg midagi erilist temas.

              Nüüd võiks Mignolet minna. Karius võiks õppida pingil väheke.
              Laenan kellegi teise tehtud tööd:





              Ehk siis soovin sulle kindlaid närve
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Eks neid kadedaid nüüd ikka välja ujub. Jah, võinuks Wardi proovida, aga nagu Klopp ütles - kui nii hea mees oli saadaval ja raha ostuks olemas, tuli ta ära võtta. Olnuks ka ütlemata kurb kui kõike Coutinho eest saadut poleks meeskonna tugevdamiseks kulutatud.
                Olgu veel eilse kohta lisatud, et rõõm oli Joe Gomez't taas platsil näha. Tervis tagasi.
                Haha, ole nüüd ikka.
                "Coutinho eest saadut meeskonna tugevdamiseks kulutatud".
                See raha oli põhimõtteliselt viimse sendini läinud juba Fabinho ostmisega (enne seda talvel ju veel van Dijk). Nüüd on üle 135 miljoni haljast sulli ikka veel sisse tambitud lisaks sellele. Ehk kogu Philipi raha ja enam kui teist sama palju veel

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Haha, ole nüüd ikka.
                  "Coutinho eest saadut meeskonna tugevdamiseks kulutatud".
                  See raha oli põhimõtteliselt viimse sendini läinud juba Fabinho ostmisega (enne seda talvel ju veel van Dijk). Nüüd on üle 135 miljoni haljast sulli ikka veel sisse tambitud lisaks sellele. Ehk kogu Philipi raha ja enam kui teist sama palju veel
                  Haha jah. Hea, et 'pooli raamatupidaja omast käest võtta foorumis.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    135 milli jah. Kolme aastaga.
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      krt käite ja ostate tiitleid omale suure raha eest kokku. Kõige ehedam jalgpalli rikkumine

                      Kommentaar


                        Ja seda juttu kirjutab Man City fänn, kelle meeskond kulutas eelmine aasta Premmis kõige rohkem. On sul ikka ülbus. Võite siit lugeda: https://talksport.com/football/33847...01718-windows/, http://www.skysports.com/football/ne...our-club-spend
                        http://www.powerplaymanager.com/r1533770 Tee endale hoki-, korvpalli-, käsipalli- ja jalgpallimeeskond.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Will Vaata postitust
                          Ja seda juttu kirjutab Man City fänn, kelle meeskond kulutas eelmine aasta Premmis kõige rohkem. On sul ikka ülbus. Võite siit lugeda: https://talksport.com/football/33847...01718-windows/, http://www.skysports.com/football/ne...our-club-spend
                          Ma arvan, et tegu oli kõige puhtakujulisema sarkasmiga, mida sina isiklikult võtsid.

                          Kommentaar


                            Kui siin asuvat tatistikat uskuda, siis tasus maksta. 25 ka alles, väravavaht alles hakkab tegusid tegema selles vanuses.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Ainukene küsimärk (minu jaoks) on Alissoni toimetulek nurgalöökide/standardolukordade/tsenderdustega - kostitasime teda ju meiegi nendega siin hiljuti.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Szcesny backupi eest £67milli!
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X