320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Will Vaata postitust
    Klopp ütles küll, et paneb põhimehed sisse, aga tegelikult saavad Firmino, Ox, AA, Robertson ja Lovren ikkagi puhkust. Peaaegu pooled on vahetatud.
    ainult kaks põhimeest puudu päris koosseisust ju
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Need minu poolt üles loetud mängijad on kõik põhimehed.
      http://www.powerplaymanager.com/r1533770 Tee endale hoki-, korvpalli-, käsipalli- ja jalgpallimeeskond.

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        ainult kaks põhimeest puudu päris koosseisust ju
        2 põhimeest..

        Kommentaar


          hea töö lovren - kuidas saab üks nii sitane kaitsja üldse nii palju mänguaega jääb mulle elulõpuni mõistatuseks.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Tegelt on see kolmanda keskkaitsj sissetoomine ikka üpris kahtlase väärtusega üldse.
            "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

            Kommentaar


              Pidevalt jääb kõlama, et top4 on tehtud. See pole kaugeltki veel tehtud. Alles jäänud kolme mängu jooksul vaja veel võõrsil Chelseaga ka madistada.

              Kohtunike tegevusega pole ka muidugi õnne olnud. Täna oleks pidanud Hegazi punase saama ja eelmine nädal Alonso ning matemaatiliselt oleks esineliku koht kindel.
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Oleks võinud paremini mängida.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Hea moment tänase mängu juures oli Ingsi värav. Meeskondlik uinumine mängu lõpus rikkus hea päeva.
                  Kohtunik oli tõesti täna tasemel - jätta penalti ja punane andmata.

                  Kommentaar


                    Hea meel Ingsi üle. Solankel oleks ka vaja sellist õnnestumist.
                    Jube palli kõigutamine käis seal tagaliinis. Pärast Coutinhot pole meest kes veaks palli ettepoole, teeks mõne ilusa triblingu - ehitaks mängu.
                    http://www.powerplaymanager.com/r1533770 Tee endale hoki-, korvpalli-, käsipalli- ja jalgpallimeeskond.

                    Kommentaar


                      Standardolukordade kaitsmine - jälle! Ikka sugugi ei osata oma vigadest õppida. Ingsi lugu muidugi vahva, ehk leiab suvel klubi, kus neid väravaid tuleb veel palju.
                      Peab lootma, et vähemalt Anfieldil leitakse piisavalt motivatsiooni. Kahest koduvõidust piisaks vähemalt neljandaks kohaks.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Mes asja? Muundasime mingi 10 minutiga kotis olnud 3p 1p'ks? Tabeli viimase vastu? Lambi olukordades? Old habits die hard...

                        Kommentaar


                          Klopp ütleb nii mõndagi huvitavat. Minu jaoks muutus veelgi sümpaatsemaks.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Laupäevast mängu nägin vähe. Natukene jääb kripeldama 2-0 2-2 peale viimist aga punkt on ka asine. Homme uus päev ja Roma'ga tuleb mehine lahing. Dzeko suht äge vend ja jõuline. Virgile, Lovernelile ja Klavanile edu soovima vaid.
                            Samuti Mo Salah sai vääritud auhinna. Õnne ka minu poolt samati. Pep ütles, et Kevin oleks pidanud saama aga omasi peab ikka hoidma.

                            Y.N.W.A
                            ..ja nii ongi

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                              Laupäevast mängu nägin vähe. Natukene jääb kripeldama 2-0 2-2 peale viimist aga punkt on ka asine. Homme uus päev ja Roma'ga tuleb mehine lahing. Dzeko suht äge vend ja jõuline. Virgile, Lovernelile ja Klavanile edu soovima vaid.
                              Samuti Mo Salah sai vääritud auhinna. Õnne ka minu poolt samati. Pep ütles, et Kevin oleks pidanud saama aga omasi peab ikka hoidma.

                              Y.N.W.A
                              Richard vol2

                              Kommentaar


                                Algselt postitas NEY Vaata postitust
                                Richard vol2
                                Mis sa sellega tahad öelda? Ma väga Reali teemas sees pole...
                                ..ja nii ongi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X