320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Salah on jumal
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        No see teine värav...see oli ilusam kui kõik minu armukesed kokku

        Kommentaar


          Korralik mäng. Teise kohaga vahe kaks punkti!

          See oli ühtlase Firmino 20s ja Salahi 30s värav see hooaeg!
          Karius ka väga hea.
          Y.N.W.A
          Ole sõber alati, muidu teen sust salati

          Kommentaar


            Karius oli väga hea ütleks, et äkki MOTM?
            ..ja nii ongi

            Kommentaar


              Kohustuslikud kolm punkti käes. Elu on lill

              Kommentaar


                Jah kõigepealt olgu off-topicuna öeldud, et Jonjo mankusid lollitamas on üks ilusamaid vaatepilte jalgpallis.
                Aga oma mäng oli kindlalt kontrolli all täna. Teine värav jumalik ja võinuks vabalt rohkemgi lüüa. Keskväli vahelduseks tegi oma töö hästi ära ja lõpus ka kokku ei kukutud. Isegi Lallana peaaegu, peaaegu. Karius hakkab vahi moodi välja ka nägema, nii et väga vahva.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Selliseid away mänge ma telliks terve ülejäänud hooaeg. Ei mingit suurt stressi ja olulistel hetkel oleme teravad. Firmino ja Salah taas super kombineerimine, Firmino sööt puhas maailmaklass!
                  Vastased muidugi olid suhteliselt plönnid ka, nii palju sööduvigu ja tundus et meeskonnas ei ole ühtegi vedavat mängijat platsil. Läheb karmiks see punase joone battle neil.

                  Kommentaar


                    Vastased tegid kokku kuus lööki väravale ning neli raamidesse - keegi kusagil ikka magas korralikult. Mäng oli aga nii uimane ja praak, et ma suutsin vaid mõelda, et see oranž vorm on ikka kole küll ja kas lõigatud säärise osa tohib ikka punane olla?

                    Vähemalt oli teine värav ilus ja VVD pea veatu
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      See oli ka tore, et hoidsime taga nulli.

                      Nüüd Porto ootab meid ees. Loodaks head mängu.
                      ..ja nii ongi

                      Kommentaar


                        Kui esimese poolaja mõned brainfreezid välja jätta siis oli ju korralik mäng. Salah, Firmino ja ..... Karius kandsid. Viimane tegi 3-4 vägagi soliidset tõrjet. Oli ka juba aeg ma ütlen! Väga tore. Kohtunik oli jätkuvalt pime ja ...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                          keskväli tõotab olla nagu ma täna - ei viitsi kohale minna lihtsalt
                          Oligi. Päris löss. Aga tundus küll et terve mäng mängiti teise käiguga, mõtetes soojemad maad kolmapäeval näiteks. Ses suhtes hea, kui tohib vahel niimoodi pingevabalt ka punktid koju tuua. Aga eks selleks ongi vaja, et Mo-Bob on olemas ja tassivad, muidu peaks rohkem ikka jooksma.
                          Nõustun eelmisega, kohtunik nõudis jälle lisaajurakke.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Homme Porto ja seejärel kümnepäevane mängupaus. Seepärast reisitakse Portugalist neljaks päevaks Marbellasse treenima. Kaasa võeti reisule suurem seltskond, teiste seas ka Clyne.
                            Karius, Mignolet, Ward, Grabara, Clyne, Van Dijk, Lovren, Gomez, Klavan, Moreno, Robertson, Matip, Alexander-Arnold, Wijnaldum, Milner, Henderson, Lallana, Oxlade-Chamberlain, Can, Woodburn, Firmino, Salah, Mane, Ings, Solanke.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Kas keegi nägi kuidas D.S kolme minutiga hamstringi sai WBA eest?
                              Äärmiselt kahju, et karjäär on olnud nii injury prone... 13/14 ja Suarezega uptop näitas ära kes ta võiks olla. Kahju
                              Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                              Kommentaar


                                Nojah, Sturr'i osas üllatav ei olegi. Äärmiselt kurb lugu on kõik see, aga nende väga injury prone mängijate puhul tekib paratamatult küsimus, kas midagi siiski teeb mängija mängudeks ettevalmistamistel valesti v jätab tegemata. Tundub naiivne kõike ebaõnne karikasse kirjutada.

                                Porto vastu meile eriti soosivaid koef'e ei pakuta ja loodetavasti soojas kliimas trennipäevad mehi liiga pehmeks ei tee. Seda kuidas meie mänguisu ära võtta, on vastasele hästi teada.

                                Minu algkoosseis oleks:

                                Karius
                                Gomez-Matip-Van Dijk-Robertson (tahaks muidugi Klavanit, aga mängupraktikat ju pole)
                                Can-Ox-Wijnaldum
                                Firmino -Salah - Mane (frontline'is ei ole küsimustki)

                                Vahetusest põhiliigutused oleks Lallana, kui vaja rünnata ja Milner, kui vaja lukku tõmbama hakata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X