320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lahkumisavaldus Suareze moodi. Heh.

    Hea töö muidu selle 96:35 vms viigiväravaga.

    Kommentaar


      Aga hambaid teritamata, Tartu poolifànnid, keda illekas nägin, oli cool punt. Aitäh karlsson, kes sa mulle suitsu andsid. Mäng oli tegelt hea, teenimatud värdjad
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Inimsööja vabandas, et tal kõht tühjaks läks.
        Luis Suarez ‏@luis16suarez
        I'm sad for what happened this afternoon, I apologize Ivanovic and all football world for my inexcusable behaviour. I'm so sorry about it!!

        Kommentaar




          Selle eest väänas KNVB talle 2010-2011 hooajal 7 mängulise keelu, misjärel ta Liverpooli ka müüdi. Huvitav on jälgida, kuidas ja kas üldse reageerib FA sellele intsidendile.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            Nunnult romantiline lõpp. 96. Allaandjatel mitte tülitada.

            Tundub, et lähenev hooaja lõpp on mängijatel sageduse erinevatele lainetele kruttinud ja seda enam tuleks tunnustada lõpuni võitlemist. Praagi kõrvale näidati ka silmailu - päris palju ilusaid kombinatsioone pakuti. Tihti viis kombineerimine ka korraliku pealelöögini, mis on meitele ikka väga tubli saavutus.

            Sturridge oli tubli. Patsutab küll liigselt palli ja kipub enda elu keeruliseks tegema, kuid tal on ikka väga ägedad jalad - kiired, tugevad - üllatust täis.
            Jonjo jättis ka väga hea mulje. Tundub, et ta on keskendumise kallal vaeva näinud - kindlalt mängis.

            Suarez on üks nendest mängijatest, kes aitab teistel, klubil tugevamaks saada. Muidugi vedas, et ta Jobi ei hammustanud - seal riigis oleks ta selle eest vangi pandud. Ainukene viga oli see, et ta Barankat persest ei hammustanud.

            e:


            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Makuz Vaata postitust
              Enne mängu saab ikka mõeldud, et mida Suarez täna ette võtab. Mitu nutmegi läbi läheb?
              Päriselt või?

              Kommentaar


                bostoni pommipätt saab ometigigigi, mõne päeva rahulikult oma kaela sisse mett ja sibulat paigaldada, uus pätt on paariks ajaks leida juures.
                How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                Kommentaar


                  http://www.liveleak.com/view?i=ea4_1362330085

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                    Päriselt või?
                    Ei. Kes neid nutmege ikka lugeda viitsib tal.

                    Kommentaar


                      kuulates intekast (eelkõige) sounessi juttu/hala, et suarez situb liverpooli mainet üle maailma, siis keskmine peale esimest kursust eksmatrikuleeritud reklaami&imagoloogia tudeng ütleks hoobilt, et sitta reklaami pole olemas ja võttes üht- või teistmoodi radikaalse seisukoha, võib tal isegi õigus olla.
                      nimelt on vutiteadlikumad inimesed teadlikud ka LSi vitupäisusest/karismast ning seda uudist nägeval vutikaugel inimesel on nkn poolpohhui ja unustab teema viie päeva pärast või peale järgmist rihanna nipple slipi. kisa+villa teema. ennustan 6mängust bänni.
                      kergitan siinkohal mütsi eilse mängupäeva teise poole huvitavaks tegemise eest. pohmelli ravinuna poleks totts-shityst ja pool-chelskist paremaid mänge osand ettekujutadagi. vahel tarvilik klounaad, fänks!
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Suarez on C*nt, aga ta on siiski teie c*nt ning selgelt võistkonna parim mängija. Seega ei saa aru miks te peaksite tahtma/soovima temast lahti saada.
                        Mulle ei meeldi klounid. Eriti ei meeldi mulle kurjad klounid. Geniaalsus jalgpallurina ei teinud Maradonast normaalset inimest, ei tee ka Suarezest.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Mulle ei meeldi klounid. Eriti ei meeldi mulle kurjad klounid. Geniaalsus jalgpallurina ei teinud Maradonast normaalset inimest, ei tee ka Suarezest.
                          Vahet sel on missugune ta inimesena on? Annab endast kõik ju, et klubi edeneks. Kui tema käitumisega kaasneb ka gloori, siis mina olen rahul.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Aga niikuinii ei ole küsimus ainult ühes ründajas, meie ja top4 vahel on muidki lünkasid.
                            Täpselt nii. Eile oli neid lünkasid näha omajagu. Henderson - olgu ta palju tahes arenenud, ei kõlba oma praagihulgaga ikka veel põhimängijaks. Downing jääb juba oodatult lahjaks, temalt pole ka arengut loota. Coutinho oskab mõndagi, aga tippmängijale vajalikku keskendumisvõimet ta mängus esialgu pole. Ja lisaks on mulle väga tihti pettumuseks Johnson: ajuti briljantne, ajuti täiesti ajuvaba oma söötudes ja liikumistes.
                            Aga ega me oluliselt paremaid mängijaid omale meelitada ei suuda. Pigem loodan, et mõned oma kasvandikud hakkavad kaela kandma ja tõrjuvad keskpärased ostud põhist välja.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Eelmisel lehel juba dose boobies postitas. Või ongi plaanis igale lehele nüüd seda postitada

                              Nii kaua aga
                              Brendan Rodgers added: "Having reviewed the video footage and spoken to Luis, his behaviour is unacceptable and I have made him aware of this."
                              Ilmselt mõtles, et Branwichile oleks pidanud lisama ka ketšupit ning üldse oli ta liiga proteiinivaene. Bacary Lasagne oleks maitsvam olnud.

                              Kommentaar


                                Igatahes on tüüpi õpetatud tagantjärgi poliitkorrektselt käituma:
                                "For my unacceptable behaviour yesterday the club has fined me today, I have asked the club to donate the money to the Hillsborough Family Support Group for the inconvenience I have created to the Liverpool fans and to Ivanovic."
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X