320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See mäng peaks juba tehtud olema. Lovrenilt vahva kala ja Sevilla on päris mitu korda ikka täiesti lahti harutatud, aga i-le jääb tihtipeale täpp panemata.

    Kommentaar


      Jube lohakas teine poolaeg ja ei jäänudki palju puudu, et meil tühjad pihud. Väga haprale põhjale on see meeskond ehitatud. No ei näe, et kuskile kaugele sedasi jõuaks.

      Kommentaar


        noo kurat, Gomeze punane kohe tekitas suurema võimaluse Rakule järgmiseks mängus väljakule pääseda!

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Sa ei saa keskkaitses eksimusi teha, kui sind keskkaitses ei ole.

          Kõik on ok. Ta korra purjetas läbi keskvälja rünnakule nagu Messi. Fännid on sillas!

          Ma olen Matipi puhul kusjuures sama asja tähele pannud nagu ka kaasfoorumlane sunseek. City vastu oli vähemalt kaks olukorda, kus Klavan kahe City ründajaga üksi jäi. Ja mõlemas ka imeti sisse. Täna mõlema värava puhul oli küll Lovren peasüüdlane aga näiteks teise puhul oleks Matip paar kiiremat liigutust teinud, oleks ta jõudnud Lovreni eksimust paikama. Esimese puhul kamandas Gomezt ääre peal tsenderdust andvat Sevilla meest katma aga ise jäi olukorrast eemal kotte sügama.

          Kommentaar


            Ikka puhtalt oma viga kui nii paljude väravavõimaluste pealt võita ei suuda. Firmino ülikiirelt posti uhatud pennal - no mis pagana pärast, mäng oleks olnud sisuliselt otsustatud. Aga no - katki midagi ka veel pole.
            Moreno kohta olen väsinud krõbedaid sõnu ütlema: see mängija ei hakka mulle kunagi meeldima. Ründes on tast kahtlemata kasu, aga kui pall vastastel, on mees oma mõtlematuse ja hoolimatuse tõttu suisa ohtlik.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Kuna ma mängu ei näinud, siis kiikasin vähe numbreid. 24-st üritusest saada 7 raamidesse... see ütleb, et kehvalt lahti mängitud olukorrad. Kung fu on lahe, kuid edu saladus peitub kannatlikuses. Nii ei unusta kaitset ning tead, millal ja kuidas, kuhu rünnata.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Eilne võit läks minuarust nii treeneri, kui ka mängijate liigse agaruse nahka. Peale penalti miss'i jätkati julgelt atraktiivse jalgpalli mängimist ja näe, lõikasime sellega näppu endale, vaatamata sellele et päris lõpuni oli õhus, et tuleb ikkagi üks värav veel, aga ei.
                Klopp ei pannud eduseisus kaitset lukku oma vahetustega ja ka mängijad ei hoidnud tagasi.

                Lovren - halb halb, mitte ükski element tema mängus ei tõsta teda Klavanist kõrgemale!
                Matip - see eelnev jutt siin et seikleb, igati nõus + eile oleks ta mängu lõpus meile veel kaotuse suutnud orgunnida - jube.
                Ma ei usu et ma seda siin ütlen, aga neljase kaitseliini parim oli eile Moreno, seda muidugi toetas meie üliagressiivselt ettepoole suunatud mängustiil, aga peale tema ühe toore sissesõitmise, ta debiilsusi ei teinud ja ette minnes oli kasulik. Mõistust veel endiselt piisavalt ei ole, aga jalgu jooksmiseks küll, gotta give him that. Gomez'il pold ka väga viga, aga ette minnes sarnane purakas/efektiivsus puudub veel.
                Ülejäänud mehed - täitsa ägedad, aga Firmino pennal oli overkill - miks oli vaja sellise poweriga seda lööki tegema minna? Edaspidi tahaks teist pendlameistrit - brassidel on mingi peenutsemise element sees, mis ei lase neil lihtsaid olukordi lihtsateks jätta heh.

                Ühesõnaga kokkuvõttes tuleb eilne käestlastud võit ikkagi panna Klopp'i kapsaaeda minuarust (teise poolaja taktika), selle Lovren'i pasa vastu ei olnud tõesti rohtu, aga kõik muu oli veel mõjutatav.

                Õnneks, alagrupis on seis selline, nagu ei olekski mängud veel alanud - kõik võrdne heh.

                Kommentaar


                  Algselt postitas sunseek Vaata postitust
                  ei-ei, ikka ainult Klavan, sest ta on ikkka rõvedalt sitem vend kui 'löön pallist mööda' Lovren.
                  "Löön pallist mööda Lovren" poleks pidanud pallist mööda lööma. See, et tema seda tegi, selleni viis rida halba kaitsetööd. Kõigepealt "oleks" pidanud Can olukorra korralikult ära klaarima, siis Gomez takistama tsenderdust, nüüd alles võib Lovren mööda lüüa, ja ka siit poleks väravat juhtunud, KUI Moreno oleks seisnud ründaja eest, aga mitte taga. Kõik see kokku on lihtsalt selline kombinatsioon, mida me terve hooaja vältel näeme veel oma mõnikend korda. ABC....

                  Ründes raiskame. Teoreetiliselt 3-1 seisult saada 2-2 tulemus jep me oleme selleks võimelised. Korduvalt tõestanud. Ja samuti on korduvalt tõestatud, et pikas plaanis see ei tooda. Keegi peaks seda endale teadvustama mingi moment.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Ma ei usu et ma seda siin ütlen, aga neljase kaitseliini parim oli eile Moreno, seda muidugi toetas meie üliagressiivselt ettepoole suunatud mängustiil, aga peale tema ühe toore sissesõitmise, ta debiilsusi ei teinud ja ette minnes oli kasulik. Mõistust veel endiselt piisavalt ei ole, aga jalgu jooksmiseks küll, gotta give him that.
                    Jalgu vastasele sisse jooksmiseks paraku küll. Ta oleks vabalt juba esimese olukorra eest võinud otse punase saada, teise eest teise kollase raudselt. Ei ole sellist jama vaja.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                      Eilne võit läks minuarust nii treeneri, kui ka mängijate liigse agaruse nahka. Peale penalti miss'i jätkati julgelt atraktiivse jalgpalli mängimist ja näe, lõikasime sellega näppu endale, vaatamata sellele et päris lõpuni oli õhus, et tuleb ikkagi üks värav veel, aga ei.
                      Klopp ei pannud eduseisus kaitset lukku oma vahetustega ja ka mängijad ei hoidnud tagasi.

                      Lovren - halb halb, mitte ükski element tema mängus ei tõsta teda Klavanist kõrgemale!
                      Matip - see eelnev jutt siin et seikleb, igati nõus + eile oleks ta mängu lõpus meile veel kaotuse suutnud orgunnida - jube.
                      Ma ei usu et ma seda siin ütlen, aga neljase kaitseliini parim oli eile Moreno, seda muidugi toetas meie üliagressiivselt ettepoole suunatud mängustiil, aga peale tema ühe toore sissesõitmise, ta debiilsusi ei teinud ja ette minnes oli kasulik. Mõistust veel endiselt piisavalt ei ole, aga jalgu jooksmiseks küll, gotta give him that. Gomez'il pold ka väga viga, aga ette minnes sarnane purakas/efektiivsus puudub veel.
                      Ülejäänud mehed - täitsa ägedad, aga Firmino pennal oli overkill - miks oli vaja sellise poweriga seda lööki tegema minna? Edaspidi tahaks teist pendlameistrit - brassidel on mingi peenutsemise element sees, mis ei lase neil lihtsaid olukordi lihtsateks jätta heh.

                      Ühesõnaga kokkuvõttes tuleb eilne käestlastud võit ikkagi panna Klopp'i kapsaaeda minuarust (teise poolaja taktika), selle Lovren'i pasa vastu ei olnud tõesti rohtu, aga kõik muu oli veel mõjutatav.

                      Õnneks, alagrupis on seis selline, nagu ei olekski mängud veel alanud - kõik võrdne heh.
                      Ja kui oleks kaitsesse tõmbutud ja sisse imetud, siis saanuks öelda, et tra miks hoidma jäime, võinuks veel jahtida ju?
                      Uut pennulööjat küll vaja pole. Firmino on väga hästi löönud neid, kui Milnerit pole olnud. Henderson palli taha või?

                      Kommentaar


                        Coutinhole vilistati ka?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mataza Vaata postitust
                          Coutinhole vilistati ka?
                          Ei. Standing ovation
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            "Löön pallist mööda Lovren" poleks pidanud pallist mööda lööma. See, et tema seda tegi, selleni viis rida halba kaitsetööd. Kõigepealt "oleks" pidanud Can olukorra korralikult ära klaarima, siis Gomez takistama tsenderdust, nüüd alles võib Lovren mööda lüüa, ja ka siit poleks väravat juhtunud, KUI Moreno oleks seisnud ründaja eest, aga mitte taga. Kõik see kokku on lihtsalt selline kombinatsioon, mida me terve hooaja vältel näeme veel oma mõnikend korda. ABC....
                            Ei ole mõtet seletada. Kas sa ei saa aru, meie siin oleme RIIGIREETURID!
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Krdi ebajopp ikka eila. Sevilla pani duhhiga ja sai autasuks magusa punkti. Mänguliselt olime ikka peajagu üle. Coutinho tundus küll mõtetega faking kataloonias juba. Touch oli paigast ära nagu rahvaliiga poistel laupäeva hommikul. Loodame parimat, sest kui mingi järgmine Ederson nägu ees Manele jalga sisse lendab ja mängukeelud tulevad, siis jääb ka rünnak hõredaks. Aga CL Anfieldil - peab meeldima rsk!

                              Kommentaar


                                Homse eel teatas Klopp, et Mignolet on väravas, Moreno ilmselgelt jätkab kuna olnud Sevilla vastu suurepärane (tõesti?), Gomez ja A-A roteerivad, nii et ilmselt nüüd siis viimase kord. Ings olla ok, Lallana hakkab vaikselt jooksma, aga Clyne on kuude kaugusel.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X