320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ManU vastu oli hea ju. Derbis oli ka hea ju.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      [QUOTE=-RoMaRiO-;1805186 Ütlust "et mängija on nii hea kui on tema viimane mäng" järgitakse küll ainult Twitteri spetsialistide poolt. Ükski tõsiseltvõetav treener seda põhimõtet küll ei järgi.[/QUOTE]

      ei usu, et ükski tõsiselt võetav treener siin kommenteerimas käib, või oleks mõistlik eeldada, et käib. enamasti ju siin jutud ja arvamused arenevadki peale mänge, siis on igati loogiline, et hinnatakse peamiselt justnimelt viimast esitust.

      Kommentaar


        Siin on juba seda keskvälja kenasti probleemina välja toodud. Ja mis sealses saamatuses vale on, on mu meelest liialt ühesugused mängijad selles tagumises kolmes. Kui on Hendo, Can ja Gini, on meil kolm lõhkuvat töölooma, kes - nagu oleme ka päris hiljuti näinud - saavad hästi hakkama tugevate vastastega, kus mäng lahtine. Kui aga vastas on buss ja meile 'antakse' possession ja/või kui vastane lõhub hoopis meie mängu, on selline keskväli järsult liiga ühekülgne ja jääb hätta nii millegi loomise, kui mängu kontrollimisega.

        Ei ole isegi nii suur mure et just Mane on ülemisest kolmest puudu, suurem mu meelest et Lallana alumisest. Kuigi need on omavahel seotud. Ühesõnaga läheb Lallana mängutegemis oskus ja press raisku, kui ta ülemises kolmikus kuhugi äärele kaob. Mu meelest lihtsalt ei ole valikut, kui et kasutada Mane äraolekul Origit või Studge'i tipus ja tuua Lallana tagasi. Can - kahjuks - has been killing it.

        Hoopis muu asi on ka muidugi see üleüldine jala sirgu laskmine nõrgemate vastu, mis on probleem juba aastaid ja aastaid ja mis kuidagi ei taha välja juurduda. Vahel paistab nagu minnakse lihtsalt kohale mõtlemisega, et sellest piisab, et tulin. Selle üle võiks pikemalt filosofeerida, aga niikaua kui hulgi libastutakse võidetavates mängudes, ei olegi asja kuhugi kõrgele - ei sitta serlok eks.

        Praegu on kahtlemata raske hetk, aga usun, et kevadel tuleb juba parem vorm tagasi ja võiks kõvemat hooaja lõppu vähemalt loota.



        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Ühesegi nendesse tiimidest ei Lallana ega Firmino lihtsalt ei kõlbaks.
        päris karm väide ikka, palju see hooaeg Liverpooli mänge oled päriselt vaadanud?
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          Ei ole isegi nii suur mure et just Mane on ülemisest kolmest puudu, suurem mu meelest et Lallana alumisest. Kuigi need on omavahel seotud. Ühesõnaga läheb Lallana mängutegemis oskus ja press raisku, kui ta ülemises kolmikus kuhugi äärele kaob. Mu meelest lihtsalt ei ole valikut, kui et kasutada Mane äraolekul Origit või Studge'i tipus ja tuua Lallana tagasi.
          LFC's league results with Lallana playing this season:
          Central Midfield: W8 D3 L1 2.25 points per game.
          Other positions: W4 D2 L2 1.75 ppg.
          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            Can - kahjuks - has been killing it.
            Sinu meelest on ta kahjuks hästi mänginud ?
            Minu meelest ta ei ole hästi mänginud.

            e. või on mingi vinge sarkasm.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Muidugi ei pea kiitma ainult ning igasugune kriitika on põhjendatud kui see on asjakohane. See kommentaar ei olnudki ainuisikuliselt seotud Klavani ja tema esitustega vaid üleüldiselt on jabur see emotsiooni pealt lühikest perspektiivi silmas pidav klähvimine "kõik on super ja fantastiline" või "kõik on perses". Ütlust "et mängija on nii hea kui on tema viimane mäng" järgitakse küll ainult Twitteri spetsialistide poolt. Ükski tõsiseltvõetav treener seda põhimõtet küll ei järgi.
              Ma julgeks öelda umbes kaks asja. Pole küll isamaaline jutt.

              1) Õhus on suht horror olnud ikka päris mitu mängu.
              2) Kui kolmas keskkaitsja terve ja Klavan pingil, siis tema on kõige kehvem nendest kolmest. Varem oli ka Lucase järel ehk neljas. See ütleb ka nii mõndagi.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                1) Õhus on suht horror olnud ikka päris mitu mängu.
                Ja enne horror'it keskväli pidas.

                Tegelikult olen selle inimesega nõus - kes siin eelnevalt kirjutas. Raku ei vea paraku premmi vajalikku taset kuidagi välja. See kes väidab vastupidist, see lihtsalt valetab iseendale näkku. Loopige kirveid või saatke p..., aga nii see on.

                Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                Sorri kes vastupidist arvavad, aga sain aru juba kuuldes uudist, et Klavan läheb Liverpooli, et seal ta hakkama ei saa. Usun, et Kloppil mõttes mõlgub kellegi teise kindlama soetamine sinna. Algus oli hea aga nüüd lausa Klavan rikub Liverpooli mänge. Saksamaa ja Inglismaa on siiski teine tera. Oleks võinud vähemalt aasta veel Augsburgis olla
                Benitez: "In football, everything is a lie".

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saver Vaata postitust
                  Ja enne horror'it keskväli pidas.

                  Tegelikult olen selle inimesega nõus - kes siin eelnevalt kirjutas. Raku ei vea paraku premmi vajalikku taset kuidagi välja. See kes väidab vastupidist, see lihtsalt valetab iseendale näkku. Loopige kirveid või saatke p..., aga nii see on.
                  2 sitta mängu, bundesliga üks parimaid kaitsjaid ja premis ei vea välja? sa oled ikka üks uskumatult loll inimene.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    /.. bundesliga üks parimaid kaitsjaid ../
                    Umbes-täpselt sama jutt käis siin alguses ka Kariuse kohta. Hetke olukord on aga teine.
                    Benitez: "In football, everything is a lie".

                    Kommentaar


                      Klavan tegi seeria, kus tema osalusel löödi viies mängus Liverpoolile vaid üks värav ja selles seerias mängiti City, Evertoni, Boro, Stoke`iga ja poolaeg WHU vastu. Siis tõstsid kõik mehe pilvedesse. Nüüd on käsil s*tem seeria ja kohe ei ole PL-i tase? Romario pani eelmisel lehel tehtud kommentaariga tõesti pihta ja põhja.

                      Algselt postitas Saver Vaata postitust
                      Umbes-täpselt sama jutt käis siin alguses ka Kariuse kohta. Hetke olukord on aga teine.
                      See Karius, kes 'pooli nagu seda samust pilpa peal kandis karikamängus Sotoni vastu. De Gea polnud ju ka oma esimesel poolaastal Premmi tase.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        2 sitta mängu, bundesliga üks parimaid kaitsjaid ja premis ei vea välja? sa oled ikka üks uskumatult loll inimene.
                        Kui see väide nüüd ligilähedaseltki tõene oleks - siis selle 4 mil hinnasildi juures oleks kosilasi olnud iga päev jalaga segada.
                        See peaks sulle juba ära ütlema, et kohe kindlasti polnud tegemist bundesliga ühe parema kaitsjaga. Hinna/kvaliteedi suhtelt küll, aga ....kvaliteedist jääb puudu. Just stabiilsusest. Keskkaitsja ei saa lubada nii palju vigu, kui miski EmreCan teeb iga mäng. Ühe viga lõpeb pallikaotusega, teise viga väravaga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Klavan tegi seeria, kus tema osalusel löödi viies mängus Liverpoolile vaid üks värav ja selles seerias mängiti City, Evertoni, Boro, Stoke`iga ja poolaeg WHU vastu. Siis tõstsid kõik mehe pilvedesse.
                          Jah, sest oluline pole mitte hea seeria, vaid stabiilsus. Samas teatud ohuelemendid nagu nõrkus õhus on kogu aeg olemas olnud. Üks mäng seda ei nulli, kui apsakaid jookseb liiga palju sisse.

                          See ei täheda samas, et ta tuleks täiesti maha kanda, teine liiga ja teine stiil nõuab alati harjumist. Kuid natuke reaalsust tuleb kasuks.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Emv Vaata postitust
                            Kui see väide nüüd ligilähedaseltki tõene oleks - siis selle 4 mil hinnasildi juures oleks kosilasi olnud iga päev jalaga segada.
                            See peaks sulle juba ära ütlema, et kohe kindlasti polnud tegemist bundesliga ühe parema kaitsjaga. Hinna/kvaliteedi suhtelt küll, aga ....kvaliteedist jääb puudu. Just stabiilsusest. Keskkaitsja ei saa lubada nii palju vigu, kui miski EmreCan teeb iga mäng. Ühe viga lõpeb pallikaotusega, teise viga väravaga.
                            Pigem mängis vanus ja lepingu pikkus hinnalipikus rolli, aga no mis teha kui enda pea ei lõika.

                            Huvitav, et kui lovren sitta keerab, siis see meelde ei jää, selective memory at its finest.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Ma julgeks öelda umbes kaks asja. Pole küll isamaaline jutt.

                              1) Õhus on suht horror olnud ikka päris mitu mängu.
                              2) Kui kolmas keskkaitsja terve ja Klavan pingil, siis tema on kõige kehvem nendest kolmest. Varem oli ka Lucase järel ehk neljas. See ütleb ka nii mõndagi.
                              1) Klavan ei olegi õhus tugev. Pole kunagi olnud ning ilmselt ei saa ka olema. Ta on selles meeskonnas peamiselt seetõttu, sest ta on palliga enesekindel. Ja Liverpool on meeskond, kes enamus kohtumisest peab olema suuteline mängima palliga. Paradoksaalselt on paremad mängud tulnud välja meeskondade vastu (eelkõige just kaitsefaasi silmas pidades), kes ei lase Liverpoolil nii palju palliga mängida. Kuigi iseenesest mõistetavalt on sellistes mängudes ka teiste liinide toetus suurem. Korduvalt toonitatud värk, aga Klopp teadis täpselt, millise mehe ta toob. A.la Burnley selliste omadustega mängijat endale ei tooks. Liverpool tõi. Erinev nägemus jalgpallist ja nii lihtne see ongi.

                              2) Sinised prillid või mannavaht, aga no kuidagi ei ole tänavuste esituste pealt silma jäänud, et Klavani kasutegur oleks väiksem, või noh, praegu ilmselt moekam öelda, et kahjutegur oleks suurem kui Lovrenil. Kuigi jah, ilmselt jäi see vähemalt praegusel perioodil Klavani viimaseks mänguks põhikoosseisus. Isamaalisus on vahva ja ma ei arva ka, et Klavan oleks Premier League tasemel tippkaitsja, aga arvestades kõiki asjaolusid on see panus väljakul olnud oluliselt kõrgem kui ma oskasin oodata ja loota.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Nüüd on käsil s*tem seeria ja kohe ei ole PL-i tase?
                                Nagu eelpool mainitud, olen samal arvamusel inimesega kes ütles otse välja - Sorri kes vastupidist arvavad, aga sain aru juba kuuldes uudist, et Klavan läheb Liverpooli, et seal ta hakkama ei saa.

                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                See Karius, kes 'pooli nagu seda samust pilpa peal kandis karikamängus Sotoni vastu.
                                Selle kohta olen ma siia juba oma arvamuse kirja pannud. Mis moodi ta siis kandis (?), ole hea ja seleta paari sõnaga.

                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                De Gea polnud ju ka oma esimesel poolaastal Premmi tase.
                                Ikka ja jälle see loll DG jutt. Vardy ei olnud premmi tase 10 aastat. Oli enne seda kriminaal*, kes pidi iga õhtu hiljemalt kell 18:00 kodus olema. Mängis 7. liigas ...

                                Ja ma ei väidagi (ma ei saakski seda teha), et Karius jääbki emmiks. Hetkel ta aga seda on.
                                Benitez: "In football, everything is a lie".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X