320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Harry Wilson alustab Walesi esimest mängu Giggsi alluvuses algkoosseisus.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
      Lihstalt puusalt tulistaks et buss on odavam.
      Kui rääkida Lääne-Euroopast, siis rong on tänasel hetkel ikkagi kalleim transpordiviis. Eelkõige pean silmas siis "korralikke trippe", mitte kusagilt Kesklinnast Õismäele vms. Lennuk võib tihtilugu olla isegi 2-3x odavam lahendus, bussidest isegi mitte rääkimata...

      (Puhas OT)
      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

      Kommentaar


        Harry Wilson, on his first start for Wales, nets his first goal.
        It is a stunner. The Liverpool player, on loan at Hull, cuts inside of the He Guan and curls a delightful finish past the reach of goalkeeper Yan Junling and into the far corner.
        A lovely present for birthday boy Wilson on his 21st birthday.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Tundub, et mitte miski ei peata Salahit, woop.

          Kommentaar


            Kaunid väravad eile Kuytilt ja Kvarmelt.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Gomez tehti katki?

              Kommentaar


                Clyne teeb trenni juba

                Kommentaar


                  Solanke lõi eile U21 valikmängus võiduvärava. Mänguaega sai kahjuks vaid veerand tunni jagu.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Solankel on kolm probleemi: Salah, Mane ja Firmino. Aga jah - raske on preaguses seisus tal 'poolis tulevikku näha.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Solanke, Origi ja Sturrige, kes on nendest lahkujad? Sturrige kindlasti aga veel? Ings ka veel ju pingil. Siis pigem võiks Origi ja Solanke jääda. Origi minu silmis on hea mängija.
                      ..ja nii ongi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                        Solanke, Origi ja Sturrige, kes on nendest lahkujad? Sturrige kindlasti aga veel? Ings ka veel ju pingil. Siis pigem võiks Origi ja Solanke jääda. Origi minu silmis on hea mängija.
                        Ma ei ole Origi tegemisi eriti jälginud sel hooajal, aga midagi põletavalt uskumatut ta vist korda saatnud pole. Hetkeseis on kurb kõigile kolmele, aga arvestada tuleb sellega, et tegemist on 'pooliga. Mandrilt võib tulla kosilasi praegustele staaridele ja elu näitab, et kaua ei ei öelda. Sel juhul võib Origi veel oma võimaluse saada. Solanke vajaks hirmsasti mängupraktikat - kui leiaks laenuklubi, kus ta terve hooaja stabiilselt mängida saab, saaks tema võimekusest aimu. Muidugi peaks see olema Premieri tasemel laen, divarist palju tolku pole. Sturr vist jah lännu.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Mu arust peaks inglasi välisriikidesse laenule saatma, et nende mugavustsooni raputada.

                          Origi alustas Wolfsburgis hästi. Alustas... .
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            West Brom kindlasti ei osta kuna lugesin, et neil on mingi rahadega keiss ehk suht otsas. Samuti väljalangev tiim.
                            ..ja nii ongi

                            Kommentaar


                              Origi ja Solanke minu arust mõlemad veidi suure kondiga, et kunagi meie taktikaga põhimehed olla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                Origi ja Solanke minu arust mõlemad veidi suure kondiga, et kunagi meie taktikaga põhimehed olla.
                                See kontide suurus ehk ei huvitakski nii, kui neil oleks võhma, füüsist ja kiirust nagu paregusel triol.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X