320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Punase osas oli puude selgelt näha ja kuna Salah oli viimane mees, siis... you do the math.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Võitjate õhtusöök vms võib mängu kohta öelda. Ilu oli vähe. Töökust palju.

      VVD bossas õhus ikka päris edevalt - ründajatel hea kontrasse minna, kui mingi vend suudab nurgalöögist palli sulle ilusasti jooksmise peale suunata.
      TAA toimetas (taaskord) tiba imelikult - alles mängu viimasel kümnel minutil hakkas palli omaks võtma nii, et saaks äärelt rünnata. Enamus temale suunatud diagonaalidest läks lihtsalt raisku - võttis palli omaks ja söötis tagasi...no-no-no. Kole kohe vaadata.

      Vastased olid väga tublid. Muljetavaldav töö Woy'lt. Korralik võistkondlik esitlus ning lisaks osavad ja väledad jalad. Eks ole näha, mis saab edasi.

      Sakho sai kahel korral Salahi tugijalale pihta - natukene siit, natukene sealt - viga, kukkumine, pennu.
      Wan-Bissaka lihtsalt jooksis vastu kanda ja sai ise ka aru, et perse majas.
      Kahju, et jalga pooleks ei sõidetud? Või milles mure? Salah ei taha väravaid lüüa?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Mõlemad vead olid selged ja ei saa öelda, et Salah oleks erilist draamat teinud või üliteatraalselt kukkunud. Kui sa ikka sõidad vastasmängijale jalga, siis see on viga ka juhul kui jalaluud pooleks ei raksata.
        Aga vau - stabiilne kaitseliin! See on midagi, mida meil pole väga ammu olnud. Loodan, et põhjuseta roteerima ei hakata. Keskel sujub kõik erakordselt hästi, nojah võib-olla TAA on suvest veidi väsinud, kuid minu meelest on ta Clyne'iga võrreldes tasemelt ikkagi liiga suur apgreid, et hakata teda pingile panema.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Muuseas kuna kõik vaatavad ainult rünnakuid, siis olgu märgitud TAA põhitöö ehk kaitsmine. Eile: The young right-back made 13 ball recoveries when no other player on the pitch made more than nine, made the joint-most interceptions for the visitors, and was the only Liverpool player to block a Palace shot.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Ma TAA kaitsetöö pärast väga ei põe, kuid...parim kaitse on rünnak ja kui sulle pidevalt ilusasti üksindusse pallid kehasse antakse, näsa rahulikult omaks võtad ja tagasi nulli söödad, siis sa nullid ära teiste töö ning annad vastasele ruumi. Milleks vallata palli, kui sa sellega midagi ei tee?
            Samas see kõik võis olla pealiku nõue, sest Zaha on näljane peni.

            Ja natukene hoiaks aga siiski ka tema kaitsetööl silma peal, sest ei võitnud ta kuuest kahevõitlusest ühtegi ja lasi kolmel korral endast mööda triblada.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Ma TAA kaitsetöö pärast väga ei põe, kuid...parim kaitse on rünnak ja kui sulle pidevalt ilusasti üksindusse pallid kehasse antakse, näsa rahulikult omaks võtad ja tagasi nulli söödad, siis sa nullid ära teiste töö ning annad vastasele ruumi. Milleks vallata palli, kui sa sellega midagi ei tee?
              Samas see kõik võis olla pealiku nõue, sest Zaha on näljane peni.

              Ja natukene hoiaks aga siiski ka tema kaitsetööl silma peal, sest ei võitnud ta kuuest kahevõitlusest ühtegi ja lasi kolmel korral endast mööda triblada.
              Ma ei jätaks mainimata ka esimese poolaja tsenderdusi.
              Meenub neid tükki 5. Millest vähegi õnnestunuid oli 1... sorry kohalikud, aga vähemalt mina pole tema oskustes sugugi nii veendunud endiselt. Ilmselt tõde on kusagil seal (varem mainitud "kohutavalt halb jalgpallur" ja "voobšee parim asi pärast viilutatud leiba") vahel

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Ma ei jätaks mainimata ka esimese poolaja tsenderdusi.
                Meenub neid tükki 5. Millest vähegi õnnestunuid oli 1... sorry kohalikud, aga vähemalt mina pole tema oskustes sugugi nii veendunud endiselt. Ilmselt tõde on kusagil seal (varem mainitud "kohutavalt halb jalgpallur" ja "voobšee parim asi pärast viilutatud leiba") vahel
                Jajah, TAA on saast ja Gomez on saast. Sinu arvamused lähevad iga päevaga aina pädevamaks.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Tsenderdused, v.a nurgalöögid on tõesti pigem olnud seni kehvad.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Jajah, TAA on saast ja Gomez on saast. Sinu arvamused lähevad iga päevaga aina pädevamaks.
                    Enda meelest just ütlesin, et TAA osas on tõde kusagil seal vahel ju ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Jajah, TAA on saast ja Gomez on saast. Sinu arvamused lähevad iga päevaga aina pädevamaks.
                      TAA total crosses 13, accurate crosses 2, ehk mitte just kõige parem? Samas oli TAA'l 91.6% söödutäpsust ja mujal tegi ka mehiselt tööd.

                      Kommentaar


                        Ma ei tea palju see teid kotib, aga kui Benfica ei pääse Meistrite Liigasse, siis liigute CL loosimisel ühe poti võrra kõrgemale.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Ma ei tea palju see teid kotib, aga kui Benfica ei pääse Meistrite Liigasse, siis liigute CL loosimisel ühe poti võrra kõrgemale.
                          Echo jälgib jah seda igapäevaselt. Samas vist väga vahet pole, grupp tuleb üsna kindlalt eelmisest sügisest tugevam - kummas kübaras me ka pole.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Ma arvan, et te ei pea eriti põdema, mis alagruppi saate. Teised väristavad ilmselt rohkem kui on oht teiega samasse sousti sattuda.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Ma ei jätaks mainimata ka esimese poolaja tsenderdusi.
                              Meenub neid tükki 5. Millest vähegi õnnestunuid oli 1... sorry kohalikud, aga vähemalt mina pole tema oskustes sugugi nii veendunud endiselt. Ilmselt tõde on kusagil seal (varem mainitud "kohutavalt halb jalgpallur" ja "voobšee parim asi pärast viilutatud leiba") vahel
                              No shit, aga arvestades, et ta on alles 19!!! siis on upside ikka metsik ta mängitamisel. Eriti, kuna Clyne pole ennast käima saanud peale vigastust. Kui oleks vigastuse eelne Clyne, siis jah peaks pingil istuma.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                No shit, aga arvestades, et ta on alles 19!!! siis on upside ikka metsik ta mängitamisel. Eriti, kuna Clyne pole ennast käima saanud peale vigastust. Kui oleks vigastuse eelne Clyne, siis jah peaks pingil istuma.
                                Klopp on ise öelnud, et kui tal on kaks võrdsel tasemel mängijat, aga üks neist on scouse, siis mängib 100% kohalik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X