320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Algselt postitas mcnamara

    Mis kellaajal me küll 9., 23. ja 30. septembril mängime? No täpselt. See tundub juba taotluslik.
    enamus klubisd teevad trenne 10-14ni. mängijate füüsis on sel ajal pingutuseks parimas vormis

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Algselt postitas bombz


      Martin minu meelest oli paar hooaega tagasi sinu SUPER LEEDSIL ka \"rõve\" kollane vorm, mitte, et ma Pooli fänn oleks aga ikkagist.
      Aitäh geniaalse arvamuse eest.

      Kas nüüd hakkame vaidlema, et kumma oma on rõvedam? Või kui Leedsi oma oli rõvedam, kas see tähendab, et Liverpooli praegune on väherõve või isegi lausa talutav?

      Vastuseid ei ole tegelikult vaja, sest küsimused on retoorilised ja ma tõesti ei viitsi \"minu vend on tugevam kui sinu vend\" vaidlusse laskuda. Eksole. Oli meeldiv.

      To reed: ei.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        jah kuidagi imelik vorm oli ütleme nii. See vist neil siis teine vorm eks? Aga tegelikult midagi kohutavat ju ei ole, et silm ainult särgil mitte mängul. ja mind ikka huvitab rohkem mis mehed platsil teevad kui särgid...Kahjuks on Liverpool mulle ebasümpaatseks muutunud...Kunagi olid lemmikud inglise liigas...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          mina hääletan rõveda pooli särgi poolt. leedsi oma oli vähem rõve

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            We hate the Scousers


            TO alumine
            Lp. Kivimäe vanake, kahjuks pole enam lapsuke
            The Reward is Cheese.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Algselt postitas ZhiT


              We hate the Scousers
              Sa lapsuke ära tule siia vihkamisest rääkima. Pole ilus.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Imelik särk jah......Come on you Redyellows
                MU FCUK

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas Sajets

                  No Agger on viimastes mängudes nii Carrale ja eriti Hyypiale silmad ette teinud. Aurelio on Riisega väga sarnane. Tugev löök, tehniliselt on ta parem, söödu nägemine ja viimistlus täpsem. Kaitses ehk võib puudu tulla veidi. Aga ega Riise nüüd ka mingi eriline kaitseheeros ole. Seega on sellised augud kindlasti paremini lapitavad kui eelmistel hooaegadel, mil oleks varus vaid Traore ja Warnock. Aga mis mulle muret teeb, on Finnani puudumine mängult. Physioroom.com andis jalavigastuse põhjuseks, aga kodulehel pole tema puudumist küll mainitud. Ju siis on homseks kohtumiseks platsil hädiselt mänginud Kromkampi asemel. See lisaks palju rohkem kindlust tagaliini.
                  Finnan homseks mänguks kaasas ,samuti eelmiselt mängult puudunud Alonso , Garcia ja Warnock


                  Liverpool FC squad: Reina, Dudek, Finnan, Kromkamp, Warnock, Hyypia, Agger, Aurelio, Zenden, Alonso, Gerrard, Sissoko, Pennant, Gonzalez, Luis Garcia, Bellamy, Fowler, Crouch.
                  http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N153229060821-1616.htm

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    mis kuradi ajast need särgid mängivad
                    olgu või roosa ja lillade mummudega, keda huvitab
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Algselt postitas Martin


                      Polegi ammu midagi nii koomilist näinud. Mõnus maaühendus. Diver.

                      Liverpoolil on muidugi täiesti rõve kollane vorm kah.

                      Mis kuradi koomilist? Seda et mängija üritab jääda jalule peale kontakti hüppeliigese pihta kastis/püüdu vältida kontakti hüppeliigesele? Kurat isegi Shearer ütles selle kohta, et kui sa jätad oma jala maha ja keegi sulle hüppeliigesesse tuleb, siis võib asi väga tõsiselt lõppeda. Mölisega seal sukeldujate kohta, kus selleks on mingigi alus, aga ei - Haista Gäng on platsis ja seletab, nagu paks suurutsev hellitatud jõmpsikas.
                      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                      Cry welcome to the song.
                      And as it lifts you, time to move on.
                      We go!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Algselt postitas Sajets
                        Mis kuradi koomilist? Seda et mängija üritab jääda jalule peale kontakti hüppeliigese pihta kastis/püüdu vältida kontakti hüppeliigesele?
                        Otsusta nüüd ära, kas talle saadi pihta või ei saadud. Kui ta ise mehest üle hüppas ja seetõttu tasakaalu kaotas, siis kas see on viga väää? Nagu itaallane, kes üle austraallase langes. Mäletad? Muidugi itaallast vabandab, et tema tõesti komistas maas lamanud kängurupoisi taha. Gerrard on aga lihtsalt daiver või siis makaronijalg või lihtsalt õnnetu mehike, kes tegelt pennalt ei tahtnud, kuid kaotas lihtsalt tasakaalu.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Mul ei ole piisavalt infot, et võtta seisukohta, sest ükski kaameranurk ei andnud sellele vastust. Küll aga on see kohtuniku hinge peal, kui ta annab penalti olukorras, kus Gerrard tasakaalu kaotas. Oleks see puhtsüdmalik daiv olnud, siis oleks ta koheselt seal maoli olnud ja mitte proovinudki olukorda lõouni mängida. Aga ta tahtis lüüa, läks löögile ja tugijalg läks alt. Kas see oli kaitsja süü, et läks, ma tõesti ei tea. Küll aga oli see kohtuniku otsus, et ta seal viga nägi.

                          Ja nüüd peaks sel teemal lõuad, sest siin pole midagi enam arutada... sul on su nägemus SGst, mul oma.
                          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                          Cry welcome to the song.
                          And as it lifts you, time to move on.
                          We go!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            jap, kukkus ise. Kaitsja jalga ei puudutanud.

                            P.S! Vorm on õudne....

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Algselt postitas Martin


                              Algselt postitas Sajets
                              Mis kuradi koomilist? Seda et mängija üritab jääda jalule peale kontakti hüppeliigese pihta kastis/püüdu vältida kontakti hüppeliigesele?
                              Otsusta nüüd ära, kas talle saadi pihta või ei saadud. Kui ta ise mehest üle hüppas ja seetõttu tasakaalu kaotas, siis kas see on viga väää? Nagu itaallane, kes üle austraallase langes. Mäletad? Muidugi itaallast vabandab, et tema tõesti komistas maas lamanud kängurupoisi taha. Gerrard on aga lihtsalt daiver või siis makaronijalg või lihtsalt õnnetu mehike, kes tegelt pennalt ei tahtnud, kuid kaotas lihtsalt tasakaalu.
                              Sa oled suure tõenäosusega debiilik.Eks ole mul ju õigus !?
                              mc jünger.Anus Äärits.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Tänane koosseis

                                Teams:

                                Maccabi Haifa: Davidovitch, Harazi, Magralishvili, Olarra, Keinan, Anderson, Xavier, Boccoli, Masudi, Colautti, Katan.
                                Subs: Al Madon, Kanan, Swan, Arbaitman, Melikson, Meshumar, Gazal.

                                Liverpool: Reina, Finnan, Hyypia, Agger, Warnock, Gonzalez, Alonso, Sissoko, Pennant, Luis Garcia, Crouch.
                                Subs: Dudek, Kromkamp, Gerrard, Fowler, Aurelio, Zenden.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X