320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tere sõbrad ja tuttavad!

    Kes võib-olla teab, siis on mul tihti pileteid üle ja pakkuda müügiks eestlastele. Olen ka eelnevatel aastatel siit foorumist paljusi aidata saanud ning teeksin seda hea meelega ka see aasta. Eelmised aastad jagasin kaarte sõpradega suurbritanniast, siis kuna see kaartide pidev edasi-tagasi saatmine ei toiminud ning ühtlasi oli ka sellega palju muid jamasi, siis mõtlesin see aasta proovida ainult eestlastega mängude jagamist.

    Pileteid on pakkuda igale kodumängule liigas, karikates (FA, league cup), euroopas ( CL või EL)

    Paar tingimust:
    * Piletite eest ettemaks 2 nädalat - täpselt niikaua on minul aega nende eest raha tagasi saada, juhul kui keegi ei taha mängule minna.
    * Kui on 2 kodumängu järjest 3-5 päeva sees, siis oleks soov, et lähed/ostad pileti mõlemale mängule. See on puhtalt logistiline soov, kuna piletid on kõik membership kaartide peal, siis nendega ümber mängimine pisut raske.

    Igale mängule 2 piletit!

    Esimese poolaasta kodumängud liigas (kuupäevad võivad nihkuda 1-2 päeva):

    19. Aug Crystal Palace - broneeritud
    26. Aug Arsenal - broneeritud
    16. Sept Burnley - broneeritud
    14. Okt Manchester United - broneeritud
    28. Okt Huddersfield Town - broneeritud
    18. Nov Southampton - broneeritud
    25. Nov Chelsea - broneeritud
    9. Dets Everton - broneeritud
    13. Dets WBA - broneeritud

    26. Dets Swansea - broneeritud
    30. Dets Leicester City - broneeritud


    Samuti võimalik saada jooksvalt karikamängude pileteid. Pileti hinnad sõltuvad staadionil olevast kohast ning saan öelda kõik hinnad hiljemalt juuli keskpaigas.

    NB! Ei müü neid kasuteenimise eesmärgil, vaid siiralt soovist eestlastele võimalust pakkuda Anfieldil käia ilma, et peaks kasutama kahtlaseid saite ning tasuma pileti eest 3x hinda.

    Palun kirjutada sõnumitesse, kui on soovi.

    Kommentaar


      Benitez: "In football, everything is a lie".

      Kommentaar


        Salatil väidetavalt homme siis arstlik ja reede äkki juba lean ka olemas. Afcon 2019 saab põnev olema.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Veel, mitteametlikult särginumber 9 ja 5. aastane leping ...

          Kes soovib, võib lilledega vastu minna

          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            Täitsa võimalik, et saaksin ka suvepäevadele vähemalt mängima tulla. Pole nüüd 5 aastat liigasi mänginud, aga füüsis peaks ok olema. Särki pole vaid. Viimati mängisin kõiki positsioone, v.a väravavaht.

            Kui veel tarvis mehi, siis otsiks jalatsid välja.

            Kommentaar


              Nüüd on selgunud ka 'pooli esimesed pre-season mängud, mis peetakse muidugi võõrsil madalama liiga klubide vastu. Naabrite Tranmere'iga 12. juulil, Wiganiga 14. juulil. Oodata on tavapärast 45 minutit ühe satsiga, 45 minutit teise satsiga pusimist.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Klopp: I think it is no secret how much I like Emre. He likes the club and that is a completely normal situation.

                We are in talks and there is absolutely no pressure. It is all good. It is two partners with big respect for each other.


                Need Jürka poolt välja öeldud laused on juba mitu kuud vanad, kas on kellelgi mingit uut infot seoses Emre'ga silma jäänud?
                Benitez: "In football, everything is a lie".

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Särk ei ole probleem. Mul ja Tarryl on väga palju särke, isegi mõned away särgid, mille saaks väravavahile ümber tõmmata. Meeste suuruses muidugi. Aga mängijaid oleks juurde vaja:

                  1. Stok
                  2. tarry
                  3. LFC-Jürks
                  4. K Punkt
                  5. Makuz

                  Tuletan meelde, et mäng käib 4+1, aga kuna Tarry positsioon on viimastel aastatel Ciro Immobile, siis on meil üht mängijat kohe juurde vaja. Soovitavalt väravavahti.
                  Mind üritatakse teise tiimi värvata ja mul pole veel töögraafik väljas seega hetkel olen võibolla.

                  Kommentaar


                    McNulty kirjutab BBC-s, et Andy rekord võib püsima jääda.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      McNulty kirjutab BBC-s, et Andy rekord võib püsima jääda.
                      Liverpool have agreed a fee of €39 million (£34m) with Roma for Mohamed Salah.

                      (Andy £35m)
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                        Täitsa võimalik, et saaksin ka suvepäevadele vähemalt mängima tulla. Pole nüüd 5 aastat liigasi mänginud, aga füüsis peaks ok olema. Särki pole vaid. Viimati mängisin kõiki positsioone, v.a väravavaht.

                        Kui veel tarvis mehi, siis otsiks jalatsid välja.
                        Väga hea, tule muidugi.

                        Ma registeerin siis igatahes võistkonna ära, eks hiljem saab mängijate arvu täpsustada.

                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        Mind üritatakse teise tiimi värvata ja mul pole veel töögraafik väljas seega hetkel olen võibolla.
                        Lisatud failid
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Liverpool reject £11m Alberto Moreno bid

                          Benitez: "In football, everything is a lie".

                          Kommentaar


                            Benitez: "In football, everything is a lie".

                            Kommentaar


                              Vasakujalgne ja paremakäeline?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Benitez: "In football, everything is a lie".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X