320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Ja meistriteliiga, khmkhm, on võtnud üsna suure portsioni hooaja energiast ja tähelepanust ja - igasuguseid ootuseid ületades, oleme finaalis. Siis on mängupilt - vot siin on toimunud, sõna mida otsid - stabiliseeriumine ja seda ilmselge hooaja vältel toimuva kollektiivse arenguga. Aina vähem laseme lolle väravaid või üldse väravaid sisse, ründemäng on endiselt vastapandamatu ja seda endiselt üsna õhukese koosseisuga. Ja juba fakt, et oleme kodus võitmatud, räägib enese eest.

    Hämmastav on lugeda, et kellegi arust veel seisame paigal, eriti kellegi, kes on asja nii kaua jälginud.
    Eks viga ongi selles, et olen asja nii kaua jälginud. Suurepäraselt ründavaid 'poole on varemgi olnud - kasvõi Macca ja Robbie aegne oli fenomenaalne vaatepilt. Aga ebastabiilsus, viigid ja ootamatud kaotused kus neid kõige vähem vaja vedasid ka siis alt. Ma jään rahulolematuks kuni liiga meistermeeskond lõpuks suudetakse komplekteerida.
    Ja loomulikult on mängulist arengut märgata. Seda võis hooajal lausa iga kuu tähele panna. Nüüd peavad vajalikud punktid ka taha tulema.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Lisaks arutlevatele artiklitele stiilis "kuhu me selle 6nda Euroopa karika enda riiulis paigutame", või "kui pikk meil võrreldes nendega on" on mu pilku püüdnud ka 2 esimest 110% signingut. Keegi Fekir Lyonist ja Talisca Beskitasest on juba meie poole lähetatud ja nüüd jääb ainult nõjatumise pilte oodata. Ma tahaks küsida kellega tegu on? Kas me toome veel tulejõudu ründeliini või oskab kumbki neist kaitsta ka?

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Lisaks arutlevatele artiklitele stiilis "kuhu me selle 6nda Euroopa karika enda riiulis paigutame", või "kui pikk meil võrreldes nendega on" on mu pilku püüdnud ka 2 esimest 110% signingut. Keegi Fekir Lyonist ja Talisca Beskitasest on juba meie poole lähetatud ja nüüd jääb ainult nõjatumise pilte oodata. Ma tahaks küsida kellega tegu on? Kas me toome veel tulejõudu ründeliini või oskab kumbki neist kaitsta ka?
        Talisca ei ole Fenerbache mängija. Talisca on Fenerbaches 2 aastat laenul olnud, aga ostetakse ta ikka Benficast. Oskab hästi kaugelt lüüa ja karistuslööke lüüa, kaitsetöö osas küll üsna null. Samas pigem ikkagi AMC kui CF.

        Fekir on Taliscaga üsna sarnane mängija, mängib sama positsiooni ka, selles osas natuke kummaline, et sinna nii palju mängijaid kokku ostetakse.

        Kommentaar


          Coutinho on kahtlemata mõistlik asendada - võimalik, et nähakse juba ette ka seda, et Oxlade on suure osa järgmisest hooajast eemal.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            No kui meeldiv poisterahvas meil ikka vasakut äärt turvab:
            The Liverpool left-back tells Donald McRae how he went from being a Celtic reject to facing Cristiano Ronaldo in the Champions League final
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Tere kohalikud punased, millises Tallinna pubis laupäeval kohtume?

              Kommentaar


                Algselt postitas KingK Vaata postitust
                Tere kohalikud punased, millises Oslo pubis laupäeval kohtume?
                Mandalls Gate @ MG10, Grønland.
                Kohal kella 5st
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  igast ühest natuke
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                    Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                    Kommentaar


                      Meanwhile, Liverpool chiefs have decided Coutinho will receive a Champions League medal for his contribution to this year’s run.

                      Hehh, ning kui see tuleb kurdset karda, siis ma loodan, et see jääbki tema ainukeseks.
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Mängijale oleks selline viis midagi võita, ikkagi suhteliselt mõru maitsega. Imelik oleks kui mees sellega näiteks sotsiaalmeedias lehvitama hakkaks.
                        Panus, seniks kui ta meil oli, oli 100% siiski ja aitäh! Seda ma ei devalveeriks. Otsus minna siiski äärmiselt jabura ajastusega, peale hooaega oleks suurepärane aeg olnud. Kui me peaksimegi nüüd võitma, siis paremat karmat annab tellida.

                        Kommentaar


                          Teil omanikul läks eile vähekene pikale?

                          Kommentaar


                            YLE2 võetakse Eestis ülepea maha. Halastage siis vähemalt niipalju, et lubage hommeõhtust mängu sealt vaadata.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Teil omanikul läks eile vähekene pikale?

                              http://soccernet.ee/artikkel/liverpo...gasse-tukkisid
                              Mis-asja, jumala hea torge ju.

                              Tuleb valida sõnu ja ka osata elada.

                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                                Mis-asja, jumala hea torge ju.

                                Tuleb valida sõnu ja ka osata elada.

                                Elamist juba sina oskad. Ma ausaltöeldes kardan su pärast juba, kui pool peaks kotti panema, siis ma tunnen siiralt kaasa su maksale järgmised kuud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X