320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas hheipss Vaata postitust
    Aggeri õrn puudutus = Penalti ? Elementaarne watson my ass.
    Ära muuda teemat, penalti kohta ma ei öelnud midagi. Penaltiga olen täiesti nõus, oli pehmelt antud, aga võrreldes kuidas viimasel ajal penalteid antakse siis ma ei imesta kah.

    Kommentaar


      Algselt postitas hheipss Vaata postitust
      Isegi manu fänn ütleb, et punane on loll otsus.. Webb gtfo.
      Punane oli täiesti õige otsus. Penalti üle pole mõtet vaielda, see oli loll otsus.
      #Manchester United
      #Juventus

      Kommentaar


        HT Webb vs Liverpool 1-0

        Kommentaar


          Algselt postitas vtp Vaata postitust
          Teist tooni punaste prillide läbi: Webbi vilistamine on kohati täislollus küll, aga mõlemas olulises intsidendis on oma süü ka Pooli meeste rumalusel. Penalti anti küll väga väga pehmelt, aga Agger võiks ka mõista, et säärases olukorras ei ole mõtet vastase seljale käega toetama hakata. Berba oli juba ammu läinud, aga kuna Agger veel oma käte-jalgadega tagant sudima hakkas, siis tehti talle see penalti saamine imelihtsaks. Stevie pikemat kommentaari ei vääri.
          OMG! No mida perset sa ajad - iga keskkaitsja sh. ka teie omad avaldavad ründajale viimase minutini survet ja alati on jalgadega siblimine seal juures ning käed käivad, aga nii lihtlabast kukkumist peaks iga kohtunik läbi nägema.
          Gerrardi slide polnudki pooltki nii hull, kui tegelikult. Võin oma pea anda, et kui sama asja oleks teinud ManU mees, ei oleks elu sees PUNAST selle eest tulnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nr.8 Vaata postitust
            Ma ei teadnudki, et teil jalad pehmeks lähevad, kui kätt seljale toetada.

            Huvitav, mis oleks teinud Torres teinud sellises olukorras Berba asemel? Edasi mänginud? I dont think so. Torres oleks teinud 100 kukerpalli ka kui tal selleks võimalus oleks, et pennalt teenida.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nr.8 Vaata postitust
              Ma ei teadnudki, et teil jalad pehmeks lähevad, kui kätt seljale toetada.
              Ma ei teadnudki, et teil mõistus pehmeks läheb, kui Liverpooli toetada.

              Proovin seekord lihtlausetega. Penalt oli pehmelt antud. Kätt ei tohi seljale toetada. Kohtunikud jälgivad seda.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Naljamehed, ega see Gerrardi viga nüüd nii hull ka polnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                  Naljamehed, ega see Gerrardi viga nüüd nii hull ka polnud.
                  Viga ei pidanudki hull olema, aga reeglites on puhtalt kirjas 2 jalga ees = automaatne punane. Tegemist on ikkagi jalgpalliga.

                  Kommentaar


                    Meireles ja Rodriguez välja, Babel ja Shelvey sisse.
                    Adiós amigos

                    Kommentaar


                      see Shelvey on ju suisa laps,aga las mängib,teistest pole ju tolku!
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zip Vaata postitust
                        Kui Webb on nende kahe mängus kohtunik, võib tulemuse juba enne mängu ära öelda.
                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Võin oma pea anda, et kui sama asja oleks teinud ManU mees, ei oleks elu sees PUNAST selle eest tulnud.
                        Pennal või mitte, punane või mitte, aga kuni te selliseid lollusi kirjutate, seni teid ka jobudeks peetakse.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Pennal või mitte, punane või mitte, aga kuni te selliseid lollusi kirjutate, seni teid ka jobudeks peetakse.

                          jobukd peavad teised jobud. Aitäh mulle teie kõigil poolt.

                          Sisu:

                          Gerrard on ülehinnatud neegripeenis aga Webb on nii gei et peded sõimavad ka teda pedeks.

                          Kommentaar


                            Kelly mängis hästi, kindlasti üks variante paremkaitses.

                            Kommentaar


                              ManU oli mängupildi poolest võitu väärt, aga kindlasti mitte läbi sellise värava. Dalglishile väga raske algus, daiv, kapten saab punase ja siis proovi 10 mehega Old Traffordil tagasi veel tulla. Fännide toetus oli muidugi super nagu alati. Nooremad ja varumehed näitasid rohkem tahet, ju neil oli vaja end tõestada. Kellylt jällegi väga hea mäng tugeva vastase vastu, minu arust peaks ta iga mäng algkoosseisus olema, Johnsonist ta hetkel kindlasti halvem ei ole. Shelvey oli ka muidugi tubli ja Babeliga tõid Liverpooli mängu natukene särtsu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                                Huvitav, mis oleks teinud Torres teinud sellises olukorras Berba asemel? Edasi mänginud? I dont think so. Torres oleks teinud 100 kukerpalli ka kui tal selleks võimalus oleks, et pennalt teenida.
                                Teie diver oli veel cheat of the match ka, olge õnnelikud.

                                Torres dives, et saada penalti? Ei
                                Berba dives? Jah
                                Tra mis olekseid sul siin vaja on

                                Kommentaar

                                Working...
                                X