320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas NOT Vaata postitust
    Value equations – Looking at signings over the past 3 years to compare where value in the market can be found.
    homo aga see-eest loll
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas NOT Vaata postitust
      Value equations – Looking at signings over the past 3 years to compare where value in the market can be found.

      Mesut Özil (£12m) + Sami Khedira (£12.5m) + Rafael Van der Vaart (£8m) + Javier Hernandez (£6m) = £38.5m VS Andy Carroll = £35m

      Samir Nasri (£12.5m) + Gareth Bale (£10m) + Wesley Sneijder (£12m) + Kevin Nolan (£4m) + Marouane Chamakh (free transfer) + Rafael Van der Vaart (£8m) = £46.5m VS Charlie Adam (£14m) + Andy Carroll (£35m) = £49.

      tõsiselt kulda väärd diilid :P
      Aga proovi sa nüüd Nasrit, Sneijderit või Balei 10 milliga osta. Seda ei saa ju nii praegu võrrelda. Äki Carroll hakkab ka super-strikeriks ja suvel maksab ta juba 2x rohkem kui praegu ;P
      sigpic

      Kommentaar


        Oot, Adam on siis tulnud või mitte?

        Kommentaar


          Ei ole tulnud ning ta jääb Blackpooli vähemalt hooaja lõpuni .

          Kommentaar


            Sky Sports News are reporting Andy Carroll has completed a deal with Liverpool, penning a five-and-a-half-year contract.

            Palju õnne! Vaatame huviga mida 35milli teeb!
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Kuidagi raske on omaks võtta mõtet, et kogu tänane hoorlus tõesti positiivselt ära tasub.
              Otsese rivaali juurde üle - unustamatult jälk !

              Kommentaar


                "It's every footballers dream to play for a big club and I can finally do that now"

                Kommentaar





                  Andy Carroll will wear the No.9 shirt for Liverpool.

                  ----------------



                  Luis Suarez will wear the No.7 shirt for Liverpool.
                  U-21 on minu elu mõte!

                  Kommentaar


                    kujutan ette juba seda, milline pinge inglasele peale tuleb, kui mõne sita mängu kohe teeb siis kindlasti kohe minnakse ju hinnasildi kallale..

                    Kommentaar


                      samas võib juhtuda ka nn. "Berbatovi sündroom". Viis hooaeg järjest ei leia isegi putsasid üles ja siis järsku hakkab kõmmutama nii et ei jõua ühe päeva jooksul kõiki hooaja väravaid youtubes ka ära vaadata...Ärge hinnake ühtegi tehingut lühiajalises perspektiivis! BERBA 4 LIFE!!!
                      Aga fännidele keeras küll Torres muidugi valusalt, kui ennem eilset oli ta lihtsalt üks failinud ja kohutava lõustaga homo. Siis nüüd müüs ta oma hinge maha ja näitas et tal pole mingit lugupidamist oma fännide ega klubi vastu. Sellised vennad tuleks ise ka põlema panna! Sellised mehed häbistavad jalgpalli! Aga kahjuks paljud jällegi fännavad selliseid.
                      Kui midagigigi postiivset otsida, siis vähemalt ei läinud ta konnaõgijate ega Webbi sõprusklubisse
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        no tegelikult peaks arvutama nii, et Torreses väärtus suvel oleks olnud arvatavasti umbes 35-40 milli, Carrolli väärtus kuskil 20-25 milli. Niiet selle lõbu maksis kinni kõik Chelsea. Riske kannavad sinised.

                        Torres on koos Naniga kõige naisemad mängija PL-is. Ta on tujukam platsil kui enamike naisterahvaid. Carrol ja Suarez on nooremad ja tahavad rohkem, kuigi pisut võivad tasemelt alla jääda. Samas Carrol on pikem ja jõulisem mängija, kes võib punktid kindlamini ära tuua tabeli teise poole kappide võiskondade vastu, kus vana lfc jäi selgelt peamängus alla. Samuti on ostetud mängijad nooremad ja sobivad pikaajaliste plaanidega paremini.

                        Kommentaar


                          No palju õnne, Suarez on ikka exploding boy near the goal, toppige Chelsea siis kotti ja väänake toores taha, ohh so lovely.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Võib ju üritada spekuleerida, miks need kaks küllalt ebameeldiva renomeega tegelast nüüd Anfieldi hullutavad.
                            Kenny ilmselt kaardistas kiiresti 'pooli suurima probleemi. Peale tõrkuva Torrese ei ole klubis tasemel täiseas ründajaid. Babel ja Ngog ei olnud päris see, mida vaja, välja laenatud Ecclestone'ist rääkimata. Kuyt on aastatega muutunud või muudetud keskväljuriks. Algne idee oli lihtsalt keegi Torrese kõrvale hankida. Suarez oli kättesaadav ja end MM-il näidanud. Torrese lahkumissoov tuli ilmselt mõnevõrra ootamatult. Aga kui sai selgeks, et Chelsea on valmis maksma ükskõik mida, soovis Kenny asenduseks nooremat inglasest ründajat, kes mõne värava juba Premieris löönud. Valik polnud suur - arvestades ka sellega, et hetke esiviisik 'poolile mängijaid ei müü.
                            Carrolli eest makstu on jõhker ja hetkel tundub ülimalt tõenäoline, et kõike seda kunagi tagasi ei teeni. Kuigi kes neid rivaalide miljardäre teab kui mees ennast paar hooaega heast küljest näitab.
                            Kenny tahtis kindlasti täiendust ka keskväljale ja kaitsesse, aga ilmselgelt polnud omanikud hetkel nõus rohkem üle maksma. Nende jaoks jäi ilmselt talutav saldo: Torrese ja Babeli eest saadav on vaid veidi vähem Suareze ja Carrolli ostuhinnast.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Eile õhtul kui ma Torrese uudist kuulsin, siis tundsin, et keegi on ikka korraliku junni mu hinge puristanud. Siis tuli Carroli uudis ja ma olin nagu WTF???? Ent hommik on õhtust targem ja asi paistab hoopis teistmoodi.
                              50m ei ole paha summa. Väga ilus number ja kuna meie müüsime siis tegelikult poogen, kas ta on seda raha päris viimse pennini väärt või mitte. Selle raha eest saime 2 mängijat, kellest Suarezt hindan ma väga kõrgelt. Carroll võib olla tulevikutegija kuid kui ostjana julgen ma ka öelda, et 35m on ikka topelt ülemakstud. Ja see tag 35m jääb talle eluks ajaks külge ja kui ta peaks ebaõnnestuma siis ohhh seda trollimist mis sealt tulema hakkab
                              Igatahes ootan ma huviga homset mängu ja veel suurema huviga pühapäevast

                              Mis paneb veel mõtlema on see, et mida pekki Kenny kulutab jaanuar sellise papi, kuigi ta on ju ainult asenduseks hooaja lõpuni? Veidike imelik? Või siis äkki....?

                              Kommentaar


                                Võib öelda, et Torres pakkus antud situatsioonis meile parima lahenduse. See kus tema tahtis mängida mujal ning tänutäheks meelitas Putini armukeselt välja säherduse raha, mille eest saime põhimõtteliselt kaks (loodetavasti) tulevikumees, kellest üks on ennast tõestanud rahvusvahelisel väljakul ning teine juba liigub tõusvas joones kivipallurite maal.

                                Küll aga ei saa Torrese valikust päris hästi aru... Arsenal olnuks nagu tiba loogilisem valik Londonist. Ju siis Chelsea on siis ikka nii suur klubi
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X