320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aa, Kes see nr 5 Liverpooli poolt täna mängis?

    Kommentaar


      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
      Porto esimesed 20 minutit tegi päris kõrgelt ja tugevat pressi, kuid siis väsisid. Edasine on ajalugu.
      Natukene ründavama suunitlusega meeskonnad sobivad meile ikka väga hästi. Ülemine kolmik on letaalne ja kui keskmine trio heas hoos on, siis vastast ei ole.

      Gini ja Milner tegid täna ulmeliselt hea mängu. VVD ja Lovren ei breinfartinud, Karius tegi oma ja TAA oli samuti väga hea, eriti just kaitsefaasis mis ei tundu tema puhul just kõige tugevam külg olevat.

      P.S. Klavani naasemisega treeningutele on kaitseliin mängima õppinud. 180 minutit, väravate vahe 7:0.
      Mulle pigem tundus, et Liverpool ei läinud ise suurt survet algul peale minema, vaid mängiti tasakaalukalt. Oodati Porto 20 minutit ära, ja siis tõmmati käigud sisse, ning peale 2-0'i oli juba walk in the park, hoia kaitset ja karista kontratega.
      Karius ja VVD on korralikult enesekindlust toonud.
      Mane puhul esimesed 2 väravat pigem poleks eriti midagi muutnud, just see kolmas löök, mida ta pole nüüd juba paar kuud julgenud ette võtta, saab ehk oluliseks rolliks sellel vormi tõusul.

      Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
      Aa, Kes see nr 5 Liverpooli poolt täna mängis?
      Gini.

      Kommentaar


        James Milner is the top assist provider in the 2017/18 Champions League.
        6 vist

        Kommentaar


          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
          Porto esimesed 20 minutit tegi päris kõrgelt ja tugevat pressi, kuid siis väsisid. Edasine on ajalugu.
          Alguses paistis jah, et tuleb raske, aga siis kuskil 15 min pealt hakkas muutuma - mis mulle tundus, oli see, et Porto taktikast lihtsalt saadi aru ja hakati nende keskvälja blokist ja poolpressist äärte kaudu mööda mängima. Kokkuvõttes jäi portol lihtsalt intensiivsusest kõvasti puudu. Mida oleks nagu eeldanud, et tuleb selline rõve tricky võõrsilmäng a la sevilla. Aga jah, nagu öeldud, sellist naudingut poleks oodanud, täiesti sillas.

          ona-nihhenit ka:
          Roberto Firmino equals Steven Gerrard's record for the most #ChampionsLeague goals for Liverpool in a single season

          Sadio Mane is the fourth Liverpool player to score a hat-trick in the Champions League, after Michael Owen, Yossi Benayoun and Philippe Coutinho
          ★★★★★★

          Kommentaar


            aferist ja loll-ivan teeb järgi
            ★★★★★★

            Kommentaar


              69-ndal minutil võin mina ka asju teha.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Ilus mäng. Kõik klappis. Esimesel poolajal tegi keskväli tugevalt tööd, et kaitsele tuge pakkuda ja sellega võeti väiksemgi mängulust Portolt. Porto ise oli muidugi ka selline imelik. 20ne minutiga väss ja tuttu ära? Imelik.

                Aga täna on kõik ilus!

                Kommentaar


                  Minu arust oli mängupilt suht keskpärane, esimesel poolajal lausa halb. Väravavahi prohmakast ja postist Salah jalale tagasi põrganud pallid andsid esimesel poolajal ilma suurema vaevata ideaalse kaheväravalise eduseisu. Teisele poolajale tuli Porto rüdavamalt peale, mis meile sobib ja said nii ka kiirelt kolmanda välja võtta ja mänguisust lahti. Pärast seda läks juba lihtsamaks. Realiseeriti ebareaalselt hästi. Opta xG pakkus meile 2,7 väravat. Vabalt oleks võinud poolajale vastu minna ka kaotusseisus, aga õnn oli meie poolel.
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Redman Vaata postitust
                    Minu arust oli mängupilt suht keskpärane, esimesel poolajal lausa halb. Väravavahi prohmakast ja postist Salah jalale tagasi põrganud pallid andsid esimesel poolajal ilma suurema vaevata ideaalse kaheväravalise eduseisu. Teisele poolajale tuli Porto rüdavamalt peale, mis meile sobib ja said nii ka kiirelt kolmanda välja võtta ja mänguisust lahti. Pärast seda läks juba lihtsamaks. Realiseeriti ebareaalselt hästi. Opta xG pakkus meile 2,7 väravat. Vabalt oleks võinud poolajale vastu minna ka kaotusseisus, aga õnn oli meie poolel.
                    Arvan, et õnnega siin küll mingit suurt pistmist ei olnud. Porto mängiti 101% üle ning on ebareaalne öelda, et eilse mängu põhjal aitas meid ainult õnn. Igaljuhul oli korralik mäng. Väga huvitav oli vaadata Redmen TV V-Logi kusjuures sellest kõigest. At its best...

                    Muide. Panin 50€ Liverpooli CL võidule. 11/1 ja viiendana pakutakse võitjaks meid. Elame näeme.
                    Y.N.W.A
                    Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                    Kommentaar


                      Meel on nõnda helge, et tahaks 'pooli hetkeseisule otsa vaadata.
                      Tundub, et äärekaitse on lahendatud - noored mehed möllavad ja arenevad, Clyne tuleb tagasi, saab roteerida ja ollakse omadega mäel.
                      Keskkaitsesse võtaks ideaalmaailmas van Dijki kõrvale maailmaklassi venna, aga usun, et eeloleval suvel sinna kedagi ei osteta.
                      Kiipri osas on Kloppil keeruline otsus teha. Karius paistab kiiresti arenevat - nüüd kui mänguaega saab. Teisalt muidugi mammutvaht annaks kogu tiimile tohutult enesekindlust.
                      Keskväljale võtaks ideaalis nii lõhkuva pooliku kui loova geeniuse. Kui need mõlemad saaks ja tänasest ründest kinni hoiaks, võiks juba tiitlitele mõtlema hakata. Aga see rohkem nalja mõttes öeldud. Can ilmselt lahkub, kuid Keita tundub väga lootustandev, temast võib kiiresti supermees saada meil.
                      Ründes tuleb praegusest kümne küünega kinni hoida. Ei kujuta küll ette, kuidas lõunamaa rahvast Salahist eemal hoida. Ehk ta siiski ühe hooaja meile veel kingib.
                      Kokkuvõttes arvan, et suvel jänkid rohkem raha ei anna kui ühe tipptegija ostuks ning et see mees tuleb keskväljale. Vahi osas tundub praegu 50/50.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Kiipri osas on Kloppil keeruline otsus teha. Karius paistab kiiresti arenevat - nüüd kui mänguaega saab. Teisalt muidugi mammutvaht annaks kogu tiimile tohutult enesekindlust.
                        Kiipritega pole just kõige lihtsam, keda näeksid tulemas? Ma suutsin vaid Handanovici välja nuputada. Ülejäänud ei kõlanud mõistliku lahendusena, kui Kariuses on kamaluga potentsiaali.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Kui jutt käib sellest Liverpoolist, mida ma tean, siis soovitan lähtuda macca signatuurist. Ehk - ärge muretsege, see läheb üle. :P Ehkki tore oleks vahelduseks midagi ägedat võita (ja siis jälle mutta kukkuda onju).

                          E:

                          Milanil on ju ka väravavaht üle?
                          No enam teda vist ei taheta...

                          Kommentaar


                            Karjus poiss tegi yhe super hea m2ngu ja 2kkitselt mure lahendatud? V6ib olla ma saan asjadest valesti aru, kuna eriti scousereid ei j2lgi..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                              Karjus poiss tegi yhe super hea m2ngu ja 2kkitselt mure lahendatud? V6ib olla ma saan asjadest valesti aru, kuna eriti scousereid ei j2lgi..
                              2 mängu.

                              Kommentaar


                                Õige on vast öelda, et murega tegeletakse ning hetkel võib öelda, et õiges suunas. Tuli sisuliselt ju Karius meile katkise käega ning sattus süsteemi, mis oli praak ning meedia otsustas veelgi õli tulle valada - kõik see enesekindlusele hästi ei mõju.

                                Õige suund tähendab seda, et kui Karius siiski ei õnnestu, siis on suvel siht kindel - keegi on vaja rahapakkidega surnuks lüüa.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X