320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Miks pooli fännid nii meeleheitlikult vastu on mehele, kelle näitajad Pooli enda põhimeestest päris korralikult paremad on?
    Ma pean ennast ka 'pooli fänniks ja ma pole tema klubisse toomise vastu. Mind lihtsalt huvitab miks. Kas ta annab meile midagi juurde, on ta kellestki parem, toob ta midagi millest meil on puudu jne. Mu justust võis tõesti mulje jääda, et ma suhtun temasse negatiivselt. Kuid ma mäeltan, et paar aastat tagasi oli totter olukord, kus me pakkusime tema eest 12m, taheti 15m ja siis keegi jonnis (võimalik, et meie) ja ta läks teise klubisse. Nüüd tuleb kordades rohkem füüri lauale laduda ja ma tahan teada kas mees on 2a nii palju paremaks läind või on meil pappi nagu rannas liivateri?
    Ta on äär jah?

    Kommentaar


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      Ma pean ennast ka 'pooli fänniks ja ma pole tema klubisse toomise vastu. Mind lihtsalt huvitab miks. Kas ta annab meile midagi juurde, on ta kellestki parem, toob ta midagi millest meil on puudu jne. Mu justust võis tõesti mulje jääda, et ma suhtun temasse negatiivselt. Kuid ma mäeltan, et paar aastat tagasi oli totter olukord, kus me pakkusime tema eest 12m, taheti 15m ja siis keegi jonnis (võimalik, et meie) ja ta läks teise klubisse. Nüüd tuleb kordades rohkem füüri lauale laduda ja ma tahan teada kas mees on 2a nii palju paremaks läind või on meil pappi nagu rannas liivateri?
      Ta on äär jah?
      Kindlasti on ta kahe aastaga kõvasti kogemust juurde saanud ja ainult paremaks läinud. Dzeko imehooaeg on vähemalt pooleldi Salahi kingitus. Kui ManU maksab keskpärase 28 aastase Pericisi eest 55 milli, siis hetkel oma positsioonil maailma eliiti kuuluva ja kõigest 24 aastase Salahi eest 10 milli vähem oleks juba vargus. See konkreetne üleminek annaks päris tugeva signaali CL plaanide suhtes. Poolil oleks päris julm esirivi koos, et mõlemas liigas täie rauaga paugutada. Salah mängib paremat sisselõikavat äärerünnet, vasakjalgne RW. Boonusena tuleb musta mandri parima pojaga kaasa ka suur hunnik moslemitest fänne ehk siis klubile raha ja feimi.
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Salah on jumala korralik täiendus. Euroopa TOP 5 liigades mingi 8 tüüpi ainult skoorisid ja assistisid kahekohalise arvu jagu väravaid. Salah üks neist.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Keegi ei usu, et Klopp lihtsalt niisama kedagi ostab. Siin on kindlasti kindel plaan, millest me ei saa hetkel aru. Salah on vasakujalgne. Miks ta ei võiks siis vasakus ääres mängida? Jürka ennegi meeste kohti muutnud. Aga terav mängija on küll.
          http://www.powerplaymanager.com/r1533770 Tee endale hoki-, korvpalli-, käsipalli- ja jalgpallimeeskond.

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Ma olen Jim Beamiga sama meelt, et Coutinho vast nihutatakse keskele, kus võib tema potensiaal veelgi enam välja tulla.
            Et see just nii saabki olema, ütles Klopp juba mitmed nädalad tagasi.
            Benitez: "In football, everything is a lie".

            Kommentaar


              Salahi agent*


              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar


                Stoke City have agreed a deal with Liverpool to sign Philippe Coutinho for €1.6m (£1.4m). He is seen as the long-term heir to Charlie Adam. (Sky Katk)

                Kus suitsu, seal tuld.

                Ehk mis ma tulin ütlema oli see, et hoia tagasi Saver oma pasa tootmisega. Vähemalt Arsenali teemas. Iga kõlakas mis silma jääb ei vääri uut postitust.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Stoke City have agreed a deal with Liverpool to sign Philippe Coutinho for €1.6m (£1.4m). He is seen as the long-term heir to Charlie Adam. (Sky Katk)

                  Kus suitsu, seal tuld.

                  Ehk mis ma tulin ütlema oli see, et hoia tagasi Saver oma pasa tootmisega. Vähemalt Arsenali teemas. Iga kõlakas mis silma jääb ei vääri uut postitust.
                  Messrs Katk, lubage pöörduda. Kuigi ilm on jahedavõitu, soovitan siiski pigem õues aega veeta, sest suvi - tühjamullitränsferruumoripasahooaegfifa - on 2000km kaugusel töötava saadiku, tablooajakirjanik Saveri, lemmikhooaeg. Isegi mitte lemmikhooaeg, vaid ainus hooaeg. See aeg, mis annab sulle selle eluksvajaliku õhu, mida hingata... selle toidu mida seedida, et elus püsida. Oh seda õnnetust, kui nad jälle palli mängima hakkavad üheksaks kuuks.

                  Siinkohal tuletan foorumi seadetes olevaid valikuid meelde, mille soovitamise eest olen tänulik messrs Stokile ja Tofoale. Aeg jätta need avarused, kuniks aeg. Tim the Enchanter warned us!
















                  Et mitte internetiruumi raisata, head Liverpooli 125. sünni päeva
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Ikka ja jälle arvab mõni munn, et just tema on liivimaa parim ratsutaja ja kogu foorum kuulub isiklikult ainult temale. Teised võivad ainult nende vingeid postitusi imetleda.
                    Benitez: "In football, everything is a lie".

                    Kommentaar


                      Selle aasta suveturniirile ka jälle lähme?Avastasin,et juba üsna pea ju tulekul!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tarry Vaata postitust
                        Selle aasta suveturniirile ka jälle lähme?Avastasin,et juba üsna pea ju tulekul!
                        saver tipus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas tarry Vaata postitust
                          Selle aasta suveturniirile ka jälle lähme?Avastasin,et juba üsna pea ju tulekul!
                          Liiga vara on. Ei jõua vormi saada.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Lapsukesed Harry Wilson ja Ben Woodburn on täismeeste Walesi koondises valikmänguks Serbiaga. Ja Danny Ward muidugi ka.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Liverpooli ajakirjanikud vihuvad tantsu: van Dijk tahtvat siia tulla. Eks näe palju sellel kõigel tõega pistmist.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X