320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ootan endiselt päeva mil Henderson pingile pannakse, tema need silmad kinni palli ette peksmised on päris kurvad. Pangu kasvõi Coutinho Hendo asemele ja Ox Mane asemele. Kaitsta me nkn ei oska, võiks siis juba rohkem ründavamaid mängjaid platsile panna

    Kommentaar




      Klavan põhis!

      Kommentaar


        Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
        Ma ootan endiselt päeva mil Henderson pingile pannakse, tema need silmad kinni palli ette peksmised on päris kurvad. Pangu kasvõi Coutinho Hendo asemele ja Ox Mane asemele. Kaitsta me nkn ei oska, võiks siis juba rohkem ründavamaid mängjaid platsile panna
        Jõudsid ära oodata,Hendo pingil.

        Kommentaar


          Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
          Ma ootan endiselt päeva mil Henderson pingile pannakse, tema need silmad kinni palli ette peksmised on päris kurvad. Pangu kasvõi Coutinho Hendo asemele ja Ox Mane asemele. Kaitsta me nkn ei oska, võiks siis juba rohkem ründavamaid mängjaid platsile panna
          Siin ikka need arvamused pendeldavad päris megalt

          Kui aasta alguses Hendo väljas oli, siis oli tegemist ülioluise lüliga, illma kelleta ei nähtud lootustki paarist mängust midagi võtta.
          Nüüd ei jõuta ära oodata millal pingil

          Kommentaar


            Algselt postitas tarry Vaata postitust
            Jõudsid ära oodata,Hendo pingil.
            Mäng tundub imo rohkem kontrolli all olevat, ei ole mingit rapsimist, võetakse rahulikult see 2-1 võit lõpuks ära. (juhul kui 1-1 seis on 85. minutini, siis kaotame 1-2).

            Kaitse pask on tavaline, arvestan juba sellega, et ühe värava saavad vastased ikka.

            Kommentaar


              Võrreldes millega tundub kontrolli rohkem olevat?
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Võrreldes millega tundub kontrolli rohkem olevat?
                Võrreldes iga mänguga kus peame paanikas pidevalt tagasi jooksma. Mu arust kaitses hoitakse hetkel palli rohkem, mitte ei otsita kiiret palli ette. Vastane ei ole ka parim ofc.

                Edit: variant on ka, et mulle lihtsalt hetkel Hendo ei meeldi ja otsin midagi positiivset tema puudumises.

                Kommentaar


                  Frustratsiooni etalon, sammas, lipp. See mäng. Ei olnud õnne seal bussi tagaotsas, ei olnud endal piisavalt närvi et õigeid otsuseid teha, kaitse tegi oma kohustusliku ämbri ja mängima peab ühe hetke rämedama aega viitva bussijuhtidest huiarite kambaga, kes tegelikult on hetkel heas võõrsilvormis.

                  Julgustav on see, kuidas mängu käsitlesime, kontroll oli väga muljetavaldav ja ma ei räägi ainult possessionist, mida niikuinii pakuti. Aga ei lastud purnlit vasturünnakule, kuigi tehti mõned lollid vead keskväljal et ikka mõned standardid kinkida. Ja nende puhul kaks kornerit teise poolaja lõpupoole olid ohtlikumad kui kõik meie omad hooaja peale kokku.
                  Hea ka, et päris palju rotatsiooni ei tähendanud peakaotust.

                  Halva külje pealt, siis liiga närviliselt tahetakse ise rünnakul ära teha, kuigi võimalusi lõime kõvasti. Väga palju oli olukordi, kus löömise asemel oli Salah või Studge väga magusa koha peal vaba ja ootas söötu.
                  Samuti oli Canil üsna halb päev. Selline 'mul on krt halb tuju ja ma näitan seda välja'. Üllatavalt aga väga soliidne esitud Milnerilt keskväljal. Phil pole veel päris sihikut paika saanud ja kõige teravam, kuigi tekitas palju.
                  Ja kaitsest ei ole ju vaja enam sama juttu uuesti rääkida.

                  Pole hullu, siin oli ründes palju positiivset võtta, just nii pargitud bussi vastu. Ootame siis veel kui kõiki neid võimalusi ka lõpetama õpitakse.



                  Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                  Edit: variant on ka, et mulle lihtsalt hetkel Hendo ei meeldi ja otsin midagi positiivset tema puudumises.
                  leidsid lõpuks ise vastuse oma probleemile
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Ma oleks eelistanud näha Morenot Robertsoni asemel sisse tulemas, kaitses poleks kindlasti midagi muutunud, pigem Moreno kõvasti teravam ründes.
                    Solanke sisse toomine meeldis ka.

                    Kommentaar


                      Rahustuseks võiks öelda, et Burnley ei olegi nii paha sats järelikult. Röövis punkte ka nt Spurs'ilt.

                      Meeletu pealelöökide arv...aga jah, some days are just shitty.

                      Kommentaar


                        Liialt tavaline on mingisugustele sellistele meeskondadele punkte kaotada, et siin rantima hakata. Kaitse tegi oma töö ära ja rünnak mitte.

                        Kommentaar


                          Coutinho on öelnud Barca pakkumise kohta midagi väga ootuspärast:
                          “It was a complicated month for me but as I have said, it is an honour to receive that offer but it is also an honour to wear this shirt, so what I can do is work hard and honour that on the field. It is all cool. I’m working hard, my thoughts are on the team’s goals, making a good season, with the national team too, doing my best to get there.”

                          Burnley mängu tervikuna näha ei õnnestunud. Võimaluste realiseerimata jätmine on andestatav, seda tuleb ikka ette ja bussiparkijate vastu me jääme ka edaspidi mõnikord punktidest ilma. Kornerite kaitsmine mängu lõpus on seevastu lausa kriminaalne - mul hakkab tunne tekkima, et selle mure lahendamiseks ei kavatsetagi midagi ette võtta.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Kornerite kaitsmine mängu lõpus on seevastu lausa kriminaalne - mul hakkab tunne tekkima, et selle mure lahendamiseks ei kavatsetagi midagi ette võtta.
                            Pulis abitreeneriks ja mured kaovad
                            Algselt postitas Stok
                            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                            Kommentaar


                              Eileõhtuse U23 koosseisu põhjal on täna oodata vähemalt Woodburni, Ingsi ja Grujicit. Ward väravas juba varem teatatud.
                              Eile võideti West Ham 2:0, mõlemad väravad lõi Harry Wilson. Grabara, Whelan, Phillips, Masterson, Johnston (Juanma), Virtue, Brannagan (Dhanda), Kane, Ejaria, Wilson, Brewster (Adekanye).
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Eileõhtuse U23 koosseisu põhjal on täna oodata vähemalt Woodburni, Ingsi ja Grujicit. Ward väravas juba varem teatatud.
                                Eile võideti West Ham 2:0, mõlemad väravad lõi Harry Wilson. Grabara, Whelan, Phillips, Masterson, Johnston (Juanma), Virtue, Brannagan (Dhanda), Kane, Ejaria, Wilson, Brewster (Adekanye).
                                Noortel siis viis viiest start hooajale. Muljetavaldav. Boss teatas, et täna alustavad kindlasti Ward ja Grujic aga ka Chamberlain. Teised kadunud lapsed 'in the mix'.


                                Algselt postitas Stok
                                Ja kolmandaks soovin Lesteri võitu!
                                Iga aasta sult sama ja iga kord ma vastan ka midagi taolist et down with this sort of thing

                                Aga igati päri jah, et täna peaks see va teine-kolmas koosseis kõik välja vahetama, eriti kuna Lester pidi ka vahetusi tegema ja kui saavad hakkama, väärivad selles kapis edasi madistamist. Kui mitte, pole kaugemale asja ja oodatakse FA karikas alustamist (või jaanuari akent)
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X