320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Pardon mu rumalust, ma tegelikult vaatasin küll mängu, vähemalt seni, kuni West Ham munadega võitles, aga kes meil kapten oli? Või see rant Milno pea ümber oli mingi uus kaptenipael?
    Ikka Milner oli.

    Kommentaar


      Kas Henderson ei saanud paela peale platsile tulekut?

      Kommentaar


        Ikka leib.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Esimese poolaja põhjal pole midagi häbeneda. Kõik toimib. Vist on põhjust seda hooaega teraselt jälgida.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            WHU ei viitsinud ja selliste meeskondadega meil raskusi pole. Miinimum eesmärk, 3p tuli ära ja boonusena ka taga null. 3 värav oli küll kohtunike kala, aga pilti see eriti vist ei oleks muutnud. Keita oli kunn!
            DS üle ka hea meel!

            Kommentaar


              Mis-asja. Hommik juba käes ja Kloppi dualcock wankist polegi gifi?


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Milly's game.
              Uskumatu tüüp ikka. Robocop.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                Mis-asja. Hommik juba käes ja Kloppi dualcock wankist polegi gifi?


                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  et minu töö on siis see siia tuua?

                  18+
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                    Uskumatu tüüp ikka. Robocop.
                    Man of the Match, @LFC ‘s James Milner
                    Most in match in all of these categories
                    122 touches
                    Completed 95/102 passes
                    3 chances created
                    7 crosses
                    12.55km distance covered
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Alissonil olla vokaalset autoriteeti. Kõlab hästi, Migsil polnud sedasamust üldse. Teisal kirjutavad, et Salahil hakkab juba raske teise hooaja sündroom pihta. Mobiilikasutus autoroolis.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Matip on tagasi, mängis klubisiseses treeningmängus. Klavan ja Lovren endiselt audis, aga keskkaitsevalikud paremad kui eelmisel nädalal.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Selle teema võib nüüd sulgeda?

                          Kommentaar


                            Naistetiim on huvitav teema. Neil on uus nimi - Vanamoodne Ladies on nüüd Women, uued treenerid Leedsist tuntud Neil Redfearn ja Chris Kirkland kiiprite peal. Ja mängijad ka täiesti uued, eelmise aasta ebaõnnestunud sats jooksis laiali. Hooaja esimene ametlik mäng on karikaheitlus värskelt loodud Manu naistetiimiga. Pühabal.
                            Ja mis Ragnarinhosse puutub, siis õige otsus. Viienda-kuuenda valiku keskkaitsjana oleks see olnud kurb hooaeg.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Tra, kopp on ees. Iga aasta müüakse parim mängija maha...

                              Kommentaar


                                Ja läinud meie Raku siit ongi. Mõneti üllatav, aga samas loogiline. Lepingut oli jäänud ju ainult üks aasta. Aga paljud keskkaitsjad on siin vigased. Eks Jürka kasutab viimases hädas CB-l siis Fabinhot.
                                Aga mis hind? €2M. Okey, vanus 32 ja lühike leping alles, aga ikkagi. Cagliarilt hea tehing ja edu Rakule seal.
                                Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan siirdus viiekordse Euroopa meisterklubi Liverpooli ridades Itaalia kõrgliiga meeskonda Cagliarisse. Tegu on neli aastat Saksamaa Bundesligas ja kaks hooaega Inglismaa Premier League’is pallinud Klavani karjääri kolmanda tippliigaga.

                                http://www.powerplaymanager.com/r1533770 Tee endale hoki-, korvpalli-, käsipalli- ja jalgpallimeeskond.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X