320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Kes te sõidate Oldhamile külla?
    Mis su vigastus on?

    Aga muidu:
    Legaalseid väravaid - 1 ja 1
    Nurgalöögid - 6:3 Mansfieldile
    Lööke väravale 13-10 Mansfieldile
    Tõrjeid 14-6 Liverpoolile

    Lisaks veel lasite conferensi klubil üle 40% palli vallata

    Kommentaar


      pealtvaatajate statistika unustasid - seal olid ka vastased meist üle.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Mansfield vääris vähemalt seda väravat mis nad ära lõid, tore sats.
        Suareze värava kohta ütlen nii, et ega see tahtlik ju ei olnud. Muidugi kohtunik oleks pidanud asja ära võtma. Iseenesest pall vastu kätt, põrkab maha ning lööb sisse. Pole midagi teha.
        Võit on Võit.

        Varsti siis OLDTOILETis lahing ning eks paistab mis seal saama hakkab!
        Ole sõber alati, muidu teen sust salati

        Kommentaar


          A ma tõstaks esile Jonesi kes tassis meid päris korralikult täna.
          FC Flora

          Kommentaar


            Fair play Mansfieldile, kes andsid endast kõik. Keerasid teise poolaja enda kasuks ära.

            Kuna platsi korrasoleks oli alla igasugu arvestust, siis Sturridge oligi esialgu parem mees sinna ette jooksma. Jonjo sai ilusti läbi kaitseliini sööte jagada ilma igasuguse pallikeerutamiseta keskväljal. Kui Sturridge ära väsis, siis kadus ka loogiline relv Mansfieldi vastu. Suarezel ei tulnd väga midagi välja. Välja arvatud see "cheat" värav.
            (kommentaatoritele: ) Mis kuradi cheat? Pall põrkas talle vastu kätt ootamatult ning kukkus ilusasti ette muda sisse - löö ainult sisse. Vaadaku olukorda reaalajas. Ega kõik ole Miroslav Klosed olema, et kõik käega mängud üles tunnistavad. Ei peagi olema. See kivi lendab äärekohtuniku kapsaaeda, kellele Suarez naeratuse saatis(?). Manu vastu uuesti palun.

            Igatahes tegi Mansfield mängu väga raskeks ning neile selle eest.

            Kommentaar


              Suaareze naeratusele ei suuda keegi vastu panna v.a. see hambaarstist kohtunik,kelle nimi no mitte ei tule meelde...........
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Suareze värav:
                Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                Kommentaar


                  Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                  Suaareze naeratusele ei suuda keegi vastu panna v.a. see hambaarstist kohtunik,kelle nimi no mitte ei tule meelde...........
                  A. Marriner
                  Adiós amigos

                  Kommentaar




                    Loodetavasti hakkame seda regulaarselt nägema

                    Borini peaks ka vaikselt tagasi tulema, niimoodi on ründesse lausa valikuid teha. Olekski aeg Suso äärelt ära võtta, väga selgesti on näha, et tegemist ei ole tema positsiooniga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                      Mis kuradi cheat? Pall põrkas talle vastu kätt ootamatult ning kukkus ilusasti ette muda sisse - löö ainult sisse. Vaadaku olukorda reaalajas. Ega kõik ole Miroslav Klosed olema, et kõik käega mängud üles tunnistavad. Ei peagi olema. See kivi lendab äärekohtuniku kapsaaeda, kellele Suarez naeratuse saatis(?).
                      Kui maailmas on üks mängija, kes võiks lambikarikamängus lambivastase vastu eduseisus olles käega mängimise üles tunnistada, et oma rassistist tropi mainet parandada, siis see on Suarez.

                      Kommentaar


                        ainukene tropp oled sina. uju ära.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            no mai tea, kas on vaja sinna minna. mine maksa arve ära.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Loodedavasti tehakse selle Suarezega midagi!
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                "There's no doubt it was handball, but the referee and the officials ruled it wasn't deliberate.
                                "I spoke to the fourth official when it was given because I couldn't see and he said it was [handball] so I can only assume they thought it wasn't deliberate.
                                "So obviously it was unfortunate for Mansfield and lucky for us that we got the goal."
                                BR

                                kui oskate lugeda, siis palun tehke seda.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X