320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ohjahh

    Kommentaar


      Suarez - are you 'avin a laugh?

      Täiesti müstika mis peab ühe inimlooma ajus toimuma kui ta ikka ja jälle seda proovib?
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        suaaarez taivib kuuesajaga,om töll!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Keskendumisega on täna mängijatel midagi viltu - loodetavasti saavad riietusruumis vastu kaalikat.

          e: minu poolest tehku kasvõi paar shot'i, et veri liikuma hakkaks.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Kurat, kuidas lastakse neid väravaid endale lüüa? Sunderlandil oli pm üks võimalus ja lüüakse värav kohe. Suarezelt väheke progressi, ei laiuta kätega nii palju enam. Tolles kollase olukorras oleks võinud lõpuni mängida, mitte penaltit noolida. Teisel poolajal tuleb kohe ründavalt peale lennata. Prooviks Assaidi Suareze asemel äärele või siis Borini. Võimalusi oli jälle, kuid väravat mitte Kõige rohkem on kahju Rodgersist, sest varsti hakatakse päid maha raiduma, kui tulemusi pole, kahjuks.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              LSi kollane oli nüüd liiast. Võtke suhu kui teisiti arvate.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                LSi kollane oli nüüd liiast. Võtke suhu kui teisiti arvate.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Mul jäi süda seisma Johnsoni löögi ajal
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Bramble on ikka paks kloun küll. Rapist to racist ja 1-1.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Ei meeldi küll mängu ajal postitada, kuid kas pärast kaks jalga sisse lendamist ei peaks kollane järgnema. Suarezele ja Sterlingule?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Sõbraliku atmosfääri ei paistnud küll olevat, aifo. Nii hambutule Sunderlandile ainult üks värav lüüa on küll paras saavutus, omades samas neid võimalusi hulgi. Sama frustatsioon tekib ka Tammeka mänge vaadates, kurat küll. Võiks end kokku võtta ning kaitse lukku lüüa. Skrtel oleks võinud värava ära hoida, kui oleks vähe paremini tegutsenud selles olukorras.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Sama frustatsioon tekib ka Tammeka mänge vaadates, kurat küll. .
                          Tammeka vähemalt võitis täna, Narva Transi !

                          Kommentaar


                            Ütleme nii, et hea tulemus, sest tegelikult viigist rohkemat väga ei lootnud. Samas on pettumus üsna suur, sest vastased olid päris kehvad ja peale vigade tegemise eriti suurt korda ei saatnud. Tegelikult õige oleks vast öelda, et meie olime kehvad, sest vastased viisid enda plaani täide.

                            Kahju, et meil hetkel pole kedagi otseselt Alleni asemele platsile panna, sest täna pidanuks seda tegema. Ju ta pole korralikult magada saanud - põhjust on.

                            Mõned minutid ennem LSi väravat mõtlesin, et millepärast Sterling ikka veel mängib, sest (tolle hetkeni vastaste parim) Rose pani ta korralikult taskusse. Kuid mõne minuti jooksul suutis Sterling temast kahel korral tola teha ja teisel korral siis kutsuti sünnitus esile.

                            Teisel poolajal jättis LS endast päris hea mulje - ei isetsenud. Kui ta seda joont suudab hoida, siis on äge.

                            Kohtunik oli üldiselt tasemel, kuid suhteliselt mängu lõpus oli vist higi silmas, et meile audi andis (SG lõi puhtalt palli auti) ning mõne kollase võinuks teises kohas välja võtta. Ja esimesel poolajal võinuks SGle kelgutamise eest kollast näidata.
                            Too LSi kollane oli ka muidugi lühis, sest kui vastane topib enda jala (mitte ründaja ei otsi enda jalaga vastast) vastu ründaja oma, kes teatrit teeb, siis võiks kokku leppida, et tegemist ei ole sukeldumisega. Tegemist on liialdamisega ning seda juhtub pea iga vea korral - et siis kõigile kollased?

                            Tundub, et tuleb hakata latte ja poste ikkagi taas lugema - sel aastal võib neid rohkem tulla kui väravaid.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Suarezelt väheke progressi, ei laiuta kätega nii palju enam. Tolles kollase olukorras oleks võinud lõpuni mängida, mitte penaltit noolida.
                              see on ilmselt Pooli movies näidatud "ühel jalal seismise ja mõmisemise teraapia" tulemus.
                              83,3% kaashäälikut nimes mees võiks ka mõned teraapia lisatunnid võtta, mindseti sättimiseks v nii.
                              How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                              Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                                Tammeka vähemalt võitis täna, Narva Transi !
                                Ausalt, kui sa ei suuda olla, siis vaheta klubi keda pooldada.
                                This is Anfield,

                                Kommentaar

                                Working...
                                X