320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No teema kvaliteeti on Klavani üleminek juba tõstnud.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
      Ei no eks ma saan aru, et need hinnad inglise klubide jaoks on üldiselt seal kandis, aga mu point oli pigem see, et Mané ise pole päris seda väärt. Oleks siis vähemalt inglanegi. Välismaalt oleks kindlasti parema hinnaga samaväärse mängija saanud. Isegi Miki maksis vist mingi 26 miljoni kanti?
      Guardianis kirjutati 30 miljonist £-st, mis on mängija kohta, kel oli lepingut vaid aasta järel, ikkagi minu arvates pisut palju. Mane puhul, tal oli kaks head ja stabiilset hooaega Sotoni eest all (10+ väravat mõlemal hooajal äärekaitsja kohta on hea näitaja) tuttavas liigas. Üpris noor ka veel. Eks 34 miljonit £ pisut krõbe ole... aga Batshuayi näiteks liikus "välismaalt" krõbedama summa eest Chelseasse. Nii et usu mind, teised teavad ka, et inglastel pappi on.

      edit:

      Btw, tänased uudised räägivad Manu tõsisest lähenemisest Pogbale ja hetkel alates 86 miljonilisest summast.
      Naela? Lükati tagasi kuulduste kohaselt.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Guardianis kirjutati 30 miljonist £-st, mis on mängija kohta, kel oli lepingut vaid aasta järel, ikkagi minu arvates pisut palju. Mane puhul, tal oli kaks head ja stabiilset hooaega Sotoni eest all (10+ väravat mõlemal hooajal äärekaitsja kohta on hea näitaja) tuttavas liigas. Üpris noor ka veel. Eks 34 miljonit £ pisut krõbe ole... aga Batshuayi näiteks liikus "välismaalt" krõbedama summa eest Chelseasse. Nii et usu mind, teised teavad ka, et inglastel pappi on.
        Minu teada on Mane ikka üsna ründav mängija, kui mitte juba tänapäeval ründaja, loogikaga winger=ründaja

        Kommentaar


          Algselt postitas LFC-Jürks Vaata postitust
          Minu teada on Mane ikka üsna ründav mängija, kui mitte juba tänapäeval ründaja, loogikaga winger=ründaja
          Mõtlesin ääreründaja aga kirja läks kaitsja. My bad.

          Kommentaar


            See oleks üsna fenomenaalne, kui äärekaitsja lööks kaks hooaega järjest 10+ väravat
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              No neid tüüpe aeg-ajalt ikka kohtab, kes laulavad sama laulu, et näe sama raha eest oleks selle või tolle saanud, unustades samas ühe tähtsa komponendi, palga.
              Corner taken quickly...

              Kommentaar




                Kuna Liverpooli tegemised lähevad nüüd inimestele rohkem korda kui kombeks, siis soovitan seda kanalit jälgida
                Corner taken quickly...

                Kommentaar






                  Mina vist muutun üheks nendest noortest fännidest, kes hakkab sagemini Liverpooli teemasse eksima.

                  Kommentaar


                    A look at Ragnar Klavan - Strengths and Weaknesses - By Sam McGuire for anfieldindex.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      arstlikus.

                      kusjuures sellel pildil minu meelest lahkus juba kontrollist mitte ei saabunud sinna - vasakul käsivarrel on on näha verevõtu koha peale pandud plaaster ja pildi suuremal versioonil on näha et tuleb haigla suunast mitte ei lähe
                      Lihtsalt niisama tähenärimise korras mainituna

                      Kommentaar


                        krdi krt, tahaks juba Klavani esimest intervjuud ja Kloppi kommentaari kuulata.

                        Kommentaar


                          Done!

                          Särginumber siis 17

                          Kommentaar


                            ei ole midagi öelda, vinge, Liverpool sai päris mitu plusspunkti minu silmes juba Kloppi tulemisega ja praegu tundub et hoian küll juba rohkem Liverpoolile kui Spursile pöialt see hooaeg :P

                            Kommentaar


                              kurat, kas pole siis viisakamat pastakat anda?!
                              muidu ilus. saaks õige särgi ka veel selga.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                kurat, kas pole siis viisakamat pastakat anda?!
                                muidu ilus. saaks õige särgi ka veel selga.
                                pastaka võttis Eestist kaasa
                                tubli igatahes

                                Kommentaar

                                Working...
                                X