320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Okei. Vaatasin just Watford - Burnley kokkuvõtet. Watfordi kolmas kott tuli veel hullemini/jõhkramalt (väravavaht viidi hiljem kaelasidemes väljakult minema), kui Cisse eile tegi.

    Kuid see ei muuda prantslast muidugi paremaks.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Algselt postitas Martin

      Ma tahaks rõhutada, et minu kommentaar pole absoluutselt tingitud tema lõpetamisoskustest, vaid käitumisest, kui SG lõhkus ära ühe Sunderlandi kaitsja, mäng jätkus, kaitsja oli endiselt pikali ja kui Liverpool ründama asus, ei löönud Cisse palli auti, vaid tormas otse väravale - kuigi ta nägi täiesti selgelt, et kaitsja on pikali maas ja teised (k.a. üks Liverpooli mees) tema ümber. Kuid ikka läks löögile, lõi õnneks üle ja siis hakkas veel ka Sunderlandi kaitsjaga närvitsema, kes täi õigusega IMHO Cisselt selgitust nõudma/sõimama läks.

      Täiesti mitte fair-play. Vastik.
      Täiesti OT, aga sa oleks pidanud nägema, mis täna Flora-Transi mängus toimus. Nimelt Lipartov lamas maas ja Reinumäe oli palliga. Nähes maaslamajat pidas Ott kinni, vaatas teda, mõtles veel hetke ja lõi siis palliga vastu Lipartovit. Kusjuures just enne seda oli kogu Flora toetajaskond karjunud talle: \"Löö pihta! Löö pihta!\" Nalja pärast loomulikult, sest mäng ise oli olnud jube igav. Anyways, ülimalt koomiline hetk tribüünilt vaadata. Ahjaa, Reinumäe tegutsemine oli täiesti kogemata ilmselt, aga nagu keegi päris tabavalt kommenteeris, siis väga raske oli temast mööda ka lüüa muidugi.

      Vot selliseid asju juhtub siis EMV-s.

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Niipalju kui mäletan mängu, siis kaitsja vigastas end ise, ise süüdi sel hetkel. MIna Cissele seda süüks ei pane, olukord tuleb igal hetkel lõpuni mängida, mitte seisma jääda ja kätega vehkima hakata. Asi lõpeb ja algab siiski kohtuniku vilega ja kui näha on et palli välja ei lööda, siis tuleb edasi mängida.

        Sunderland magas oma olukorra maha ka siis, kui Sissoko kogemata käega palli mängis. Kohtunik ei vilistanud aga selle asemel et vabat palli karistusalas rünnata otsutasid külalised kätega meeleheitlikult vehkida ja pall löödi klaariks.

        Uudiseid ka natuke. Liverpool tahab osta noort kaitsjat, kes Inglismaa koondise tasku pistis:

        http://www.mirror.co.uk/sport/football/tm_objectid=15882336%26method=full%26siteid=94762% 26headline=benitez%2dready%2dfor%2da%2d%2d4%2d5m%2 dagger%2ddo-name_page.html
        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
        Cry welcome to the song.
        And as it lifts you, time to move on.
        We go!

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'Liverpool\'

          sleduishi ras moošes tõ tak stelat: rafa kaitsja jälil
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Algselt postitas Daz_Booob


            sleduishi ras moošes tõ tak stelat: rafa kaitsja jälil
            Ok, kusjuures ma tahtsin seda teha aga ei mõiganud... nüüd hakkab koitma.
            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
            Cry welcome to the song.
            And as it lifts you, time to move on.
            We go!

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'Liverpool\'

              ja jälle mööda
              te mõlemad võiks mäletada, et mirror ei lase otse linkida
              www.mirror.co.uk>sport>football>
              BENITEZ READY FOR A £4.5M AGGER DO
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'Liverpool\'

                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Kurat mulle on viimased 3 nädalat väga närvidele käinud. See neetud Transfer Window võiks sulguda ja asi klaar. Väsinud olen iga 10 minuti tagant NewsNow lehe refreshimisest et lugeda sellest, kuidas Wigan loodab Owenit osta või Marseille tahab Cisse\'d laenata. Või et Flo-Po\'d tahetakse Aberdeenis.

                  Närvidele käib

                  Ostud võiks tehtud olla, saaks millegile muule keskenduda.
                  Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                  Cry welcome to the song.
                  And as it lifts you, time to move on.
                  We go!

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Algselt postitas Sajets


                    Kurat mulle on viimased 3 nädalat väga närvidele käinud. See neetud Transfer Window võiks sulguda ja asi klaar. Väsinud olen iga 10 minuti tagant NewsNow lehe refreshimisest et lugeda sellest, kuidas Wigan loodab Owenit osta või Marseille tahab Cisse\'d laenata. Või et Flo-Po\'d tahetakse Aberdeenis.

                    Närvidele käib

                    Ostud võiks tehtud olla, saaks millegile muule keskenduda.
                    Selle vastu on väga lihtne vastus - ignoreerida täiega kõike mis meedias läbi käib seniks kuni klubi koduleheküljel maha hõigatud. Igatahes mul on aidanud täiega...
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Algselt postitas Martin


                      Algselt postitas mcnamara
                      Ma muidugi mänge ei näe ja sellepärast ülalolevast jamast aru ei saa, aga kolm punkti on kolm punkti ja jutul lõpp.
                      Ma tahaks rõhutada, et minu kommentaar pole absoluutselt tingitud tema lõpetamisoskustest, vaid käitumisest, kui SG lõhkus ära ühe Sunderlandi kaitsja, mäng jätkus, kaitsja oli endiselt pikali ja kui Liverpool ründama asus, ei löönud Cisse palli auti, vaid tormas otse väravale - kuigi ta nägi täiesti selgelt, et kaitsja on pikali maas ja teised (k.a. üks Liverpooli mees) tema ümber. Kuid ikka läks löögile, lõi õnneks üle ja siis hakkas veel ka Sunderlandi kaitsjaga närvitsema, kes täi õigusega IMHO Cisselt selgitust nõudma/sõimama läks.

                      Täiesti mitte fair-play. Vastik.
                      Kuidas võtta.
                      Mulle jäi selline mulje et ei olnud sellel vennal midagi viga ,
                      vaid kaotades totakalt palli oma kasti juures arvas ta et maas
                      lamades saab äkki olukkorra ära hoida ,täiesti mitte fair-play kusjuures.

                      Cisse on VÄGA normaalse mõistusega sümpaatne tegelane ,vt. mõnda tema intervjuud.
                      Väljakul löövad emotsioonid kõigil välja

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        üks üleminek hakkab teoks saama
                        koduleht:
                        RAFA: BAROS CLOSE TO VILLA MOVE
                        sly sports
                        Villa agree Baros fee

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Vennal mul on kindlasti kikkis nüüd. Ma loodaks vaid et Nobby teistpidi vastu tuleks. Siis oleks ehk endal ka, mille pärast pabertaskurätte niisutada
                          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                          Cry welcome to the song.
                          And as it lifts you, time to move on.
                          We go!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            John Welsh on laenatud Hulli ja Robbie Fry Wrexhami. Robbie küll vaid jaanuari lõpuni. Loodetavasti läeb neil kokakoolajoomine kenasti ja õige pea on nad Punastes tagasi.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Vaevalt Welshist asja saab. Niipalju kui teda näin olen on ta keskpärane Championshipi mees ja mitte enamat.

                              Foy kohta palju ei tea, paar korda näinud eelmine hooaeg aga suurt ei mäleta.

                              Edu neile igatahes, misiganes tulevik ei tooks.
                              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                              Cry welcome to the song.
                              And as it lifts you, time to move on.
                              We go!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Algselt postitas Sajets
                                Vaevalt Welshist asja saab. Niipalju kui teda näin olen on ta keskpärane Championshipi mees ja mitte enamat.
                                Keskpärane Championshipi mees ei oleks Inglismaa noortekoondise kapten.

                                Aga muidugi mis mina tean eks ole.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X