320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Hampton Vaata postitust
    Tore teada tõesti, et nad kõik ei ole sinusugused lambad kes pimesi kõiki oma "iidoli" idiootsusi heaks kiidavad
    nahhui sa haugud koguaeg ,eriti mõttetu on asjast nii suurt numbrit teha, eriti kui pole teada mis tegelikult toimus ju
    mc jünger.Anus Äärits.

    Kommentaar


      Poe kuskile kivi alla kloun.
      DELFI kommijad ahju!

      Kommentaar


        midagi sellist ma ootasingi ,madal laup on ikka madal laup ,midagi teha pole
        mc jünger.Anus Äärits.

        Kommentaar


          Algselt postitas reed Vaata postitust
          nahhui sa haugud koguaeg ,eriti mõttetu on asjast nii suurt numbrit teha, eriti kui pole teada mis tegelikult toimus ju
          Reporter vello Southpordist kirjeldas sündmuste käiku ju suht punktuaalselt

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            ja siis selle kohta tahtsin ka tegelt küsida, et mis mõttes nagu.
            [rõve pilt]
            'Olles väga põhimõttekindel inimene, olen ka selle selgeks teinud, et kui kõik muu alt veab, proovin ma neid asju, millesse kunagi uskunud pole.'
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas ffs Vaata postitust
              Jaa, nii kõvasti tampisid läbi, et tüübil olid "facial injuries, that are not though to be serious". Ilmselt nina verine või silm sinine, muud midagi. Ikka juhtub.

              Kuid eks seegi tõestab, et jalgpallurid ei ole just kõige nutikam punt. Stevie Me näol ei ole tegemist enam 13-aastasega ja ta peaks paremini teadma ning pahandustest, mistahes laadi need ka ei oleks, eemale hoidma. Olenemata sellest, kas ta ka reaalselt rusikatega vehkis (või ennast põrandale loopis ) on ju selge, et meedia sellist värki naudib ja isegi kui hiljem süüdistustest loobutakse (milles ma üsna kindel olen, inimestele meeldib ikka endale tähelepanu tõmmata "kuulsuseid" kõikvõimalikes asjades süüdistades, varsti võime 'ohvrilt' ilmselt autobiograafiat oodata), on kahju juba tehtud.
              See autobiograafia variant ei tundugu praeguse ajal(Mil Tõehetke-Lilit kurdab liigse kuulsuse üle) nii ebareaalne.

              Kommentaar




                Nüüd peab vist sõber Michael särgi joonistama
                299195

                Kommentaar


                  Michael oli vägistamise eest pokris?

                  Kommentaar


                    Kauaks Gerrard teil siis vee ja leiva peal on?

                    Kommentaar


                      Kuulge, kapilillad, võtke kokku ennast nüüd.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Huvitav kui Gerrard nüüd vangi pannakse, kas siis need "GERRARD TO CHELSEA - ITS DONE DEAL!!!" tabloidiuudised saavad otsa või panevad elu24 vms tüüpi ajakirjanikud vana soojaga edasi.
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Algselt postitas INCE Vaata postitust

                          Nüüd peab vist sõber Michael särgi joonistama
                          ei pea.

                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Ossa kurat, kus Gerrardil on Eestis fänne . Sellised pilditagavarad, et kohe midagi teemakohast tagataskust võtta, kui temast juttu tuleb.
                            Muljetavaldav!


                            Michael oli vägistamise eest pokris?
                            Kui Shields'i kohta küsid, siis ei, mingi bulgaarlase ründamise eest. A kui Oweni kohta, siis see on vist mingi inside joke, millest mina aru ei saa. Ja võimalik, et sinu küsimus on ka tegelikult osa naljast. Naljast, millest mina aru ei saa.

                            Kommentaar


                              tra teised on pokris ja sa räägid naljast

                              Kommentaar


                                stiiiven, stiiiven, mida sa teeeed?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X