320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viimase intervjuuga tahtis vist kriitikutel suu kinni panna, aga tundub, et tegi asja hullemaks. Ei tundu, et tal just kõige paremad nõustajad on... Pealegi räägitakse, et klubi ei andnud selle intervjuu toimumisele nõusolekut. Mida see ka ei tähendaks.

    Siiski, nagu juba veidi aega teada on:

    "I keep hearing I've rejected all sorts of contracts. Me, the club and my reps have spoken about it and put talks on hold until end of season, so it's frustrating to hear the contract situation keep going on and on. I just wanted to get my point across on the whole thing."
    Hendoga sama lugu, tema tulevikuga seoses on aga kordi vähem kahtlusi. Hooaja lõppedes vaatab, kes ja kui palju saama hakkab. Suurepalgalisi mängijaid lahkub klubist nii mõnigi - küll mõlemad oma raha ikkagi kätte saavad. Ja kui lahkukski, siis pole kahjud sugugi parandamatud. Klubis palju noori mängijaid, kes tema koha üle võiks võtta. Jääks suurest potentsiaalist ilma, aga vastu saaks kindlasti päris korraliku summa raha. Võimalike sihtkohti on talle mõttetu ennustada, aga usun, et John W. Henry teeb kindlaks, et mitte Arsenali.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Reaalsed valikud: Manchesteri klubid (punane ja sinine), Chelsea, Arsenal, PSG.

      Mitte väga: Valencia, Barcelona, Real Madrid, Juventus.
      Raalsed valikud on United või Arsenal? Julgen selles kahelda.
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Algselt postitas Redman Vaata postitust
        Raalsed valikud on United või Arsenal? Julgen selles kahelda.
        Ma vōin küll eksida, aga minu teada Raheemi lemmik klubi oli/on United.

        Kommentaar


          Algselt postitas Redman Vaata postitust
          Raalsed valikud on United või Arsenal? Julgen selles kahelda.
          Kuna Sterling soovib tiitleid võita, siis välistaks Unitedi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jose Vaata postitust
            Ma vōin küll eksida, aga minu teada Raheemi lemmik klubi oli/on United.
            Iga teise 15 aastase Londoni noormehe lemmikklubi eelmisel kümnendil oli United. See ei ole mingi trollimine vaid nii lihtsalt oli. Üsna kõnekas on siin muidugi ka asjaolu, et ta liitus Liverpooliga in the first place.

            Profiks saades vaadatakse asju vähe kainema mõistusega kui mingi lapsepõlve sümpaatia ja on üsna raske näha, et mõni mängija ise viitsiks just viharivaaliga liituda. Sterling on ses suhtes vaikne ja tagasihoidlik noormees, mitte mingi Tevez vms. Ja teiseks, et Liverpool ise müüks ta Unitedile. Viimati juhtus see 60-datel.
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Algselt postitas Makuz Vaata postitust
              Viimase intervjuuga tahtis vist kriitikutel suu kinni panna, aga tundub, et tegi asja hullemaks. Ei tundu, et tal just kõige paremad nõustajad on... Pealegi räägitakse, et klubi ei andnud selle intervjuu toimumisele nõusolekut. Mida see ka ei tähendaks.
              Näiteks mulle (ja ma olen kindel, et VÄGA paljudele) jalkafännidele üle maailma tegi see intervjuu pildi tema motiivide osas natukene selgemaks. PR-töö on just hea. Mina olin kindel, et mees on ära hellitatud ja ajab suuri summasi taga, kuid tegelikult tahab tiitleid võita. Samas see pani mind ka küsimusi küsima. Mulle tundub küll, et Liverpool on suure glory poole teel ning miks ta peaks oma klubi võimekuses kahtlema? + Liverpooliga midagi võita oleks umbes 92x epicum kui ükskõik mis teise klubiga maailmas minu meelest. (päris)Punastega oleks tal võimalik saada legendiks ning üle maailma armastatuks, aga move ükskõik kuhu mujale teeks selle talle natukene raskemaks.
              Peale mõningast mõtlemist ning arutamist olen ma siiski kindel, et mees jääb Liverpooli ja järgmine hooaeg tuleb tal absoluutne stand-out hooaeg.

              Kommentaar


                Amos lükkab viimast jinxi sisse. inb4 Sterling2Arsenal

                Aga pole ju hullu, kui on Ibe!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Peale mõningast mõtlemist ning arutamist olen ma siiski kindel, et mees jääb Liverpooli ja järgmine hooaeg tuleb tal absoluutne stand-out hooaeg.
                  Tüübil on veel kaks aastat kehtiv leping. Ta võib anda või sada intervjuud, edasise saatuse otsustab John W. Henry.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Kas keegi viitsib selle inteka video kujul siia ülesse lükata? Tänud ette.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Kas keegi viitsib selle inteka video kujul siia ülesse lükata? Tänud ette.
                      Ole lahke:

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Amos lükkab viimast jinxi sisse. inb4 Sterling2Arsenal

                        Aga pole ju hullu, kui on Ibe!
                        Mustanahaline + inglane.
                        Eeldused diiliks on nagu olemas ju.

                        Kommentaar


                          Nojah video oli natukene midagi muud, kui nopped erinevate ajalehtede webiportaalidest. Minu paar tühja purki kogu selle jutu peale:
                          a) Raheemi lahkumine on aja küsimus. Ma ei ütle, et see juhtub sellel või järgmisel suvel, kuid uut JC temast ei tule. Ekstreemsemal juhul SG, kuid pigem LS.
                          b) Keegi on õpetanud talle vastuste andmise diplomaatiat
                          c) Palju sõltub 'poolist endast. Kui oleme konkurentsis (FA kopsik, CL koht) siis on lootused Raheemi kinni hoida suuremad.
                          d) BR süsteem nagu ju töötab, aga samal ajal tegeletakse ka lollustega (Aspas ja Lambert). Potensiaalsetele staaridele on alati vaja kõrvale juba ennast tõestanud mängijaid. LS ja GS lännu, DS laatsaretis, kellele peab nooruke Raheem treeningul otsa vaatama? Hendo alles tõestab ennast (ja kuradima hästi), kuid ta pole maailmaklass, aasta vanema Philipega? Pole kedagi kes temast pea jagu üle oleks. Ehk 'pool peab mõtlema, kuidas tema ümber saada rohkem selliseid mängijad kellele Raheem vaataks alt ülesse mitte ülevalt alla.
                          e) Moneyballil on oma võlu, aga see ei tööta alati ja kõigi peal. 'pool ei saa taanduda mingisuguse kalli meeshoora rolli, kellelt kord aastas füüri eest koor pealt ära riisutakse. See koht on juba Spursi poolt võetud. 'pool peab olema ambitsioonikam. Ehk ka boardil peab olema mune, et konkreetne olla.

                          Kokkuvõttes vahet ei ole kauaks Raheem meile jääb, sellised üleminekujutud ei vaibu enne kui ta läinud on.

                          Kommentaar


                            mingu.
                            mc jünger.Anus Äärits.

                            Kommentaar


                              Isegi kui ta sõlmib uue lepingu, siis on rahu vaid kuni järgmise korrani. Juba eelmise lepingu sõlmimisega oli probleeme kui noormees oli vaevalt 18. Teiseks on mees praegu 20, et nagu veidi vara sellist ambitsiooni juttu rääkida. Jõuab veel siin, seal ja kolmandas kohas mängida karjääri jooksul küll. Eks muidugi ambitsoon ole kõige kergem "vabandus", aga siin ma näen hetkel küll vaid, et põhiküsimus on rahas. Küllap teab ta väga hästi ka ise, et Citys lükkaks 200k taskusse, et milleks siis leppida Liverpooli pakutud 100k-ga.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                                Profiks saades vaadatakse asju vähe kainema mõistusega kui mingi lapsepõlve sümpaatia...
                                Lol? Ülipaljud mängijad liituvad oma "lapsepõlve lemmikklubidega". Mõned neist liituvad viis korda järjest klubi vahetades alati oma lemmikklubiga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X